» »

Mrežna kartica

Mrežna kartica

christooss ::

Kje bi kupil mrežno kartico ki ima več kot en vhod? Rabil bi vsaj štiri. Sej mislim, da jih je več težko stlačit na eno kartico :)

Hvala za odgovore
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Self-Defence ::

Popolnoma enako zadevo iščem jaz. Sicer vem, da se dobijo strežniške mrežne kartice z več porti ki imajo pa ceno čez 150k sit, kar je pa absolutno predrago. Drugače pa vem da so na tržišču pred časo bile neke več portne mrežne kartice po ugodni ceni. Samo se žal ne pomnim kje.
Upam, da bodo kaki bolj izkušeni uporabniki tega foruma vedo znali povedati, ker mene tudi zanima.

LP

antonija ::

Mislim da tukej obstajata vsaj dve varianti "mreznih z vec vhodi".

1. Prva, poceni varianta, je kartica za v PCI rezo, ki ni nic drugega kot switch. Ima vec vhodov, skopaj predstavljajo switch.

2. Druga, drazja varianta, je kartica za v PCI rezo, kjer je vsak vhod svoja mrezna kartica. Ce ima pri prvi opciji PC lahko 1 IP na tisti mrezni (in jo vidi kot eno mrezno), pri tej varianti PC vid vec locenih mreznih kartic ki so poljubno natavljive.

Vec o tem bi verjetno znal povedat Brane2, ker se spomnim da je najvec napisal v tisti temi...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

mainman ::

Te kartice je načeloma težko dobiti vsaj take za majhen denar. Jaz sem dal za svojo 28k.

Ena izmed takih je Dlink DFE-580TX. To je 4 portna mrežna kartica za strežnike.

Če jo kateri še rabi imam še eno na zalogi, ki mi je ostala pri enem projektu. Popolnoma nerabljena in v garanciji. Več na ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mainman ()

antonija ::

Evo jo, 80EUR.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gigabyte izdal P35 matično ploščo s 5 PCI režami

Oddelek: Novice / Matične plošče
433882 (3882) Spc
»

TEŽAVE??? Stari PCI na novi PCI

Oddelek: Pomoč in nasveti
101548 (1355) amigo_no1
»

Ubuntu problem z mrežno 3com 3c509

Oddelek: Operacijski sistemi
192250 (2000) krofko
»

Mrežna kartica z dvemi porti

Oddelek: Omrežja in internet
61046 (999) Mitch
»

ADSL + 3 rac v omrezju, kako ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
402473 (1944) klemen338

Več podobnih tem