» »

Komu se da pokomentirat?

Komu se da pokomentirat?

Preseren ::

LP!

Vem, da imate različne izkušnje in bi vas prosil, v kolikor se komu da, in v kolikor to ni prepovedana reklama, če malo pogledate mojo spletno trgovino in poveste, kaj bi spremenili.

http://www.trgovina.hiskadobrot.com

Hvala,

P.

Blond ::

Meni je čisto ok.

Res pa da nisem tak maher kot vi na tem področju.

Blond
www.galea.si
Odkup, prodaja in obnova nepremičnin
Posredovanje v prometu z nepremičninami

MihaFirst ::

men se zdi OK, sam nisem šr, da je to popolnoma tvoj desing...

ta spletna stran je pa popolnoma moja, in, da ne odpiram nove teme, bi vas za komentarje prosil kar tu:

KLIK
www.gamma.si

Preseren ::

Seveda je stvar v osnovi osc-jeva....
Moja je postavitev, izbira barv, dodatne opcije ipd.

P.

gzibret ::

Katalog izdelkov v pdf-u nima č-jev, ž-jev in š-jev.
Vse je za neki dobr!

itak37 ::

Vse sliko so cudno raztegnjene, manjka ti logotip, zgornji del strani zgleda cudno, ker ni glave z logotipom. Oblikovno se moras se malo potrudit...

MihaFirst ::

kaj pa moj page?;((
www.gamma.si

gzibret ::

Tale reklama "yahoo page" na tvoji strani je zelo moteča.

Pa odpusti sodelavca, ki skrbi za smeh, ker do sedaj ni še nič napisal :D

Drugače pa, kar se tvojih člankov tiče, go on. Za 7. razred OŠ so ful v redu. Morda ena pripomba - prevečkrat uporabiš tri pikice.

Sej bi še povedu več, sam..... (štekaš) :D
Vse je za neki dobr!

mare_ ::

edward:
1. za svojo stran si odpri svojo temo, saj ni treba plačati za njih, matr
2. daj no, saj se lahko bolj potrudiš... tole ni podobno ničemur

Preseren ::

itaq37: ja, brez glave je zato, da je stvar nekoliko drugačna. DOločene slike so še vedno čudne ja, ampak to počasi spreminjamo...

gzibret. Res je. Moram to stvar malo pogledat, je pa avtomatsko generirana, tak da morem skripto pogledat

P.

itak37 ::

IMHO, ce hoces vzbudit zaupanje kupcev, bos moral precej dodelat oblikovno podobo, se posebej ker imas tako splosno ponudbo izdelkov. Nedodelana podoba ne zbuja zaupanja kupcev, ce se hoces resno ukvarjat z spletno trgovino, ti priporocam da se posvetujes s kaksnim oblikovalcem...

klemen22 ::

Edward: tako stran za katero si dal ti link ti jaz naredim v dveh urah. Bolj amaterskega pagea že dolg nisem vidu. Zakaj to sploh delaš če si antitalentiran?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Microsoft ::

No klemen22, pa daj ti tvojo prvo stran pokaz? Ne res, nekje mores zacet. Jst verjamem v to, da vsak zacne pri podnu z nekaj ultra redkimi izjemami.

edward, jst bi ti kot prvo predlagal, da tole spravis kamorkoli drugam, samo da ne bo tist nadlezen frame tam (od Yahooja). Ce mas na SiOLu net, potem mas tam ene par mega placa, vsekakor dost za tistle html, pa si gor rukni. Ce mas na SiOLu, potem gres na njihov ftp, pa vneses ime in geslo, ki ga mas za modem povezat.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Preseren ::

Fantje sej ste fajn, ampak a lahko mojo temo pustite pri miru in se preselite v svoje teme.
Mislim, a kdo sploh še ve, o čem se gre ta tema.
madona

P.

klemen22 ::

No klemen22, pa daj ti tvojo prvo stran pokaz? Ne res, nekje mores zacet. Jst verjamem v to, da vsak zacne pri podnu z nekaj ultra redkimi izjemami.

