» »

Level one FBR-1405tx router

Level one FBR-1405tx router

Darkiii ::

Prosim ce mi kdo pomaga ce ve kaksen port za Level one router FBR-1405tx da bom lahko naredil Counter Strike server ta port isem ze po leta prosim pomagajte mi
Lp Jan

steev ::

??? Kasn port isces??
:|

Darkiii ::

Iscem port da lohka postavim Counter strike 1.6 server recimo fotr ma port za torrente tko da lohka iz torentov vlece pa to pa da torenti iz nega lohka vlecejo jaz pa tudi tko rabim da bi su lohka na server pa da grejo drugi tudi lohka na moj server in ko sem si zelel server narediti me je prijatelj vprasal ce mam ruter sem rekel da mam in je rekel da to pa on naprej nemore mi pomagat ker rabim taprav pšort da upisem u ruter da dovoli drugim da se konektajo na server in mene zej ta port zanima:D btw: pridite na stran na dsteam2.ds.funpic.de se registrirajte in nam pomagajte vzdarzevati forum :D

steev ::

Ja ti mors vedet ker port hosec met, ker port bos pa nastimal. Porti se vrtijo okoli 27015.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

Darkiii ::

Jah to sem opazil sam zej mi neki negre uglavo grem na General Setup u ruterju pol grem na NAT
pol pa tm ne vem kaj je taprav a je ta Virtual Server mam opcije tele sam nevem kaj kej napisat kle
Private IP Private Port Type Public Port
Potem mam se tega Special Applications tukaj tudi nic nevem kaj mram napisat pod tele opcije Trigger Port Trigger Type Public Port Public Type Enabled pliss help me

steev ::

Virtual server je to. Mors nastimat tvoj ip od kompa, potem pa še porta. Pa povej na kermu portu maš ta server nastiman. Pejt pod nastavitve serverja pa tm poglej ker port si dal oz. je ze bil nastiman. In pol ko veš ker port, daš to številko v ostale dva okenca in more delat.
:|

Antonius ::

Level one router FBR-1405tx ima direktni meni za Port Forwarding eno vrsto nad Virtual Server. Tam vpišeš kateremu IP-ju odpiraš katere porte. Enostavno.

steev ::

Za serverje se uporablja virtual server ce se ne motim.

Sedaj mu dela. Pol urce sem mu biu vodic preko msnja.
:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tezave z routerjem LevelONE FBR-1405TX

Oddelek: Omrežja in internet
233677 (3078) Caligula
»

Konfiguracija level one routerja (4 port)?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51603 (1521) Dr X
»

Problem igranja CS preko ruterja

Oddelek: Pomoč in nasveti
111603 (1436) mymoon
»

Težave z routerjem LevelOne FBR-1405TX

Oddelek: Pomoč in nasveti
262303 (1973) boom-bar
»

strežnik za routerjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
121424 (1233) sash

Več podobnih tem