» »

Outlook express - več računov različne mape

Outlook express - več računov različne mape

Landowner ::

Lep pozdrav,
zanima me če bi mi kdo znal napisati rešitev:

V outlooku express imam dva računa, katera imata isti inbox, kar je zelo moteče. Oba računa sta moja, gre pa za to, da je eden za zafrkancijo in hece, drugi pa je resen. Problem je v tem, da so vsi maili v isti mapi inbox, kar pa mi ni všeč, saj se zgodi, da med vsemi maili spregledam kak pomemben mail iz tistega maila, ki je pomembnejši.
Se da v outlook express kakorkoli nastaviti, da bi vsak email račun shranjeval maile v svojo mapo?
Ali še bolje bi bilo, da bi se ob zagonu outlook expressa vprašalo do katerega maila želim dostopati (kakor pri thunderbirdu - ki pa mi žal ne dela).

Če obstaja kak dodatek / popravek outlook expressa v tej smeri mi prosim povejte naslov. Kakršnakoli rešitev pa mora biti takšna, da obdržim odjemalec outlook express razlogov ne bom navajal.

Vsak koristem nasvet mi bo v veliko pomoč!

Hvala!

Simon #7
God is good

jurre ::

v expresu si lahko nastavis 2 identiti - 2 uporabnika, lahko jima nastavis se svoje geslo pa ima vsak svoje mape (datoteka, identite).
imas pa tudi rule - tools, message rules, mail pa nastavi ce pride mail na ta naslov premakni v mapo to, ce pride na unega pa na drugo (prej seveda skreiraj mape).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

Landowner ::

DA, TO JE REŠILO MOJ PROBLEM

1000x HVALA!
God is good

mirkuma ::

Ce bo se kdo kdaj potreboval omenjeno, tukaj je malo bolj podrobno razlozeno:
KLIK
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273619 (18550) Matko
»

Uninstal Outlook

Oddelek: Programska oprema
121941 (1599) Duhec
»

ohranitev podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
132563 (2315) chrush
»

outlook express problem s količino

Oddelek: Programska oprema
61949 (1876) Duhec
»

Problemi z email odjemalci!

Oddelek: Programska oprema
62454 (2368) VidKo

Več podobnih tem