» »

Nova anketa: Koliko denarja ste odšteli za stol, na katerem sedite pred računalnikom?

1
2
»

bluefish ::

malo manj kot 40k.

ThinMan ::

Za svojega pod 15k SIT (Špar varianta) - trenutno mi ni žal, ker ni več $$$

Gledam pa tole: http://www.spinalis.net
Sem mnenja kot ostali, da se na ergonomiki ne špara. Sam imam težave z križem, ampak ne zaradi sedenja (ne neposredno); tko da bom še nakaj cajta na tem stolu, pol pa šibam na spinalis. Res da so cene juhuhu, sam ko enkrat sediš na njem, dol nečeš.


lp,
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

Pouh ::

Supr tale tema, da sem se spomnil da moram en stol kupt..
js bi enga do 25k za naslonjalom do glave, z naslonjalom za roke, pa da je po visini nastavljiv
ce ma kdo kj podobnga, pa je zadovoln bi prosu z ksn link

Jan987 ::

Ja tpje pri men tud problem.Ker ko tipkaš se enostavno ne moreš nastalnjat!

PrimozR ::

Jest mam pa en star, razmajan, lesen kuhinjski stol (enak kot v kuhinji). Problem je da ko dirkam (imam volan), sedim bolj v leže in rahlo trpi trtica :>

TekO ::

AAAAmm, dobil od soseda nek stol ki ga ni rabu in mu gor našopal novo prewleko, ki sem jo dobil zastonj. Torej 0 SIT. :D
Ideas are bulletproof.

buba švabe ::

Jest mam pa en star, razmajan, lesen kuhinjski stol (enak kot v kuhinji). Problem je da ko dirkam (imam volan), sedim bolj v leže in rahlo trpi trtica :>


Jst mam tut enga, ko je ostal od kuhnje :) Kak bi pa sploh lahko s kakim drugim dirkal, si pa ne predstavljam. Razen, če bi si cockpit naredil. Samo nimam niti časa niti znanja za kaj takega. Bi blo pa fino tak "stol" met... :D
če hočeš razumet rekurzijo, moraš najprej razumet rekurzijo

klemen22 ::

Ko berem nekatere vaše poste o stolih za 200k sit, se mi zdi dat recmo za enga BMWja ali Mercedesa precej poceni.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Jan987 ::

Ja no sej če recimo zdiš 8 ur na stolu in imaš slabo hrbtenico, se pomojem splača dt tistih 100k za spinalisa. Sicer ga sam nimam, ker nism toliko za kompom,pa tud hrbtenico imam zaenkrat še ok, sam sm ga mel možnost sprobat, in ko se navadiš je čist cool sedet, tko da mogoče bom čez čas zamenjov, zdej mam pa enga iz lesnine, bil pa je pomoje okol 30k.

GrimReaper ::

Mam sranje od stola, star sedem let, pa še takrat je bil okol 10k.

PilaY ::

Cca 12 jurčkov! Ampak vsak dan ga duši moja rit! >:D >:D >:D

Daliborg ::

@klemen22
ne! ....ni vazno usnje!, je samo prakticno, ker sem jaz dokaj zguba s hrano in pijaco, pac vedno jem in pijem pred kompjuterjam se le usnje da lepo z vlazno krpo obrisat, semis, platno idm. se tezje popucajo! Je pa veliko bolj udobno iz vsega drugega kot pa usnja ( svica rit :D ) imam pa qvalitetno usnje in kar diha ( ceprav brez zracnikov), a po parih urah sedenja na usnju izgleda tvoja rit kot luna polna kraterjev ( mozolji!) Tako da, ce ste le dokaj pedantni in radi delite med delovnimi prostori vam priporocam da vzamete semis ali katerikoli materijal ki bo udobno dihal.
Lp!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

PrimozR ::

Mikrovlakna.

kyusss ::

Jaz imam spinalis in je sigurno vreden svojega denarja.

Fizikalko ::

Kerga pa ? Unga hudega za 300k? A je mučno skoz na njemz sedet in se matrat, da prav sediš? Ker tudi sam razmišljam o nakupu česa takega - me hrbtenica jebe.

PrimozR ::

NA žogi je đabe sedet. Spinalis nej bi pa mel isti efekt.

O/T Dej mi rajš povej če maš cajt :>

Fizikalko ::

Kje pa majo kakšne dobre žoge?

PrimozR ::

Svojo sem dobil na recept, mislimd a v kranju oz. Naklem.

Nejc Pintar ::

Ja, nekje v Naklem jih majo. Ali pa proti Kokrici? :\

Sem jo tudi jaz dobil pa sem jo že prerastel.
Lahko je biti prvi, če si edini!

PrimozR ::

Mislim da bo kar Naklo :)

Sicer pa, dobil naj bi jih v vsaki ortopedski štacuni.

Fizikalko ::

Sem jo naročil po Top Shopu... 5k.

Fizikalko ::

Po moje se bom še jaz za spinalisa odloču.... Recimo za tistega Navigatorja za 170k. A ma že kdo izkušnje z njim?

IgorGrozni ::

Za mojega sem plačal ene 80-90.000,00 SIT. IUV Vrhnika. Pravi Tron. Zadovoljen.

Pouh ::

Evo ucer sm enga nabavu (me je ta anketa spomnla da je ze cajt) za 20k. Nism extra zadovoljen. Lahko bi bilo se kaj bolse, vendar za toliko dnarja ne mores prevec pričakovati... Sam za ta dnar je kr ok

Fizikalko ::

Odločil sem se za tegale:

Dinamic Eco

okrog 110k.

PrimozR ::

A si že nabavu? Dej povej kdaj maš cajt da pridem sprobat :D

Fizikalko ::

He he... Ne, naročim ga čez kak teden ali dva, potem pa še rabjo dva tedna, da ga izdelajo. Sred poletja se oglasi, pa lahko še tisto tvojo plato oz. proc sprobava...

PrimozR ::

KDaj sred poletja? Men bo počas garancije zmankal :>
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon R9 290 OC CrossfireX da ali ne?

Oddelek: Strojna oprema
453219 (2235) m0LN4r
»

Nakup novega "high tech" računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
242189 (1184) kokpa
»

pc nov ali po delih?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
854028 (3036) demon#666
»

Radeon HD 3000 serija predstavljena (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
937999 (7999) Gregor P
»

Nova anketa: koliko grafičnih procesorjev vam riše sliko v igrah?

Oddelek: Novice / Ankete
142885 (2413) kuglvinkl

Več podobnih tem