» »

ojačanje mikrofona

ojačanje mikrofona

maro dee ::

dai naj kdo malo pove kak bi blo možno ojačat mikrofon...tak da bi lahko recimo na razdalo 5 metrov še vedno bila možna komunikacija in da bi se razločno slišalo...ampak nebi smelo bit prisotnega nekega šuma...bi to bilo možno nardit da bi naredil svoj mikrofonček ina da bi ga vgradil v nekakšno parabolo...???

;-) ::

mal off-topic pa vseeno ti povem.

Moj brat(7let) si je kupo neke slušalke ki majo kabel do pištole (ta pištola ima na koncu kao krožnik)-vse skupaj zgleda ful otročje. ko pritisneš na petelina slišiš vse ful glasno-jaz slišim v spodnje nadstropje zelo zelo razločno. stvar je ful uporabna neglede na to kako zgleda. Stalo pa je nekje 2k samo.

Doman ::

In kje je to kupil?Bi mi dobro prišlo nekaj podobnega:D

;-) ::

bom ju3 fotra vprašal...
mislim da v pikapolonici (trgovina za otroke)

maro dee ::

ja že...ampak mene zanima če bi takšen le mikrofonček ->
pritrdil na parabolo ali v stožec...bi potem lovilo zvok močneje? zdaj sem se spravo delat to...pa vam povem ko bom fertik pa kako sliko gor dam pa bo moglo bit to da dela... močneje bi pač lovil zvok tja kamor je usmerjen - recimo kot 90° do 150° - odvisno od parabole...mislim da bi ta zadeva morala delovati... če ma kdo kai več pojma naj malo pove kak pa kai...

;-) ::

Tale mikrofon je v vsakem navadnem telefonu, v vsaki igrački otroški, ki predstavlja mikrofon, praktično povsod jih je polno.

To je bol slaba roba:D

maro dee ::

no torej kaj predlagaš???

maro dee ::

ok saj vem...no daj te pa povej kje se da dobit kake močnejše in boljše ter bolj občutljive mikrofone? :\

;-) ::

eni se dobijo-zgleda ko koruzni strok (tak dolg je pa to) pa je ful močan-uporabljajo se za snemanje oddaja bolj pogosto celo filmov itd.

snemalec ga drži kake 3,4 metre lahko vztran pa se ful dobro čuje. Je pa res da je zadeva kar draga

maro dee ::

ja ok...lei mene pa zanima kak to sam doma naret...ki se da notranjost takega mikrofona kupit???
če poslušaš house, še ne pomeni da si hišnik!!!

ŠVASAJ!!!!!!!!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maro dee ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri digitalni diktafon predlagate?

Oddelek: Kaj kupiti
123552 (2789) metodika
»

Odkleni avtomobil preko mobilnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5118411 (15975) Boobiz
»

iz kje izvira ta zvok?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
232080 (2080) Veron
»

Kaj je res, da ...

Oddelek: Mobilne tehnologije
424756 (4156) BBB
»

Pomoč pri kupovanju kakovostnega Headseta

Oddelek: Kaj kupiti
81493 (1367) iso2000

Več podobnih tem