» »

omrežno geslo za win98

omrežno geslo za win98

Rokomah ::

Naknadno sem ustvaril omrežno geslo na win98. Ker s tem nisem zadovoljen, želim vspostaviti predhodno stanje, torej prijavo v omrežje brez gesla (win98). V nadzorni plošči sem izbrisal prej ustvarjenega uporabnika, vendar, kot kaže nisem vse izbrisal.
Kako vspostavim predhodno stanje?????

ToniT ::

Izbriši vse datoteke s končnico .PWD in potem ne vnašaj nobenega gesal....

Rokomah ::

Hvala za odgovor, vendar na disku ne najdem nobene datoteke s končnico .pwd
Je končnica pravilna !???

Kljub temu, da sem že prej izbrisal profil, me ob zagonu in prijavo v omrežje še vedno sprašuije za geslo prej nastavljenega provila (uporabniškega imena), ki pa je že izbrisan.
Verjetno so še nekateri ostanki prej kreiranega profila, ki pa niso bili v celoti izbrisani.

Želel bi, da ob prijavi v omrežje ni določenega uporabniškega imena in, da ne zahteva gesla!

Hvala za odgovore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rokomah ()

Azrael ::

6 korakov za izbris prijavnega okna pri zagonu Win9x:

1. Desni klik na ikono Omrežna soseščina -> Lastnosti

2. Odpre se ti okno Omrežje, tab Konfiguracija

3. Poišči: Osnovna omrežna prijava:

4. Spremeni iz "Odjemalec za omrežja Microsoft" v "Windows" (narekovajev v resnici ni, so samo zaradi preglednosti)

5. Klikni V redu

6. Mogoče bo OS želel namestitveni CD in vsekakor ponovni zagon. Prijavno okno bi moralo pri ponovnem zagonu izginiti.

Upam, da rabiš to.
Nekoč je bil Slo-tech.

Rokomah ::

Hvala za dosedanjo pomoč, vendar je vse do sedaj brez uspeha.
Poskusil sem vse kar je zgoraj predlagano, pa vendar mi ob zagonu še vedno zahteva geslo za uporabniško ime, ki je že izbrisano.

Če kliknem "prekliči" me ne poveže v omrežje in zato nisem v povezavi z drugimi računalniki.
Če pa vnesem geslo prej izbrisanega uporabnika, mi pa uporabnika ponovno kreira in sem zopet na začetku.

Nikakor se ne morem znebiti nepotrebnega uporabniškega imena za katerega računalnik znova in znova zahteva geslo.

Na zaletku sem imel uporabniško ime prazno in ni bilo potrebno vnašati gesla, sedaj se pa v to stanje ne znam več povrnati.

Pomagajte prosim.

ricola78 ::

Si poskusu vpisat prazno geslo tam, kjer se spreminja geslo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ročna nastavitev varnosti v registru za wivXP HE

Oddelek: Pomoč in nasveti
81265 (1147) Rokomah
»

težave z namestitvijo t-2 telefona (OBUP)

Oddelek: Pomoč in nasveti
91323 (1250) Djz3l3
»

PC v domeno

Oddelek: Omrežja in internet
112684 (2535) Cveto
»

win XP zahteva geslo

Oddelek: Omrežja in internet
51483 (1259) Klenobo
»

Problem z odjavljanjem

Oddelek: Omrežja in internet
61147 (1068) Cokolesnik

Več podobnih tem