» »

Katero miško ?

Katero miško ?

IceIceBaby ::

Jo,

moja zvesta logitech miška na kuglo je že v letih in jo bom počasi preselil na notebooka, za desktopa pa rabim novo. Kaj predlagate ? Pogoj je, da je miška brezžična (lahko bluetooth), ergonomična in dost vzdržljiva da mi bo delala par let. Pripravljen sem plačat do 15k sit.

Ne rabim gamerske miške, ker iger ne igram, tudi miljontavžnt knofov in koleščkov ni pogoj. Rad pa bi eno dobro miško, ki bo res udobna tudi za daljše delo z računalnikom.

Na koncu bom itak šel v trgovino in pogledal v živo, me pa vseeno zanimajo vaši predlogi. A obstaja kak test mišk na netu (vem da obstaja, ampak sem prelen da bi poiskal :)).

AndrewSmith ::

Jst mam to misko in sem prav zadovoljen.Baterije zdrzijo 4 mesce oblika mi ful ugaja in ima polek osnovnih gumbov
samo se 4-Way Scrolling in dva gumba ob strani ki sluzita za premik nazaj-naprej po straneh in mapah v
explorerju.
Je pa malo tezja(baterije),kar meni osebno ugaja in ima samo 800dpi,ki me pa ne moti ker ze ce kaj igram
je to dirkacina.
Jo imam ze leto pa pol in je sigurno letela po tleh ze 20x,pa je se vedno cela in popolnoma delujoca kot
prvi dan.
8.680sit

Ce ne pa mas to ki je novejsa in ima laser namesto led.

Drugace si pa kaj od Logitech-a poglej.Tam ne mores falit ;)
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

azeed ::

karkoli od Logitecha bo uredu.
You gotta say YES to another excess!!!

hurliburli ::

Vsi logitechi so men delal kot se spodobi, maš pa mali milijon variant... pa si zber, k ne?
hojek!

Hoci ::

Samo ne vzet miške od Microsofta, sam imam Wireles Optical Mouse 2.0
in je totalno sranje.
Neodzivni gumbi
Nenatančen kolešček
Srcollanje levo desno lahko pri MS miškah kar pozabiš ker gumb prime enkrat na 3 klike
Middle clik je še slabši ta prime enkrat na 5 klikov
Miš je tud obupno nenatančna

in enaka težav se pojavljajo tudi pr novejših MS miškah...

Sam sem nabavil Logitech MX 610 in razlika je kot noč pa dan

IceIceBaby ::

Dopoldne sem šel v trgovino in izbral Logitech click! plus. Že na sliki mi je bila všeč, v živo me pa tudi ni razočarala. Ravno prave oblike in velikosti za mene :) Pa dock ma zraven, tako da ni treba menjati baterij, se avtomatično polnijo.

Zaenkrat mi je všeč, čeprav se morm še navadit na vse te gumbe :) Prej sem mel samo 2 + kolešček pa je blo čist dost :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baterije pri brezžičnih miškah

Oddelek: Strojna oprema
161619 (1289) miko 55
»

kupujem miš..

Oddelek: Kaj kupiti
61473 (1359) OZZY
»

Katero miško kupit?

Oddelek: Kaj kupiti
262769 (1905) hrcek
»

Dobra brezrepna miš

Oddelek: Kaj kupiti
232588 (2149) reptilia
»

Katera brezžična tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
222945 (2366) ddeben

Več podobnih tem