» »

Problemi z Epson Stylus Color 400

Problemi z Epson Stylus Color 400

Matek ::

Torej, kupu sem neoriginalno barvo, in je je zmanjkalo. V indikatorju pa piše da je še nekaj. Aja, glava ni zamašena, ampak je res barve zmanjkalo. Imam pa doma ene orig. barve, ki jih ne morem menjat, ker je KAO še onih dosti. Kaj če izštekam printer, ko bo glava na sredini in jih dam noter, a bo kazalo da je polno, al od tam kjer je zdej?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

TuXterrestrial ::

AHA PA TE IMAM!!! POGLEJ MAL MOJ MAIL!!!
Ha Ha!
Pri vsaki menjavi črnila, ki jo opraviš po navodilih se resetira števec. Torej, ker si kupil neoriginal črnilo, ga je zmanjkalo prej kot je števec izračunal. To je pa zato, ker je v original črnilih več črnila, da do tega ne pride.

Torej pošli mi mail pa ti povem!!!

RobertM ::

Pritisni in drži tipko za papir 3 sekunde.
Glava se ti bo premaknila v položaj za menjavanje in tam ostala.Ko zamenjaš,pritisni še enkrat in stvar je končana.8-O
Lep pozdrav Robert

Matek ::

Okej, sem že porihtal, sem jih kar not dal. Kaj bi mi pa ti za eno finto poveal po mailu, NewMan?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Cwetto ::

valda da se za epsona lepo kupi neoriginalne kartuše, če so pa 1250 tolarjev. Samo un števc je full čudn, ker jest pol zmerej, ko mi začne težit, da je kartuša prazna, taisto kartušo vzamem ven in jo dam spet not, pa je spet dobra za nekaj časa. Ko pa res zmanjka, prižgem printer, da se glava začne premikat in ko je na sredi, izpulim štrom kabel. Drugače ne gre. Sem to naredu že velikokrat, pa ni blo nikol še nč narobe.

Matek ::

Ja, enako.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje z original in fejk - ponarejenimi kartušami

Oddelek: Strojna oprema
161869 (1518) OZZY
»

Epsonov tiskalnik zavrže 20 odstotkov črnila (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8335811 (26459) Tomi
»

nova kartuša ne printa modre

Oddelek: Pomoč in nasveti
111530 (1380) anika87
»

Kako tiskat brez ena kartuŠe

Oddelek: Pomoč in nasveti
194528 (3957) SG_101
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433777 (3201) TheJack

Več podobnih tem