» »

Farbanje mostickov

Farbanje mostickov

rc-car ::

Pravkar sem drugic prefarbal mojga Durona800.
Mam pa se vedno isti problem: multiplier factor lahko nastavljam samo v korakih po 1. Torej 7.5, 8.5, 9.5.. ne sploh!

Narobe je najbrz to, da en mosticek ni dobr pofarban. Pozna kdo kak page kjer pise kater mosticek je 'odgovoren' za kaj, da vem katerga naj se mal podrsam, ker vse farbat je zelo, zelo tezko, ker sem ze zelo skupaj prsu z grafitom..

Tnx!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

msmiha ::

Če si zelo skupaj prišel z grafitom ga pa enostavno zbrišeš z acetonom ali pa radirko... Pomoje za to ni odgovoren noben mostiček ampak matična plošča, ki ne podpira korakov po 0,5. Katero matično maš?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

rc-car ::

Maticna podpira, ker ce nastavim na *.5 mi nastavi na 7.

Aja, maticna je ABIT KT7A.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

msmiha ::

Potem pa grafit dol zbiši in še enkrat na novo pobarvaj.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

rc-car ::

Bo radirka naredila svoje?
Pa se to, katera minca ma najvec grafita? Jest sem barval (predvsem) z trdimi minami, ker se je lazje.. Kaj priporocate?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Sandi79 ::

R-car ,Vasko je pa tak pametnakovič :( stran je ta: klikk

AtaStrumf ::

Radirka bo definitivno opravila delo kot je treba, samo moj nasvet je, če ti ne gre s svinčnikom (kot tudi meni ni šlo) nehaj zgublajt živce pa raskiraj 1500 SIT za prevodno barvo, ki se dobi v Conradu v BTC-ju v LJ (pa najbrš še kje) pa bo konec muk. Če se boš zmotil z srebrno barvo jo lahko vedno odstraniš z Acetonom. Jaz sem se kar najebal da sem odklenil svojga Athlona XP, predvsem ker je vse tako majhno in moraš še zafilat une luknjice in dobiš vmes pol tak most iz sekundnega lepila, ki moti barvanje (ob njem se barva razliva in potem imaš takoj sosednje mostičke v stiku). Na koncu sem tokrat brisal srebrno barvo dol da sem prepreko iz sekundnega lepila še zravnal in pol sem uspel končno lepo pobarvati.

rc-car ::

Sandi79: tisto stran sem ze gledal, sam meni ne pomaga, ker jest mam L1 mosticke samo povezane.
Bom pa danes poradiral dol grafit in se enkrat probal.. Ce ne bo delal grem pa res po prevodno pasto, al ga bom pa kr h urarju nesu >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

AtaStrumf ::

Ne pasto ampak barvo! Saj najbrš si sam zatipkal, ampak za vsak slučaj sem te opozoril na to ne nepomembno razliko, da ne boš tam neumen izpadu :D.

rc-car ::

ja, sem se zatipkal.. :8)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

rc-car ::

Evo, sem poradiral in se enkrat pobarval in dela :D

juhej naprej! >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

AtaStrumf ::

Čestitam!!!

rc-car ::

Hvala? :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

SkyNet ::

Ni zakaj in bog te blagoslovi!
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

Matek ::

RC-CAR, a mi napišeš katere mine si uporabil. Model pa firmo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rc-car ::

Hmm..
1. Sem barval z HB mino
2. Z H
3. Pa nisem doma najdu nobene H in sem pol iz enga tehnicnga vzel eno, ki je spominjala na H 8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Athlona

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9964 (822) freejack
»

NAVIJANJE DURONA (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
654161 (3426) SkyNet
»

OC durona 800 ali ko ti procesor rece ne

Oddelek: Navijanje
101089 (891) jamiroq
»

Prokleti mostički!

Oddelek: Navijanje
251205 (910) R@C@
»

Kako pobarvati L1 mostičke????

Oddelek: Navijanje
261957 (1621) jRk0

Več podobnih tem