» »

Kako priti do BiH ambasade v LJ?

Kako priti do BiH ambasade v LJ?

SellAlej ::

jutri moram peljati od prijateljice mamo v ljubljano v ambasado BiH oziroma na konzulat ker ji je potekel potni list. Zanima me kako pridem do ambasade iz radovljice. Moja pot do ljubljane je po avtocestah se pravi pridem na celovsko, kam pa potem?

p.s. na spletni strani ministrstva za zunanje zadeve sem nasel naslov

Veleposlaništvo Bosne in Hercegovine

Kolarjeva 26

SI-1000 Ljubljana


vendar se mi niti priblizno ne sanja kako priti do do kolarjeve oziroma kje sploh je:)

hvala, lp
  • spremenilo: SellAlej ()

LapD ::

Ti prideš po Celovški. Potem boš v globoko v Šiški (Še malo naprej od LPPja) prišel na eno dost velko križišče, kjer zaviješ levo na Drenikovo. Pelji se po Drenikovi in čez nekaj časa pod peljal pod mostom na katerem gre železnica. Za tem mostom zavij na semaforiziranem križišču levo. Prišel boš na Podmilščakovo. Na tej ulici lahko zaviješ na prvem ali drugem križišču levo (je vseeno). V obeh primerih boš potem moral zaviti desno na Kolarjevo. Potem boš pa že našel :)

madmitch ::

Po Celovški do križišča z Drenikovo (eno križišče naprej od Viatorja - LPP), zaviješ levo na Drenikovo, pelješ pod žel. podvozom do križišča, zaviješ levo na Podmilščakovo, po cca 270m zaviješ levo na Meškovo, potem pa prvo desno na Kolarjevo. Če se pa sedaj izgubiš, pokliči taxi in naj te pelje.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

miko 55 ::

najdi ulico klik!!, nato pa ti bo vrglo izsek zemljevida, kje je. da prideš do celovške klikni enkrat levi knof, pol pa po celovski do autostrade. tiskaš lahko po mili volji

lp, m

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miko 55 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Križišče med Šmartinsko, Vilharjevo in Topniško (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
629966 (7853) noraguta
»

Semafor-puščica v levo

Oddelek: Na cesti
164794 (4083) googleg1
»

Pametna navigacija proti načrtovalcem prometne ureditve (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6219894 (17582) BigWhale
»

Prekršek... Ali ne?

Oddelek: Na cesti
101864 (1002) Roadkill
»

Krizanke - lokacija

Oddelek: Loža
93474 (3276) SkIDiver

Več podobnih tem