» »

Krizanke - lokacija

Krizanke - lokacija

SellAlej ::

lep pozdrav, danes je v Ljubljani v Krizankah koncert skupine Nightwish, mene pa zanima kako se pride do Krizank.
Sem namrec iz Jesenic in mi Ljubljana ni ravno poznana, tako da prosim za opis za bumbarje :) se pravi bol podroben kje moram kam zavit ker se mi tudi sanja ne


hvala

urban99 ::

Evo, Križanke for dummies :D

Iz gorenjske smeri prideš na Celovško. Se pelješ po njej (dooolgo) in na velikem križišču za halo Tivoli (oz pivovarno Union na tvoji levi, ki je ne moreš falit - slika) zaviješ DESNO, na Tivolsko ulico. Po njej se pelješ čisto do konca (T križišče) in nato zaviješ LEVO na Aškerčevo cesto (po njej pičiš še kak slab kilometer, Križanke so na levi, cca 100m PRED mostom čez Ljubljanico*).

ZEMLJEVID - označen je sicer NUK, ampak Križanke so čisto zraven. Če rabiš dodatno karto - klik.

*priporočam ti, da pred tem mostom zaviješ desno in poskušaš nekje najti parkirplac. Pa ne se čudit, če ga boš pol ure iskal :)

monster-x ::

Opcija je tudi, da greš iz Celovške preko Gosposvetske (namesto, da zaviješ levo na Tivolsko, greš naravnost) na Slovensko (ko prideš do konca Gosposvetske, zaviješ desno). Potem se pelješ kak kilometer ali dva in prideš na Aškerčevo. Tam zaviješ levo in kmalu boš videl Križanke.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

seamaster ::

Evo najenostavnejša varjanta:
- po avtocesti do konca
- zavij na levo na celovško in pelji do konca štiripasovnice
- zavij na desno na slovensko
- v prvem križišču na levo in spet do konca cca 150m
- zavij desno in najdi parkirišče, če pa pelješ do konca prideš direkt do Križank, samo tam ne bo placa za parkirat.

LPG

Zgodovina sprememb…

SkIDiver ::

Pozabljate, da je center zaprt za promet! Evropski teden mobilnosti!

SellAlej ::

Najlepsa hvala vsem:))

Dami ::

Jaz pridem iz štajerske pa mislim it iz obvoznice po Dunajski pa pol naprej do konca po Slovenski. Kje pa naj bi blo vse zaprto, pa kje bi blo najbolše parkirat?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

Microsoft ::

Jst bi ti med drugim predlagal, da si pomagas s kaksnim zemljevidom.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Lex ::

am, če so te variante najenostavnejše ka je pol moja?

Še najlažje je it po avtocesti do izvoza lj- rudnik. Pol pa sam naravnost proti centru pičiš. Ko prideš čez Ljubljanco maš pa na desni ob cesti zadevo. :D

SkIDiver ::

Center mesta je zaprt kolkr je men znano. SLovenska cesta je prevozna samo za avtobuse, taksije, dostavo in intervencijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Semafor-puščica v levo

Oddelek: Na cesti
164814 (4103) googleg1
»

Kako zaustaviti vozilo ob policijski kontroli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13525327 (20066) bajsibajsi
»

Stare bencinske črpalke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10818412 (12024) Samson
»

Glavni pomol v Kopru

Oddelek: Loža
61458 (1265) delfinus
»

Autocamp na Pagu

Oddelek: Loža
51672 (1593) overlord_tm

Več podobnih tem