» »

Problem z ti4200

Problem z ti4200

Pšenični ::

Pozdravljeni

Mam neko plato od asrocka ,ki podpira agp8x.Po instaliranju vseh driverjev intd...zadevo mal pregledam in ugotovim da moja gf4200agp8x dela v načinu agp4x.Nastavitve v biosu so pravilne,z riva tunerjem nisem mogu nč narest.Pomagite...

Pyr0Beast ::

Hmm, posodobi bios.
Med agp 4x in 8x ni skoraj nobene razlike
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

muzičar ::

Uf si pa usekal mimo s to izjavo. Že v voltaži se razlikuje. 2x,4x,8x to so oznake za katerimi stojijo voltaže in hitrost prenosa podatkov po vodilu. AGP 8x graf.k. na AGP4x zgubi cca. 30% sposobnosti.

Hja si naredila flash BIOS-a?

Dead_Eye ::

Ma to z voltažami je itak brezpredmetno, ker so AGP sloti fizižno drugačni (zareza na drugem mestu). Glede razlike med agp 4x in 8x pa ti rečem samo LOL 30%?, če je 5% je že dosti....(preizkušeno na moji ti4200 agp8x)

telebanc: poglej v driverjih, tam nekje v lastnostih je opcija za agp 4x ali 8x. Tudi če ne deluje ne se sekirat, neke opazne razlike itak ni...
The one and only

muzičar ::

Test na G4 MX440 64MB kake dve leti nazaj je pokazal 27%. Dobite teste kako se bo 6600GT obnesla na AGP4x.

dolenc ::

Mogoče si pri testu spregledal da ima agp 8X verzija geforca MX tud višje frekvence ;). Odličen marketinški nateg.

xabre ::

A ti grafa podpira agp 8x? :\

muzičar ::

Hmm... od kje ti to da so frekvence drugačne?

Saj so vse Titanijumke 4200 narejene na AGP8x. Ubistvu vsi GeForce 4 so na AGP8x

Dead_Eye ::

ti4200 so bile prvotno narejene za agp4x, šele zadnji modeli so bili tudi 8x.... Glede frekvenc pa itak, na MX verzijah so bile frekvence različne skoraj pri vsakem proizvajalcu, še posebej ram...

pred kratkim je bila ena taka tema, evo link to enega testa klik
The one and only

muzičar ::

Uf se opravičujem za napako. Hja malo sem falil. Hja sem malo testiral in res ni velike razlike med AGP4x in AGP8x. Samo čudno z MX-ko pa je bilo. Hja no skratka tip, ki je odprl temo še vedno ni odpisal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PROBLEM Z AGP 8x...rabim kak nasvet!!!

Oddelek: Strojna oprema
5951 (839) bluefish
»

AGP4 / AGP8

Oddelek: Strojna oprema
281514 (1260) mtosev
»

AGP 4x graficna v AGP 1x slotu ?

Oddelek: Strojna oprema
262058 (1669) mojsterleo
»

AthlonXP 2000 + nvidia 6600

Oddelek: Strojna oprema
11950 (867) Daedalus
»

Graficna za AGP 4x

Oddelek: Kaj kupiti
5948 (887) Geo

Več podobnih tem