» »

Email.si težave z pošiljanjem pošte

Email.si težave z pošiljanjem pošte

Al-Ni ::

Pozdravljeni!

Med drugimi uporabljam tudi email. Si naslov.
Nastavila sem si ga v outlook express. Serverje imam pravilno nastavljene. Pošto mi normalno sprejema, zatakne pa se pri pošiljanju pošte. Sporočil iz email. Si naslova ne gre poslat. Iz ostalih pa nemoteno pošiljam. Kje bi lahko bil problem?

Hvala.

jurre ::

kaksno napako ti pa javi? daj poskusi dat za odhodni streznik mail streznik od tvojega ponudnika neta, ce imas npr. siol daj odhodni streznik mail.siol.net.

Al-Ni ::

DELA!!

Najlepša ti hvala!

Zdaj pa ima še eno vprašanje. moj ponudnik je SIOL. narejen pa imam email preko Triere. Tudi pri tem mi ne dela pošiljanje pošte, sprejema jo normalno. Vpisala se to od siola, pa ne dela.

javi pa tole:
Povezava s strežnikom je spodletela. Račun: xxxxx, Strežnik: 'mail.siol.net', Protokol: SMTP, Vrata: 550, Varno(SSL): Ne, Napaka vtičnice: 10061, Številka napake: 0x800CCC0E

Je to zato ker pač sama nimam triere kot ponudnika?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Al-Ni ()

jurre ::

za Triero bi moralo tudi delati ce vpises od siola. Vidim pa, da ti napise pri napaki vrata: 550, verjetno zato ne dela. Predvidevam da imas outlook, zato v lastnostih racuna klikni jezicek dodatno in za smtp (odhodni) streznik vpisi port 25 (predvidevam da imas sedaj 550?), prihajajocega pa verjetno imas na 110, ce ti dela ok.

Al-Ni ::

Super dela. Hvala ti.

Čeprav so le besede ampak jaz res skačem od veselja:) Res hvala!

pozdravček!

jurre ::

me veseli da dela. Drugac pa ni problema:D

TRIROG ::

drgace pa smtp.email.si zahteva avtentikacijo ... to pomeni da moras odkljukati da mora poslati uporabnisko ime in geslo ob posiljanju poste ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dovoljena velikost priponke pri posameznih ponudnikih e-pošte

Oddelek: Omrežja in internet
73174 (3030) Bakunin
»

Kje kakšen brezplačni email brez SSL

Oddelek: Omrežja in internet
91299 (1157) dr1m
»

Problem s pošiljanjem pošte - Outlook

Oddelek: Omrežja in internet
82591 (2555) NoName
»

Siol mail, T-2 internet

Oddelek: Omrežja in internet
4818076 (16424) barakus
»

Po menjavi ponudnika problem s pošiljanjem pošte

Oddelek: Omrežja in internet
425291 (4680) Matko

Več podobnih tem