» »

Mini moto

Mini moto

ko_mar ::

A je treba imeti za mini moto do 50 ccm izpit. In če se lahko z njim voziš po cesti.

;-) ::

Ne rabiš izpita, ker se ne-SMEŠ vozit z tem po cesti. Kazen za tole je 120k+2leti prepovedi delat izpit. Pa če je policaj dobre volje ti še ga zapleni.

No zaj pa da ti povem svoje izkušnje.
3x so me že ustavli pa opozorila da se nesmem vozit z tem...ker sem pač ustavo, drugače jim zbežiš.
več ko 5x sem jim zbežal...v park,preko robnika sem ga neso pri trg.centru, v gozd, po ulicah.

V našem kraju jih je kar precej (Slovenska Bistrica) jaz vem za kakih 10. Včasih se vozmo z kolegi pa ko policija vidi nič ne reče, al pa se razkropimo pač.

50ccm doseže hitrost 65km/h če ni predelan. Jaz mam športni filter, športni izpuh pa gre tam ok.80km/h, pa pospeški so tud kr solidni...tak da policiji zbežiš brez problema v kak gozd al pa ga neseš prek kakega robnika pri trgovskem centru pa mora kokoli pa te ni več.

Ti si ga kar kupi-obnorel te bo.

ko_mar ::

jst sem star 14 let in nevem hočm si ga kupt pa nevem tku naprimer tut pu parki al pa kut se nesmeš znim vuzit al kuga kot se pol sploh voziš z nim????
pa nevem a je to zame al sem še premlad al bi ga lhka jemu res nevem no

dolenc ::

Ja voziš se lahko po vsakem parkirišču, kjer si lahko narediš "pisto".

Drgač pa če ne veš, pol pa pr mer pust.

Cocman ::

Treba je poudart da so ti motorji različnih zmogljivosti, ki segajo od 1,5kW do 3,5kW:P

ko_mar ::

ja in ko to pomen de je 1.5 al pa 3.5 kw kaka je razlika

;-) ::

nevem to je moč al neka takega...novi grejo pač od 45 pa do 70. Jaz sm star 16, mam brata starga 7 pa pol pa se vozi...po parkirišču seveda.
Jaz pa povsod.

Lej če ti mama pusti si ga kupi. Pr 14 sm se jaz vozo z avtomatikom, da ne govorimo a APN-kah. Zaj ko si v takih letih morš probat stvari, pol je prepozno, ni več zanimivo.

ko_mar ::

SAM LEJGA EWEER A PO PARKIRIŠI PA TKO SE LHKA VOZIŠ BREZ DE TI POLCAJI TEŽIJO SAM PO CEST NE AL KO ??

;-) ::

Valda po parkirišču se lahko ja.

ko_mar ::

aja pa še to glede teže kaj vem če imaš 90 al 100 kilogramov gre verjetneje počasneje a ne ??

;-) ::

ja glede teže se kr pozna ja. Sej pravim..brat ko je star 7 nemore dat polnega gasa...malega kr zalepi nazaj.

kakega pa kopuješ? prek oglasa? lah vidmo sliko,opis itd?
daj kak link

iskra ::

Če se držiš Newtonovih zakonov, potem ja, gre zelooo počasneje.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

ko_mar ::

Kaj tkšnega
http://www.avto.net/2004/motornaKolesa/...
Drugače pa če bi mi lhka ti kakšnega predlagav za solidno ceno tam do 50 tisoč

BladE_ ::

Jst sm biu uceri v Kopru k je bla minomoto dirka. Prslo je ene 30 folka od tega je blo najvec zracno hlajenih motorckov. Sam morte vidt une vodno hlajene zverine k majo kr neki konjev( najvec je meu 12 in tut zmagu). :D Ze razmislam o nakupu, ker je res zakon :D
Akcija - Reakcija

nejc_ ::

ko_mar, poglej si http://funtrade.net/?category=28. Tip pa dobre cene in se spozna na te zadeve.

ko_mar ::

In eweer kakšen se ti zdijo tisti motorji na mojem linku ??

Stajerc ::

Upam da nebo kdo užaljen samo jaz si ne morem pomagati da pomislim, kadarkoli vidim koga s tem: Glej, ta pa ni sposoben voziti mopeda oziroma motorja. Nevem zakaj ampak zdi se mi pač neumno to.

Sam vrjamem pa da imate nekateri veselje s tem.
Have a nice day.

BladE_ ::

Glej, ta pa ni sposoben voziti mopeda oziroma motorja


Jst sm biu tut takih misli do uceri k sm jih gledu kako furajo :D Vrjem, da je bl zajeban furat tale motorcek k pa ksn cestn motor !!!
Akcija - Reakcija

;-) ::

@nejc_ tale cena z tvojga linka 45k je absolutno previsoka!

ja ko_mar takele sem jaz tud fural. Je pa res da je tip pr opisu fejst pretiraval:

To ni športni izpuh!
Ta nima športnega filtra!
In ta negre 75 km/h!

to so dejstva!

ima navaden izpuh, filter in gre od 60 pa do 65 km/h.

To seveda ne pomeni da je motorček slab-nasprotno za to ceno je dober. Če ga le dobiš.

Drugače pa jaz bom naslednjega kupo klik


Tega ki mam zaj je pa taki Klik
dal sem 39k -vem da 5k preveč ampak se mi je mudilo in nisem imel izbire.

