» »

Fly video Life viev

Fly video Life viev

StDo ::

Torej dobil sem tv kartico Fly video Life view. Zraven pa nimam CD -ja z gonilniki. Obrnil sem celo stran preiskal skor vse, a nic nasel, oziroma neke gonilnike, sam k zalaufš programček da bi gledal sliko oziroma TV, je samo tema v ekrancku. K pa das naj skenira kanale jih pa kr isce in isce, pa nic ne najde. Sumim da nimam pravih gonilnikov.
Čipset pa je: Bt878khf

Model: BG, Optonal: FM radio, Remote controller
DoSt

JAX ::

jz mam podobn problem! sam da jaz mam cd, sam zgleda da niso vredu gonilniki, ker ko zaženem mi kr napako javla. pa ko pogledam u upravljitelja naprav mi najde še eno neznano napravo ki išče neke Media gonilnike na cd-ju od life view pa jih ne najde!
Be what you are!

Bagr ::

Gonilniki za Flyvideo.
Meni za silo dela.
The beauty of open source is that somebody will eventually make it all work

All ::

mogoče tole za gledanje pa priporočam fly2000TV ali pa dscaler

paglavec ::

Halo!

Ej nebi te rad strašil ali kaj podobnega, samo čist tako dobronamerno ti toplo priporočam, da se znebiš tega hudiča! Naj reče kdorkoli kar hoče, sam tolk problemov kot sm jih mel s to kartico jih nism imel še z ničemer na tem svetu:

1. Sestavil sam doma cel komp - stvar delovala brezhibno
2. čez čas kupil to čudo božje od Lifeviewa pa se je začelo:
- gonilniki, ki so bili zraven so sicer delovali --> slika katastrofalna (kabelski signal), če bi kdo hotel imeti signal iz navadne TV-antene z ojačevalcem ali brez, no na to opcijo lahko kar pozabiš, ker slike NI! :)
-sem iskal gonilnike (optimalne) kot sedaj ti: našel jih cel kup --> posledica malce lepša slika, nenehno sesuvanje celotnega sistema, nekako v smislu kot bi nekdo vsake toliko pritisnil RESET gumbek.
- gonilnike so dajali ven tako no na kak mesec, dva, tri --> nikoli nič bolje.
- sem poslal jim mail (na support seveda), odgovora ni bilo, kaj šele delujočih gonilnikov

KAKORKOLi - to je seveda moja izkušnja. zDAJ te kartice nimam več in čas za računalom je lepši...

Ej če pa te slučajno zanima (avermedia tunerji so zakon, čist tko btw)!

PhotoBlaz ::

Enaki problemi,..dokler nisem pred elti odkril DScaler-ja !

Perfektno!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kje lahko dobim driverje za to tv kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
8962 (818) All
»

Tv tuner za katerega ne obstajajo driverji? :P

Oddelek: Strojna oprema
231878 (1551) speed machine
»

BT878 tv tuner (Philips tuner) ?!

Oddelek: Kaj kupiti
7988 (877) -MiS-
»

TV tuner...kateri?

Oddelek: Kaj kupiti
51046 (887) Lucio
»

Fly Video 98

Oddelek: Zvok in slika
91094 (930) SasoS

Več podobnih tem