» »

router-admin pass jz bom pa znoru

router-admin pass jz bom pa znoru

norc ::

Podavljeni >:D

No kupili smo router: Siemens Gigaset se551 WLAN dsl/cable.
včeraj sem ga poskušal uzpostaviti linijo, ker pa je router težil sem spremenil admin geslo. vse uredu včeraj je še vse štimalo, dans zjutrej, ko sem se spet spravil usposobiti router(včeraj sm kable narobe ubrnu opazu pa šele dns :S:8) ) no in ker sem hotel spremenit nastavitve za priklop še enega računalnika se povežem na router in napišem novo geslo, ki ga ni prepoznalo, napišem še original geslo ki je bilo, a nič. ;( router ne prepozna več gesla, torej kako router resetirati na njegovo POVSEM začetno fazo(kot bi ga vzel iz škatle)? namreč meni dela internet bi pa rad čimprej usposobil še drugim.

Hvala za odgovore in Lep pozdrav

Jackal ::

Na zadnji strani sli pa na dnu routerja more bit en majhen gumbek na katerem piše reset. Držiš pritisnjenega par sekund in router se resetira na tovarniške nastavitve. Vsaj takšen postopek je pri večini. Sicer pa RTFM.

norc ::

Hvala, sicer sm se tut nekj časa muču s tistim knofom, sam je rataL :D

BTW: kaj pomen RTFM?

Jackal ::

Preberi navodila... Read the F***ing Manual :D

norc ::

aja U FM ne piše ama ništa o tem :D so sam engleška navodila bla, pa še to takja :\ k d jih nebi blo :D

pa o kakem reset knofu nkjer nč ne piše :D še na ruterju je sam osprtinca brez kkršnga koli napisa zravn :S;((

Hvala :D

OldSkul ::

Madona, kakšn router pa maš. Še vsak router ma reset gumbk.

norc ::

sej ruter ma knofek, sam nikjer napiše zravn d je to-to u navodilih ni niti omenjen... pol sm se še nmal zajebaval, no recimo d zdej dela :D


skratka,... sej bo :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nujno Pomoč - Kamera IP nastavitve

Oddelek: Pomoč in nasveti
326923 (6192) pSP 3004
»

wireles mi nagaja :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
232329 (1887) mulc007
»

Router Security

Oddelek: Pomoč in nasveti
368454 (7860) Route66
»

Manifest zbrisan pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
385706 (4819) xApeiron55
»

ne "najdem" routerja

Oddelek: Omrežja in internet
61202 (1154) masterpsi

Več podobnih tem