Nato sem menjal izpuh in filter pa gre skoraj 80 km/h. Jaz sploh ne čutim potrebe po vodnem hlajenju, ker se mi tale sploh ne pregreva pa ga vozim tud po uro pa pol skoz do konca gas.

;-) ::

@Stajerc

ti si tud pravi ej. Vsakega cestaka lahk položiš do fostrasterja (če ga maš 3dni), vsakega ki ima pospeške kolk tolk vredu se peleš po zadnji.

mini moto pa nemorš! Je treba kar malo več vaje. Tak da ne podcenjuj tistih ko jih vidiš na miniju.

pa marsi kateri mini moto leti bolj kot kakšen skuter, APN, avtomatik itd.

ko_mar ::

eweer ta link ki si mi ga dal ud unga ko maš ti podeobenga za 45 že ima vse to sportni filter pa tako naprej

ko_mar ::

Aja pa boš ti tega svojga prodal pa kdaj pa za kulk ga boš

;-) ::

kak pa to veš? a si ga poklical?
ja izpuh ma športn ja,..filter pa nevem. pa še gume ma dobre.

vredn je svoje cene.men se ful dopade


jaz pa svojga ne prodam za nič. pa niti ti ne priporočam kupovat mini moto ki je rabljen. Je sošolc rablenega kupo pa mu je kola plentala, zavorne ploščice so ble zanič,...

Je novi dost nizka cena....men se zdijo smešne cene, daš 40k -/+ 5 pa maš moped ko gre 70. pa še čaga je.

ko_mar ::

In kje ga lahko predelaš in koliko te to košta de mu dodaš ta športni izpuh in filter.

;-) ::

športni filter

še en

še nekaj delov

izpuh-bolha

lej preko neta se vse dobi...sam GOOGLE uporabiš! al pa bolho če rabiš takele stvari.

deli so poceni...naprimer se razbiješ pa je plastika zanič pa daš 5k za celo plastiko. Menjaš pa itak vse sam, ker je vse tak na izi da kr joj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

BladE_ ::

Sm biu u "boksih" k sm biu na minimoto dirki tm sele vids kako se motorcek naspedena. Skolopke, forgazer, auspuh, filter itd. stane kr neki kesa ce hoces met zverinco! Sam ce mas 1x tok spedenanga se kr prprav da da bos novga kupu ker se takoj sfukajo !!!
Akcija - Reakcija

;-) ::

Jah če gledaš dirko se res hitr uniči, ker je tam res do konca spedenano vse, tak pa itaq neboš doma mel naretga.

Ne bluzi, ne rabiš tolk denarja ne, ker so deli dokaj poceni.

Kaj pa se ti lahk uniči sploh??? Vsak del posebaj je na bolhi in drugih oglasnikih dokaj poceni.

Lej če ti crkne un za 35k, daš 35k pa kupiš novga, pa daš tiste stare dele gor ko delajo pa nove dele prodaš....po višji ceni. to sm šel mal v skrajnost zaj....

Sej pravim uro pa pol se vozim skupaj (tud po klancu navzgor) pa se mi ne pregreje....

ko_mar ::

Jo pa za tega mini motota sploh ni treba met izpita al ko ??
EVEER a ti maš izpit za 50 ccm??

ko_mar ::

ja pa če maš 90 kg gre dost počasnej????

;-) ::

pa ka ti si KITAJC!!!!
nerabiš izpita, ker ti ne koristi! Ker po parkirišču ne rabiš izpita, po cesti pa se nesmeš vozit!

pa kaj maš 90kg? pol nevem kak se boš gor spravo...razn da si "fostrasterje nekam naprej daš".

tonixx ::

jaz bom 12 let in si bi kupil minimoto.zivim na vasi pa nevem kaj bi si kupil minimoto ali minicros. mam 45kg in nevem kolk bi to slo. http://www.motorji-mach.si/sl/ponudba/2... http://www.motorji-mach.si/sl/ponudba/2... kaj bi se lahko vozu po cesti pa ne po glavni cesti ampak po vaski cesti al se po cesti sploh nesmes vozit.rabis za minimoto celado?

;-) ::

Kje se lahko voziš vprašaj starše, čelado imej zaradi svoje varnosti in ne zaradi drugih. Kroser ima tudi malo vzmetenja in če si doma na vasi ti lahko prav pride. Nikako pa ne daj 300€ + za zadevo ki ni vredna niti 100€, poglej na avtonetu in kupi kakega za 100, crkujejo novi isto kot rabljeni oz. če dobiš rabljenega porihtanega je še boljše.

Vikking ::

tonixx je izjavil:

j kaj bi se lahko vozu po cesti pa ne po glavni cesti ampak po vaski cesti al se po cesti sploh nesmes vozit.rabis za minimoto celado?


Ne po cesti, ne po javni poti... nikjer, razen doma po dvorišču.

Sicer pa se lahko po ulici gor pa dol drajsaš kolikor te je veselje. Prvo osebo ki zbiješ, ali pa da te nasadi vozilo dobiš nagrado.

Janac ::

mene zanima kje je kaksen servis za minimoto v lj in okolici?

l.p


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mini dirkalni motorji

Oddelek: Loža
255857 (5130) Nejc Pintar
»

mini moto

Oddelek: Loža
62308 (2207) ;-)
»

Mini moto

Oddelek: Loža
233394 (2904) mzidy
»

50ccm enduro in supermoto

Oddelek: Loža
306417 (6065) Sadida
»

Mini moto

Oddelek: Loža
202067 (1646) _Dejan_

Več podobnih tem