» »

Povečanje slike

Povečanje slike

Jimiboni ::

Pozdravljeni!

Lepo prosim če bi mi kdo lahko povečal tole sliko in mi jo zbistril da nebi blila meglena in da nebi bile velike pixle. Slika naj bo čim večja saj bi jo potreboval za nalepke. Lepo prosim če bi si vzeli nekaj časa za mene in mi pomagali.

[img]http://www2.shrani.si/files/cagivalo541...

Hvala in Lp. Jimi

#000000 ::

Za kako nalepko W in H (velikost misliš imet tole zadevo ?? in kako misliš tole tiskat ?? Digital print, sito tisk. Če hočeš da ti nema veliki pikselni :D naredi slikco-risbo v vektorjih, in ne rastru, lahko tud v fotošopu-corelu-indesignu-ilustratorju-freehandu ipd. 300 dpi + vektor te spasi, boš lahko večal manjšal kor boš hotu. LP

Jimiboni ::

Za motor rabim tako nalepko (okrog 30x30) Daj če si se že malo zagrel da bi mi pomagal pa mi prosim naredi :D . Pa bi lahko naredo na rdečo podlago, znak pa naj bo beli. Pa to sliko kaj mi boste naredli bom dal enenmu ki dela barvne nalepke na folijo.

Opkow ::

Evo tukaj dobis vektorski logo. Spodnji napis pa lepo odstranis. :)
Klik.

Dodatek: Evo sem kr sam uredil po tvoji zelji...

Zgleda tako ok? :)
sam nisem ziher ali si hotel 30x30 mm ali cm?

Imam v vektorski obliki, kjer lahko poljubno povecas ali pomanjsas. Ce zelis ti posljem po mailu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

Jimiboni ::

Kaj bi mi lahko povečal na 30cm x 30cm (približno tak, naj bo v razmerju) pa mi pošlji po mailu. Pa lahko tak narediš da bi ozadje bilo rdečo znak pa beli?

Jimiboni ::

aaa že zrihtal..kolega....najlepša ti hvala..maš pivo pa en krog z motorom v dobrem :))

;-) ::

daj mi povej prosim na kaki papir printaš nalepke (točno povej-iz škatle prečitaj al pa kaj) res bi rabu jaz taki papir, ga bom naročo (ma kolega papirnco pa vse zrihta) sam do zaj nism še nikol pravega papirja dobo za nalepke, vse se sperejo z vodo.

včasih sem pa uporabo navadno etiketo pa sprintal pa pol plastificiral pa je blo potem pretrdo;)

ok. hvala Ti!

Jimiboni ::

Pozdravljeni.

Že enkrat ste mi pomagali z eno sliko na tem forumu in sem vam zelo hvaležen za vaš trud in spet bi potreboval pomoč. Spet imam eno sliko katero bo trebalo povečat in jo zbistrit.
Evo sliko:
[img]http://www3.shrani.si/files/image710042...

Lepo prosim če bi si kdo (ki obvlada obdelavo slik) spet vzel nekaj časa in mi porihtal to sliko.
Naj bi povečal sliko in zbistril vse barve da bi bila čista slika pa tisto črno ozadje če bi lahko odrezal tak da bi bil samo znak.

Hvala in Lp. Jimi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti "plonkarski" kuli/svinčnik ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5313171 (5191) Saladin
»

Navil Athlona 64 FX venice z gigabyte GA-K8NF-9 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
836092 (4213) S!lentHunter
»

kaj se dogaja-monitorju????

Oddelek: Pomoč in nasveti
81283 (1228) RobertoSlo
»

Matematična naloga za bonus

Oddelek: Šola
181586 (1068) mzidy
»

avdio cd

Oddelek: Programska oprema
14970 (827) Dado-prlek

Več podobnih tem