» »

Linux-slo-tech

Linux-slo-tech

TuXterrestrial ::

Problem je sledeč:

Netscape in Slotech se ne marata. Sploh se nič ne vidi. Kaj moram downloadat za netscape da bom lahko gledal slotech stran. Z Osvajalcem vidim vse razen ne morem pisati novega threada.

Prosim pomagajte mi, ker so se mi windowsi dokončno sesuli in laufam samo še linux (SUSE).

Svetujte mi še kakšen dober forum (po možnosti slovenski) za linux

Za domovino z Linuxom naprej!!!
Naj živi Pingvin!!!
....

R0K ::

Hja, prvo kar je FUKNI ta tvoj Netscape čim dlje iz svojga diska in si naloži novo Mozillo, ki je najmanj 100x bolša on NS-pa in se pomoje lahko kosa tudi z IE-om...
..z mozillo pa 100% neboš imel nobenih težav, ker meni dele super....

...aja, glede NS-pa pa se baje (to ni uradno), primoz ni dost potrudu in ga pustil malo ozadaj, po domač povedan, ni ga optimiziral za slo-tech....

----

Linux-si

To je ena čisto novopečena stran, kjer pa ti bojo sigurno prijazno pomagal.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

CaqKa ::

kolikor gledam sedaj ni neke razlike med prikazom v 0.96 in zdajsnim 0.97.... še vedno je forum v mozilli obupen... aja pa v konquereru ali kakorkoli se mu že reče tudi jas nisem bil zmožen replyat... sem mislo da sem jaz taki hepan in neznam stisnit knofka.. ah primož malo se potrudi... sej če rabiš kakšen support ti bomo že pomagali

dr.J ::

Mene pa moti, ker morajo biti omogočeni piškotki, da se lahko prijaviš in kaj komentiraš. Sicer imam
te cookije disablane. Mogoče tudi zato v Konquerorju kaj ne dela. V Mozilli pa ne delajo HTML tagi s Slo-Techa.

Netscape je pa danes bolj ali manj le še živi fosil.

krucymucy ::

Mozillo ja - sej ni tako obupno z mozillo na slo-techu- mal so gumbi zamaknjeni pa tagi ne delajo sam ne vsi (men ne dela sam link)

TuXterrestrial ::

No bomo probal s to mozilo samo, da dobim celotno verzijo SUSE 7.3.

Imam pa še eno vprašanje glede divx-ov in dvd-jev.
Suse je bolj škart s temi zadevami zato me zanima kater player za laufanje zadev?
Zelo dobro bi bilo če bi bili RPM-ji za suse in ne source.
Nekako mi še ne gre compajliranje!

Glede slotecha pa še mala kritika:
V glavnem je na forumih govora o windowsih in o igrah zanj, vendar se povečuje število threadov tudi o linux OS. Vprašajte se ali želite svojo stran posvetiti samo zadevam, ki se tičejo windows problemov in thredom tipa blue screen, men pa ne dela.. ali tudi zadevam ki se tičejo večje poglobljenosti v OS, kar zahteva Linux.
V kolikor si želite višjega nivoja glede vsebin thredow, bi bilo dobro temu posvetiti tudi tale MS IE dizajn .

rc-car ::

http://www.lugos.si/
Tukaj je najboljsa slovenksa stran za linux! :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

l0wc4 ::

Jaz uporabljam na RH7.1, Netscape 6.21 in se celotna Slo-Tech stran vidi super. :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
432611 (2611) Hellios
»

Internet Explorer se poslavlja

Oddelek: Novice / Brskalniki
393155 (3155) CaqKa
»

Spletni brskalniki za Linux

Oddelek: Novice / Brskalniki
122233 (2233) Highlag
»

Netscape 6.1

Oddelek: Novice / Brskalniki
142040 (2040) minmax
»

Netscap Problem Solved :]

Oddelek: Slo-Tech
161177 (923) lordgreg

Več podobnih tem