» »

iPod in obcutljivost na USB

iPod in obcutljivost na USB

|ViPeR| ::

Imam en nenavaden problem.

IPod shuffle je postal nekam zbircen, kar ste tice USB prikljuckov.
Npr.: ga priklopim na racunalnik, ki iPod lepo zazna potem pa se pojavi problem... iPod je neberljiv, v explorerju mi javi da disk ni formatiran in da ga je treba formatirati... ce uporabim iPodov program za restoriranje na default nastavistve mi javi cannot write...
Ce ga pa priklopim na drugi racunalnik pa dela vse ok, fora je v tem da sem testiral na isti plati! Oba racunalnika imata popolnoma isto osnovno plosco, na eni dela na drugi ne, poskusil sem na vse (4) prikljucke, ki jih plata ima... povsod ista pesem.
Posumil sem da gre pac za softwaresko napako, ker imam na problematicnem racunalniku instalirano tudi Visto, sem poskusil se tam ampak isti problem.

Tako da skoraj 100% ni softwarska napaka, glede na to da je Vista bila na fresh instalirana.

Vse druge USB naprave delujejo BP, od tiskalnika, miske, tipkovnice, vseh moznih usb kljuckov, samo iPod ima tezave z njim.
Gre pa za nakoliko starejso plosco, ki nima se USB 2.0, ampak res ne vidim kje je fora na eni dela na drugi ne.

Aja na tej plati prej iPod nikoli ni bil stestiran, se pravi se ta problem ni pojavil, kar na enkrat ampak ko sem prvic priklopil shuffla.

Ce ima kdor koli kaksno idejo, kaj bi lahko to povzrocal se toplo priporocam za nasvet:D

LP
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.
  • spremenil: |ViPeR| ()

r5r ::

Meni je USB pomnilnik prikopal enake težave: disk ni formatiran, zaščiten proti pisanju.... tudi na več različnih sistemih in kištah.

Pomnilinik sem odnesel nazaj v trgovino (servis), kjer so mi ga zaradi garancije dali novega.
And it makes me wonder.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r5r ()

|ViPeR| ::

Meni na vseh ostalih deluje, samo na tem racunalniku ne!:\

Garancija pa mi je zal ze potekla, ampak mislim da z ipodom ni nic narobe, glede na to da na vseh ostalih racunalnikih deluje.
Saj pravim cudno.
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.

|ViPeR| ::

Anyone?:'(
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.

Vesoljc ::

kaksen kabel uporabljas?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

|ViPeR| ::

Shuffle ima USB prikljucek, kot usb kljuc. Ni kabla.

Saj jaz mislim da z iPodom ni nic narobe glede na to da na ostalih PCjih dela BP. Nekaj je narobe z mojimi USBji, ampak spet imam problem samo s tem iPodom vse ostalo dela BP.
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPod classic kot zunanji disk?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7594 (498) Glodko
»

100 milijonov prodanih iPod-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
707828 (5867) frikec()
»

Kaj kupiti iPod ali MP3 predvajalnik??

Oddelek: Kaj kupiti
151999 (1649) rene_9
»

Apple tožen zaradi prask na Nanotih

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
324330 (3251) TribesMan
»

iPod in Mac mini članek na Jabuk.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
608527 (7425) Roadkill

Več podobnih tem