» »

Ne zazna diska

Ne zazna diska

Dzuro10 ::

Mam en sata disk (tukaj so gor windowsi) in pa en ata disk. No frend je prnesu en disk, da sva probala če še dela (bil je sata). No jaz, sem sklopil moj drugi (ata) disk, in vklopil njegovega (sata). Vse normalno. Ko pa sem nazaj odklopil sata in priklopil mojega (ata), računalnik več ne prepozna tega diska! Kot da ga ne bi bilo. Sem probal večkrat vse kable še enkrat priklopit, pa še kar ga ne zazna. Pa ne vem kva mi je blo, da sm ga sploh sklopu, ko bi lahko samo unga zraven dal:'(
Pa tud v biosu ne zazna diska. Disk laufa, ker se ga sliš.
help please

andzo ::

Ja pa jz tud!
Mam isti problem, sam zgleda da z mato plato, mam 2 sata diska, pa mi jih kr učash ne prepozna?! Zj je pa problem, mi enga sploh ne prepozna, ta druzga pa mi, pa sm nesu k teli glisti :\ sva probla, pa pr nemu dela? Tko da je sto posto mata neki. Če kdo kj ve?
Mam pa asusko p4c800e. Pa zmer mi neki jebe kao obverclocking faild, pa sploh mam use izkloplen za overclockat. Sam me pa neki zanima spread spectrum? Kaj je to in kje ma vezo?
Thx.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HDD Hitachi - UMRL !!! POMOOOČ !

Oddelek: Strojna oprema
61280 (884) Tomay
»

Ali gre priklopit SATA II disk na ploščo Asus P4C800-Deluxe?? pomoč prosim...+ Še ne

Oddelek: Strojna oprema
262621 (2293) muzičar
»

Napajanje za 2x Opteron 270

Oddelek: Strojna oprema
5892 (853) zee
»

SATA disk problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111581 (1449) Shagrath
»

Kako dobiti podatke s SATA diska?

Oddelek: Strojna oprema
121267 (1030) Spajky

Več podobnih tem