» »

mozilla firefox dodatki

mozilla firefox dodatki

eales ::

Mene pa zanima če uporabljate kakšne dodatke za mozilla firefox, pa seveda katere in kako se vam zdijo. Jaz sem trenutno inštalerov Joga.com Champion. Ta dodatek omogoča spremljanje svetovnega prvenstva v nogometu kar med tem, ko uporabljate mozillo firefox. Dodatek vam omogoča spremljanje rezultatov na tekmah, obveščanje ob zadetkih, obveščanje o prejetih rumenih in rdečih kartonov,...
Fino bi bilo, če bi še k vsakemu dodatku napisali opis za kaj se uporablja.:D
  • spremenil: eales ()

LapD ::

Adblock in Tab Mix Plus, po drugem ni potrebe :)

veteran ::

Adblock 0.5.3.042
All-in-One Gestures 0.17.4
FxIF 0.2.2
keyconfig 20050908.2
Nightly Tester Tools 1.0
NoScript 1.1.3.9
Paste and Go 0.4.3
Plain Text Links 0.2
SessionSaver .2 0.2.1.031
Tabbrowser Preferences 1.2.8.8
Web Developer 1.0.1

SkIDiver ::

Ko je ravno govora o dodatkih.

Moja tezava je, da recimo brskam po meniju, ki se razteza skozi stran v globino. Ce nekje proti koncu menija kliknem na povezavo v meniju se mi le ta potem razsiri in pokaze vsebino pod to povezavo v meniju (meni se razsiri-nekako v stilu tree-ja). Stran se pri tem osvezi in firefox skoci na vrh strani. Posledicno se moram potem pomaknit navzdol kjer sem koncal, da nadaljujem delo.

Zadeva je pa grozno nadlezna, ce se mi tkole odprejo ene 3 poddrevesa. Jezi me tudi korak nazaj, ker mi spet vrze na vrh strani namesto, da bi se predhodna stran postavila na tisto mesto kjer sem jo zapustil.

Uporabljam pa firefox 1.5 v Scientific Linux. Resitev?

dadooo ::

fasterfox

SkIDiver ::

Hm. Sem namestil pa mi se vedno isto dela z menijem;(

dadooo ::

lahko daš eno sliko do tega?

SkIDiver ::

Na zalost ne, ker gre za internal pages od firme.

Za primer ti dam lahko samo en screenshot od drevesa. Pac isto kot v kakem ekplorerju. Kliknes na mapco pa se ti odpre podrevo in seznam mapc, ki se nahajajo v mapi na katero si kliknu.
V tem meniju je pa isto. Kliknes na en "item"(kaksen je sploh slovenski prevod?) in pri tem se stran ponovno nalozi in skoci na vrh. Nakar morem veselo po meniju dol, da pridem na mesto kjer sem kliknu v meniju in mi pokaze vsebino pod tistim na kar sem kliknu. In to me moti, ker stran ob ponovnem nalaganju po kliku skoci na vrh.

Tko nekako zgleda drevesni meni na strani pri katerem se ob klikanju odpirajo poddrevesa (to je samo primer);


Ce se slika ne vidi, klik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

jan01 ::

Poleg tistih najbolj razširjenih še:
-Auto Copy 0.6.2 -označiš text, pa ga samodejno kopira
-ShowIP 0.8.02

rikta33 ::

zivjo,

moja tezavica je v tem, da sem se konektal in kr naenkrat sem opazil, da v jezicku zaznamki ni zaznamkov....nic.vse je slo.....na kaksen nacin pa ne vem. v zgodovini imam vse ampak to ni to...zbrisem, ponovno mozillo nalozim in zalaufam in ni zaznamkov kot so, najbolj priljubljene slo. povezave, ali pa mozzila firefox, in hitre poizvedbe.....a je kaksna caka, da bi to dobil nazaj.....LOL.
unaprej hvala za nasvet in pmoc.
rikta33:\ :\ :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3649488384 (2431) mtosev
»

Opera najhitrejša (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10420969 (17871) Dragi
»

Opera 9 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23621416 (13164) R33D3M33R
»

V torek 24. oktobra 2006 izide Firefox 2.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9411709 (8156) Mobidick
»

Ali lahko v zaznamek (bookmark) dodam link, ki se izvede....NUJNO

Oddelek: Izdelava spletišč
6918 (869) CWIZO

Več podobnih tem