» »

Univerze in njih spletne strani

Univerze in njih spletne strani

G-man ::

Jaz študiram dol na Univerzi na Primorskem (Fakulteta za humanistične študije) in moram rečt, da vsaj za našo fakulteto velja, da so s stranmi 5 let nazaj. Fakulteti se sploh ne da potrudit, da bi izkašljali par stotisočakov in naredili eno spodobno stran z urejenim informacijskim sistemom za študente.

Zanima me kako je po vaših fakultetah?

JamesBond ::

A tole misliš? :D :)) To ni nič, ne samo 5 let odzadaj. Drugače majo pa druge fakultete na primorskem čist spodobne spletne strani.
Ne vem kaj na primer manjka tej. Lahko začneš s predlogom, če bote dali par 100k za stran pa mi le pošli PM čimprej :D >:D

G-man ::

Hehe, ne :D tale je prava: FHŠ FM ima že bolje.

Fatboyslim ::

naša ( fakulteta za gradbeništvo MB) je kr vredu; edini problem je da preko nje dostopamo do spletnih gradiv in obvestil - pred kratkim je pa bila stran skoraj mesec nedosegljiva zaradi diskov ki so crknili na serverju ;(

G-man ::

Jap, pri nas je stran za študente bolj klavrna. Npr., forum sem sam naredil na eni zastonjski strani leto in pol nazaj, potem pa so jo turški hekerji defaceali, stran, ki je hostala forum pa je skenslala vse linke do njihovega tech supporta, tako, da sem moral forum preprosto zapret. Beda.

Tody ::

Mi mamo zadevo super porihtano www.ef.uni-lj.si Če pa rabi kdo kako gradivo oz bi ga rad prispeval mamo pa tud dost placa na www.studentarija.net

Kami ::

Sicer ne hodim na fakulteto ampak na SŠ ampak morem to omenit.

Hodim na SERŠ - srednja elektro računalniška šola in stran je res v šitu.

Na strani ni nič novic in ničesa, enaka vsebina je mensezdi že kr nekaj let.

Pač sramota za šolo, še posebaj za to ker je računalniška.

Najbolj pa sem se nasmejal, ko sem pogledal na link "kdo je izdelal stran" in gori je ene 10 ljudi listanih, vglavnem mene bi blo sram.

Tako stran bi lahko en začetnik naredo v relativno malem času, ker design je čisto simple koda pa pure html.

Microsoft ::

Jst sem pred dnevi sel obujat preteklost, pa poisakl stran od osnovne sole. Se nasmejis, po drugi strani pa se vprasas, kje za casom so izobrazevalne ustanove. Res skoda.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

G-man ::

@Kami

No, če ste računalniška pa ne bi smel bit problem dobit treh junakov, da naredijo spletno stran kot se gre.

St@jler ::

@kami: jah kovačeva kobila je vedn bosa :D

isto je bilo z FRI stranjo....letos so jo porihtal za silo, tko da ne zgleda lih FrontPage design in sicer so plačali neki firme baje bajne dinarce. :|

LapD ::

Sj to kar je mel FRI prej je blo grozno ampak si vsaj mel vse podatke gor. To stran so pa delal nevem kok let pa pol stvari fali.

Andruxa ::

Js moram rect da me je nasa nova FRI stran ful razocarala, ker se mi niti pod razno ne zdi vredna vsega tega hrupa, ki se je vzdigoval okrog
njenega nastajanja. Kok so govorili o njej, pa o ogromnih denarjih ki je stala, na koncu sm kr obstrmel nad tistim kupom enomilimetrskega
teksta na sivi podlagi. Raj mam en centi debel tekst amaterske strani, pa da normalno preberem kar rabim, kot pa da si nekdo v photoshopu narise dizajn, in ga nato narise s mikrotekstom, ki na zalost meni pomeni informacijo ki jo iscem, dizajnerju pa samo material iz katerega narise skico. Res sem malo vec pricakoval, ampak, po eni strani si pa tudi predstavljam da je problem hkrati zadostit Kodeku, Mahnicu, Divjaku in se komu in ne izgubit zivcev....

St@jler ::

ampak, po eni strani si pa tudi predstavljam da je problem hkrati zadostit Kodeku, Mahnicu, Divjaku in se komu in ne izgubit zivcev....


hehehe tako zelo TRUE!
Mnja sej baje vsebino še dodajajo in naj bi se delalo na enotnem izgledu strani za vse laboratorije. Samo tole lih nevem kako bo šlo. Spet zaradi zgornjega citata...:\

neres ::

No, stran od FDVja ne dela v Operi. Pa zelo dvomim da je kriva Opera...

kriko1 ::

http://www2.fm-kp.si/

Kaj to je sploh spletna stran? 8-O

FDV: Tam v error console rukne ogromno napak, verjetno avtor ne pozna standardov.

Izak ::

Univerza v Novi Gorici. Letos obnovljena interneta stran. Indeks, prijavljanje na izpite, obvestila, rezultati, povprečja so kočno spravljena na netu. Super!

http://www.p-ng.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izak ()

marsovcek ::

100 let za kačami... http://www.mf.uni-lj.si

]Fusion[ ::

Ni ga čez FERI :))
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

ganzi ::

Ekonomska fakulteta -Ljubljana. Ni da ni :) Spletne strani so super!:)

Mr_Globus ::

Veterinarski faks... številke niso točne, rezultati se ne objavljajo, roki za izpite so bli lanski (do en mesec nazaj) :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Študent naj bo ali Kako in kam na fakulteto!!! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šola
466343120 (5312) nejc_nejc
!

linki za lažji študij/šolo..ali pomoč je le klik stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
58102364 (6917) crni_kos
»

FRI

Oddelek: Šola
202549 (1754) tx-z
»

Domena uni-lj.si nedosegljiva do nedelje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9612762 (8545) NeOman
»

Teološka fakulteta ima modernejšo stran kot FRI?

Oddelek: Loža
362185 (1515) undefined

Več podobnih tem