» »

adobe after effects težava

adobe after effects težava

kole ::

Zdravo!
Pred kratkim sem si inštaliral program Adobe After Effects 7.0(prej sem imel Adobe Premiere Pro 1.5, ki je bolj preprost kot AAE) in moram reči, da je res odličen program. Vendar mi nagaja, ko dodam Background (Animation Preset) ali pa Synthetics v text, saj efekt deluje je 3,4 sekunde, nato pa slika zamrzne. Hvaležen bi bil za kakršnokoli pomoč!
LP

5er--> ::

Poglej če imaš vsaj priporočeno različico driverjev.

kole ::

Ne, težava še vedno ostaja.

#000000 ::

Ja mogoče imaš enostavno prešvoh mašino, ker z enim pc-jem ki je bil prvenstveno kupljen za *office + mal surfat* ne bo zmogel takega programa, oziroma se bo obnašal podobno opisanemu. LP

kole ::

hehe...mašino mam dost hudo, tko da to mislm da ni problem...

5er--> ::

Jaz sem tudi preizkušal na zelo hudi mašini, pa se je neverjetno zatikalo vse skupaj.
Če imaš primerno grafično jo probaj zmodat v FireGL ali pa Quadro in poročaj, če je kaj boljše.:))

robbe ::

Premier si zamenjal za Aftereffect? No ja na eni normalni in tud dost hudi mašini si ne moreš pogledat preden ti zredendira tko da bo treba shrant, in potem pogledat.

#000000 ::

Hja če imaš adobe AEffects + če maš Bridge odprt + delaš poleg še v PS ipd. ter imaš manj kot 1 GB rama + manj kot 2000 ghz (procesor) poleg tega lavfaš še 12 tabov Firefoxa (za tutoriale) ter poslušaš kak FB radio. Potem valjda ti tega tvoja naprava ne požira BP. LP

kole ::

robbe: AE sem zamenjal za premiere in ne obratno (no ja, uporabljam oba).

Ubistvu sem pogruntal, da nism dobro razložil problema. ko shranim in exportam v recimo .avi, efekt traja 3-4 sek. Recimo Imam nek text, v ozadje pa dam efekt melting gold ali pa kaketrkoli drug efekt iz syntheticsov oz. česa drugega. to shranim (5 sek. dolg muvi) in exportam v .avi. efekt traja 3 sek. nato zamrzne (muvi še vedno laufa). Kakšna rešitev?
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adobe Premiere (problem)

Oddelek: Pomoč in nasveti
161888 (1309) Hustla
»

Ugašanje laptopa med renderiranjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
161480 (1219) ncc2000
»

VIDEO EDITING : M2TS datoteke oziroma AVCHD kodek...

Oddelek: Zvok in slika
142725 (2304) urosfri
»

Kako iz DV narediti DIVX?

Oddelek: Zvok in slika
392386 (1773) marS
»

::DV obdelava::

Oddelek: Sedem umetnosti
121124 (974) Pithlit

Več podobnih tem