» »

*.md5, *.mkv kako spečt na dvd

*.md5, *.mkv kako spečt na dvd

globoko grlo ::

torej, mam en muvi, pa ne vem kako ga spečt na dvd, da bi ga lohka gledal na TVju

tnx

RejZoR ::

.md5 je checksum fajl za preverjanje integritete fajlov, .mkv pa je Matroska kodek/container.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

globoko grlo ::

In kako nej to spravim na dvd? A se da ta kontainer kako razpakirat?

globoko grlo ::

a res noben ne ve kako naj to spravim na dvd, da mi bo dvd player špilov

jan01 ::

Z virtualdubmodom razpakiraš mkv na video in zvok, pa še shraniš ju nestisnjeno. Potem pa le s kakim programom(jih je res veliko) prekodiraš, pa še sube bo treba dodat, pa še menu(če hočeš) izdelat... Kar dost dela za nedvdjsko kakovost.
Če misliš predvajat v divx playerjih pa je zelo malo dela.

globoko grlo ::

A misliš na divx playerjih na računalniku? To mi itak dela. Jest bi si to dam nesu pa na novem philipsu 3040 predvajal in gledal na lcd LGju. Je pa film v 720p HDTV formatu in bi ga res rad gledal na LCDju, pa še kul film je.

tnx

jan01 ::

A misliš na divx playerjih na računalniku? To mi itak dela. Jest bi si to dam nesu pa na novem philipsu 3040 predvajal in gledal na lcd LGju. Je pa film v 720p HDTV formatu in bi ga res rad gledal na LCDju, pa še kul film je.


Divxplayerju kot samostojna enota sem mislil. na računalnikih s primernim kodekom itak vse deluje...
Kako veš, da je film v 720p. Koliko pa je velik in koliko je dolg. S GSpotom poglej specifikacije filma. Kakor sem že rekel: pretvoriti moraš mkv "kontejner" v avi. Video je najbrž že v xvidu, zvok pa najbrž v oggju. Predvajalniki niso zadosti zmogljivi, da bi avije v 720p sploh predvajali! Pretvori v dvd film oz zloadej(predvidevam da film NI legalno dobljen) si tako verzijo filma, ki jo tvoj predvajalnik zna predvajati!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Video conventer

Oddelek: Pomoč in nasveti
191908 (1346) oo7
»

Gledanje filma na 42" - DVD ali 720p?

Oddelek: Zvok in slika
161320 (1064) neocodex2
»

Grafa s poporo za HD video in poceni (ne tako nov) računalnik

Oddelek: Strojna oprema
111599 (1599) boris22
»

Na kakšnih zaslonih špilate vaše konzole?

Oddelek: Konzole
182949 (1854) M-XXXX
»

HD televizor imamo kako izkoristiti?

Oddelek: Zvok in slika
373749 (1749) IVo

Več podobnih tem