» »

Nakup tiskalnika?

Nakup tiskalnika?

lolek84 ::

Zaenkrat sem še "srečen" lastnik hp deskjet 3420, kar se tiče delovanja sem bil kar zadovoljen z njim-seveda za omejeno uporabo ( beri tiskanje kake seminarske in tu pa tam kake slikce ki so žal bolj boge)... Problem je ta da mi zmanjkuje že barve v obeh kartuišah, na kar opažam da bo najbolje da kupim novega saj za originalne barve odštejem več kot za nov tiskalnik.
Zdaj me pa zanima kateri tiskalnik bi mi priporočali,... Fora je v tem da nebi rad le tistega i printa le črno ker tu pa tam rabim za kak graf ki je v seminarski da se lepo obarva. Moj cilj je hp 3920, ki stane mislim da nekaj pod 10 čukov vendar ne poznam nobenga, ki bi ga imel zato me zanima ali mogoče kdo ve "ocenit" ta tiskalnik za moje potrebe? Ali pa imate v mislih še kako boljšo rešitev?

Hvala, pa lepo printanje naprej :D

Jan987 ::

moraš vedet, da v novih tiskalnikih ponavadi ni polne krtuše

lolek84 ::

kaj da ni polne kartuše??? To pa zdaj prvič slišim? Zakaj pa je to dobro?

AndrewSmith ::

Zato da hitro kupis druge,katere ponavadi
stanejo vec al pa tolko kot sam tiskalnik:\
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

Jackal ::

Tiskalniki HP Deskjet 3xxx uporabljajo kartuše št. 27 (črna 10 ml) in št. 28 (barvna 3x2,5ml). Te kartuše so le polprazna verzija kartuš št. 56 (črna 20ml) in št. 57 (barvna 3x5ml). Kartuše so na zunaj razen drugačne številke identične - vendar polne kartuše v seriji 3xxx ne delajo. Zato je nakup teh tiskalnikov po moje metanje denarja stran, saj te prisilijo v kupovanje dragih polpraznih kartuš, kar zelo podraži tiskanje (polna kartuša je ~ 1000 sit dražja od polprazne) - razen v primeru ko uporabljaš refill (pol-prazne kartuše se lahko normalno napolnijo z enako količino črnila kot ta velike)

Tule si lahko prebereš kaj pravijo o enem podobnem tiskalniku in polpraznih kartušah - klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jackal ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP: "Vaši kartuši je potekel rok trajanja."

Oddelek: Novice / Ostale najave
239493 (6919) francek1
»

Nakup Multifunkcijskega printerja

Oddelek: Kaj kupiti
434219 (3290) Zheegec
»

Originalne kartuše zaostajajo

Oddelek: Novice / Ostale najave
458121 (6249) Jst
»

Tiskalnik ali kartuše?

Oddelek: Kaj kupiti
121526 (1326) roli
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433765 (3189) TheJack

Več podobnih tem