Poglej mene postavljanje spletnih strani ne interesira. Včasih sem delal tako za zabavo kaj podobnega (na precej višjem nivoju kot Edward). Sicer sm pa mislu da je Edward itak en care, k se skoz hvali kva cse zna, tko da sm mislu da mu bo Web mala malca.-:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Microsoft ::

@Preseren
Tvoja stran se mi zdi pa pusta. Pa se to je, da ultra sovrazime jet another generic web page, kar tvoja stran je. Tale layout lezi ze na vsakem vogalu, pa sem se ga sprva navelical, zdej ga pa sovrazim. Bodi izviren, pa stvar naredi tolko custom, da se bo locila od ostalih.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

BluPhenix ::

Tukaj ne boste debatirali kdo je kaj naredil in kdo ne. Prošnje so bile za ocenitev strani (no potem se je prištulila še ena, ki bi bilo načeloma dobro, da bi imela svojo temo) in prosim da se teme držite. Če nimate kaj povedati o temi, ki jo obravnava tema, ni treba pisati. Hvala.

Drugače pa, bel tekst na rumeni podlagi? Ne pozabi, ne vidijo vsi tako "dobro" kot mladina. In header manjka. Brez njega je res drugače, nimaš pojma na kateri strani si. Sej ni treba da je nek pisan header, lahko je tudi enobarvna poglaga z malo teksta, ampak nekaj je pametno da je. Pač od nekaterih ustaljenih praks ni dobro odstopati, še najmanj, ko gre za stran, do katere naj bi dostopale velike količine obiskovalcev.

edward: dej malo porihtaj to tvojo "barvno neusklajenost". Če že moraš uporebiti tako kombinacijo barv (ki se jo drugače asocira s kakšno nevarnostjo) uporabi vsaj bolj medle barve...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

stjalone ::

Tole je čist moje osebno mnenje o hiški dobrot:)
Sam nisem računalničar, niti še webproducet(čeprav se malo trudim da bi postal) a nekaj nasvetov o načinu pridobivanja kupcev, strank, skratka marketinga na spletu in povsod okrog...bi ti lahko dal, ker je to moje področje.
Stran je pač generična, zato ti ostane edino v čem lahko odstopaš od drugih v izboru brav in postavitvi menijev. Nujno si nardi lep zgornji banner, ki bo padel v oči. Za zdaj žal nič odstopa. In brez tega ne zbujaš pozornosti.

Imaš pa zanimivo ime trgovine. Hiška dobrot asociira na zelo asociira na ekološke naravne izdelke. Poskusi to prenest tudi na oblikovanje na spletni strani. Za zdaj je to pravo nasprotje. Malo sem skeptičen tudi glede tvojega asortimenta izdelkov. (od hrane, do čistil;) tale čistila nekako po moje ne pašejo zraven ali pač v to se ne bom vtikal.

Sem pa pogledal tudi na osnovno stran, hiskadobrot.com. Tukaj pa bi se lahko bolj potrudil. Oblikovno je žal moram reči slaba. Slab koncept, enostavna, a kljub temu nepregledna. Tema je zagotovo zelo zanimiva, poskušaj pritegniti tiste, ki bi jih stvar utegnila zanimati. Informacije, zanimivosti, po moje je polno tega kar bi lahko uporabil, da bi pritegnil stranke.
No v glavnem, to je bilo čisto na kratko brez poglabljanja. Obstaja polno kjnig o marketinških konceptih tudi takih za internet. Poglej si kako stran. Naprimer uspeh.com in premisli vse skupaj.
Ima pa tvoja trgovina po mojem mneju velik potencial. Če le kvaliteta izdelkov "štima" potem bi s pravim trženjem lahko resnično naredil nekaj velikega.
Če pa boš kdaj potreboval pomoč in nove ideje, se pa še kaj beremo.
Lp
Boštjan

MihaFirst ::

Edward: tako stran za katero si dal ti link ti jaz naredim v dveh urah. Bolj amaterskega pagea že dolg nisem vidu. Zakaj to sploh delaš če si antitalentiran?


