» »

BS PLAYER ne predvaja glasbe

BS PLAYER ne predvaja glasbe

tisdno ::

Zakaj mi BS PLAYER ne predvaja glasbe,ki sem si jo dala iz CD-ja na računalnik? Prosim za pomoč.:\

klemen22 ::

Uporabi WinAmp
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

tisdno ::

OK saj to sem hotla pravkar naredit, ampak tako nekako mi je ta BS Player pri srcu, pa sem mislila, da je še kakšna fora druga.

tisdno ::

ja pa tud ne deluje z WinAmp

5er--> ::

Hmm... kako si ti to dala s CD-ja v računalnik? Pa ne da si odprla CD pogon in kopirala "vsebino" na namizje (ali kam drugam), ne?>:D
(Probaj dat CD nazaj no3, pa boš vidla, da se bodo tiste bližnjice lepo predvajale;))

tisdno ::

OK, to bom probala, ker nisem jaz dajala na računalnik, pa ne vem, kako so prekopirali. No pa drugačno vprašanje. Tudi če posnamem iz DC++ in če piše,da je glasba iz CD-ja, mi ne predvaja. Oziroma doma mi to deluje ko šus, tle pri prijatelju pa ne. Zato sem malce zmedena.

5er--> ::

Če imaš nerota lahko tako dobiš skladbe z Audio-CD ja na PC:

Prijatelj nima programa, ki bi predvajal tisti format datoteke? (bodi malo bolj specifična)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Senitel ()

tisdno ::

Posnela sem npr. komade iz DC ++, neke predvaja, neke pa ne in to tiste ne,kjer piše spodaj, da je glasba in glasbenega cd-ja. Probala sem BS Player, WinAmp, MP, vse. Doma nimam nikakšrnih problemov pa mam BS Player.

OK, mislim, da sem našla napako za posneto glasbo iz CD-ja na računalnik (5er je imel prav, zakaj teh ne predvaja)

5er--> ::

Pa končnice teh audio datotek, ki jih ne predvaja so verjetno .wma, ne? (verjetno imajo zaščito pred predvajanjem na večih računalnikih in ker ta prijatelj nima licence, datotek ne more predvajati)
Najenostavnejša rešitev: Izogibaj se wma in dajaj prednost mp3-jem :D (po možnosti z visokim bitrate-om).

tisdno ::

Hvala za odgovore, glasba se snema iz CD-ja preko Nerota, ostala pa bom tudi upoštevala. Lahko noč vsem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po 15 letih konec Winampa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13526243 (17220) Hayabusa
»

Vas omiljen predvajalnik glasbe za PC

Oddelek: Programska oprema
313949 (3395) Davidenko
»

Kateri player za filme in glasbo?

Oddelek: Programska oprema
194582 (4318) vice boy
»

Nero audio Cd vprašanje

Oddelek: Programska oprema
101515 (1380) Han
»

problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
161046 (885) sash

Več podobnih tem