» »

Grafična kartica z kvalitetnim Tv izhodom

Grafična kartica z kvalitetnim Tv izhodom

McNato ::

Rabil bi grafično kartico z kvalitetnim TV izhodom. Vem da imajo nove ATIjeva 8500 kvaliteten TV izhod. vendar jaz rabim kaj cenejšega, v razredu MX-a. Je kdo poizkusil Radeona 7200? Grafična se NE bo uporabljala za igranje iger ampak za vsakodnevna pisarniška opravila.

LP
J.

_Mortal_ ::

Jz mam navadnega Radeon-a z Tv-Ouz. Pogledal sem ža par filmov in se mi zdi zelo kvaliteten Tv-Out
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Han ::

Asus ima dokaj kvalitetne kartice. Takšna z GeForce 2 MX procesorjem in TV-Out stane okrog 20k.

_Mortal_ ::

Han primerji kvaliteto 2D slike med GF2 MX in Ati Radeon.Pa pol povej
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Han ::

Med mojo Asusko 6600MX in Radeonom VE ni razlike. :\

Matty ::

Ce je ne rabis za igranje iger, potem izberi eno izmed Matroxovih kartic, G400 ali pa novo G550 (G450 je bila samo malo cenejsa varianta G400 z malo izboljsavami!). Vse imajo zelo lep prikaz 2d grafike z zelo dobrim TV-outom. Ce dobis kaksno rabljeno G400 32Mb DH je to resitev zate... .Edina mozna konkurenca glede kvalitete je Radeon VE (geforci odpadejo). Edina slabost je ta, da za Matroxovo kvaliteto moras malo vec placati.

grizli123 ::

Uporabi Matroxovo kartico z DualHeadom G450, ali pa novejšo G550... Ne bo ti žal....

Testiral sem veliko grafičnih kartic od Winfast Geforce2 MX, ATI Radeon, Voodoo3... pa nobena od teh kartic nima tako kvalitetne slike kot jo ima MATROX. Poleg tega pa ni treba spreminjati ločljivosti monitorja, ko želiš gledati sliko tudi na TV. (pri ostalih karticah si pri večjih ločljivostih moral spremeniti na vsaj 1024x768 pik ali celo na 800x600, včasih pa še tudi freq na 60Hz, če si želel imeti dobro sliko...) Pa tudi film kahko gledaš na monitorju v okvirju, na televiziji pa po celem ekranu.... Svetujem ti Matroxa, seveda, če ne igraš veliko iger, drugače pa vzami kakega Geforca, ampak ne boš imel tako kvalitetne slike....


LP,
GRIZLI
Some people... they call me GRIZLI... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: grizli123 ()

_Mortal_ ::

Grizli bod tih! Če hočeš gledat filmi na televiziji ti avtomatsko preklop na 50-60 HZ pri vsaki kartici debi en.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

LojzePek ::

Koliko slabši TVout pa majo geforci? A obstaja kakšen test na to temo?

G[e]c ::

Ker geforce dela cool na tvju ki nima svhs in ima samo scar men noce delat, v dnevi sobi k mam pa tv z svhs pa dela normalno grrrrr

A kdo ve za tocn model da dela ?
pa to v win XP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matrox grafična kartica.

Oddelek: Strojna oprema
262534 (2134) opeter
»

Matrox vs. nVidia

Oddelek: Kaj kupiti
252046 (1702) Daishi
»

KDO IMA BOLJŠO 2D SLIKO

Oddelek: Strojna oprema
111141 (934) ChiefThunder
»

Twin view / Dual head / ...

Oddelek: Kaj kupiti
6873 (797) JLP
»

Grafične kartice - kvaliteta slike

Oddelek: Zvok in slika
121450 (1249) Witboy

Več podobnih tem