Koliko časa misliš, sem potreboval jaz??? ;((

In nekdo, ki je komentiral tiste članke in pa to - kaj to meni praviš? :\

LP
www.gamma.si

BluPhenix ::

Rekel sem, da se nehajte zbadati in kregati. Obdržite nek kulturen nivo debate. Če boste tako nadaljevali, bodo brisani vsi posti, ki se ne nanašajo na kritiko strani, ali pa bo šla tema pod ključ.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

gzibret ::

> In nekdo, ki je komentiral tiste članke in pa to - kaj to meni praviš?

Pravim ti zato, ker si vprašal. A članki niso sestavni del strani?
Vse je za neki dobr!

MihaFirst ::

mislim, so, ampak so bili prej že objavljeni v reviji in njihovo oblikovanje in slog nimajo bistvene povezave s samo spletno stranjo

:D
www.gamma.si

Preseren ::

LP!

Ok, gremo naprej... ;)

Postavljam nekaj novega, stvar temelji na nuke-ju, vem, da manjka še nekaj prevodov in šumnikov, sej stvar še ni javna, pa me vseeno zanima kakšen komentar.

www.ekoborza.hiskadobrot.com

P.

P.s. Hvala VSEM

klemen22 ::

Z eno besedo APN. Sorry ampak res.
Bomo pokomentirali:
1-ČŠev ne prikazuje, WTF?
2-rumena barva kar ubija
3-Datum bi lahko bil v slovenskem zapisu
4-Veliko je nekih angleških izrazov:\ Ne paše.
5-Tam kjer imaš vnosna polja (password, itd) bi lahko uporabil kakšno drugačno barvo (drug odtenek rumene:)) )
6-Morda se še malo igraj s pisavo
7-še kaj se najde .....
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

R33D3M33R ::

klemen22:

vem, da manjka še nekaj prevodov in šumnikov, sej stvar še ni javna


Kaj od tega nisi razumel?


Se pa strinjam, da je rumena barva kar huda., raje uporabi kakšno drugo ali pa kak drug odtenek. Takega, ki manj bode v oči.
Tudi 5-ti predlog klemena22 se mi zdi dober. Mogoče svetlejši (bolj bled) odtenek?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

klemen22 ::

vem, da manjka še nekaj prevodov in šumnikov, sej stvar še ni javna

Slabo prebral, moja napaka.:8) :8)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Tody ::

holy krep :)

Hmm preberi si tole : uporabnost.info

Malce se bolj potrudi pri dizajnu...

Yerpo ::

Rahlo izven teme... prosim ne ga srat s pridevnikom "ekološki", kot že toliko ljudi. Ekologija ni varstvo narave in proizvajanje izdelkov, prijaznih okolju (za to imamo Slovenci zelo lep izraz - sonaravno). Ekologija je veda, ki preučuje odnose med živimi bitji in njihovim okoljem. Kaj ima ta trgovina s tem? Prodaja mogoče laboratorijsko opremo? Se mi je zdelo, da ne...

Se tudi strinjam, da je dizajn rahlo dolgočasen. Stjalone je glede tega dal nekaj precej dobrih nasvetov, svetujem da se jih držiš.
Mrbit ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yerpo ()

Preseren ::

Yerpo...

Stvar je taka, da je v Sloveniji Eko in Ekološko zaščitena znamka za pridelke, ki so pridelani in predelani na ekološpki način in kontrolo izvajata dva zavoda. Ta trgovina ima s tem toliko, ker je pridobila certifikat Eko in rpodaja samo izdelke, ki imajo certifikt eko.

Toliko o tem.

P.

P.s. se pa strinjam, da se izraz eko zlorablja preveč (Šampijonka renče)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocena designa

Oddelek: Izdelava spletišč
402499 (1327) pickle_rick
»

Moja nova stran... Comments anyone?

Oddelek: Izdelava spletišč
101863 (1377) HardFu
»

Google Adsense (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
525854 (4540) Tody
»

Macbook in BTC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
958150 (6539) Mulh
»

POmoč (dead pixel) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
595591 (4650) Izi

Več podobnih tem