» »

Barvanje ohišja

Barvanje ohišja

Skankulja ::

Prijelo me je, da bi si polepšal ohišje. Prebral sem nekaj napotkov glede tega pa me še vedno nekaj muči. Se to prej zbrusi?! V mislih sem imel fino brušenje, nato barvanje, potem pa mogoče še poliranje. Zdi se mi, da bi izpadlo veliko lepše kot pa da nanaseš barvo direktno... ali pa tudi ne.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

rc-car ::

Moja se sveti brez brusenja in poliranja 8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

msmiha ::

Jaz sem ohišje najprej zbrusil (fino). Potem sem ga pobarval nato pa spet spoliral. Barva ma tako res dober učinek.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Skankulja ::

Razmišljam o metalno-rdeči barvi me zanima kakšen bi bil izgled :)). Ko bo dela konec bo le to navoljo za ogled. Zihr!:P
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

danielka84 ::

ni-da-ni

CIrCAcevl ::

Ejga. A mas ti kej plexita tm ku je lukna?

danielka84 ::

ne še... bo pa...:\
ni-da-ni

CIrCAcevl ::

Si to z vbodno žago narezu. Si kej spigu stranico?

danielka84 ::

izrezal sem z flekso, drugače se mi je spigala, ko sem pa vente not ušraufal se je zravnala..samo je še mal sloka, pa tak še zaj plexi not dam, pa bo čist ravno..
spigana je pa za 2mm maximalno, tak da ni to nič takega
ni-da-ni

Skankulja ::

Barvanje (sprajanje) ohišja je končano. Barva je mat-črna in morem reči da izgleda odlično. Ker pa mi je ostalo barve (spraja) sem pobarval še monitor in tipkovnico (ne, še sam ne morem verjeti) :P. Časa mi ni vzelo prevec, denarja tudi ne (dve barvi+"šmirkl" papir=1800). Bilo je več kot vredno. Če bom v roke dobil kakšen d. fot. bo vsekakor na int. Hvala za nasvete.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obnova lesenega stropa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5221148 (13793) ardom
»

Brusilnik za les

Oddelek: Loža
429707 (8040) kuglvinkl
»

Barvanje celega avtomobila

Oddelek: Na cesti
4520986 (17663) N0t0ri0us
»

Eno vprašanje = praska na avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5230181 (22595) Domobrancek
»

Barvanje PSPja.. POGLEJ ne bo ti žal..! =)

Oddelek: Konzole
91109 (778) __Devil__

Več podobnih tem