» »

UMTS internet

UMTS internet

buick ::

Zanima me nekaj: Tale paket za brezzicni internet - 500 MB mesecno...5000 SIT...Kartico za prenosnik sem namrec dobil brezplacno, sedaj me pa zanima ali se splaca? Je dovolj velika hitrost za normalno surfanje po netu? In je 500 MB dovolj za enega cisto povprecnega uporabnika interneta? Je mozno tudi kaj glasbo downloadat pri tem paketu?

klemen22 ::

sedaj me pa zanima ali se splaca?

Nikakor ne. Razn če res nimaš druge možnosti povezave!

Je dovolj velika hitrost za normalno surfanje po netu?

Ja in ne. Včasih je hitrost kar nora, včasih pa dela tko tko. Pa pingi so bli odkar sem zadnjič probu precej visoki - spet odvisno od dneva.

In je 500 MB dovolj za enega cisto povprecnega uporabnika interneta?

Ne, absolutno ne!

Je mozno tudi kaj glasbo downloadat pri tem paketu?

Seveda da je. Samo glede na to da ima en MP3 npr. povprečno 4 mega bo hitro zmanjkalo megabajtov.

Premisli raje o alternativnih virih. UMTS je za stalen internet trenutno predrag!
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Kekec ::

UMTS je zakon.

jest10 ::

500MB je popolnoma dovolj, če uporabljaš internet le za brskanje. Če ga boš imel tudi za DL je premalo.

klemen22 ::

500MB je popolnoma dovolj, če uporabljaš internet le za brskanje. Če ga boš imel tudi za DL je premalo.

Ja za brskanje je dovolj če sklopiš slikce na straneh in se zelo malo udeležuješ raznih forumov.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

OChack ::

Da, uUMTS je kr hitr (tko ene 40 kilo kr gre), sam 500 mega je pa res za nč drucga kot surfat pa tekstovne maile gledat, kšn Gmail in povna šara smešnih in manj smešnih filmov ti pohrusta teh 500MB, ping tud ni ravno najbol.
Baje ma mobitel tud WiMax, nevem kaj glumijo s tem, zadeva bo za stacionarne in za prenosne zadeve, z niskim pingom in visokimi hitrostmi (visokimi cenami?)
Int€l inside, IDIOT Outside


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko prenosa podatkov

Oddelek: Mobilne tehnologije
112466 (2176) Dr_M
»

Dial-up obupanec

Oddelek: Omrežja in internet
462968 (2092) Pesimist
»

Mobitel UMTS ali Simobil Vodafone

Oddelek: Mobilne tehnologije
243645 (2954) flipflop
»

Internet v rovtah=) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
736761 (4560) Duke Nukem
»

IP številka za GPR oziroma za UMTS

Oddelek: Omrežja in internet
181915 (1456) Lincolin

Več podobnih tem