» »

Izbira motorne kose- Laksarce

Izbira motorne kose- Laksarce

M-XXXX ::

No kopujem eno dobro močno motorno koso- laksarco. Budget je tja do 130k. Mora met naramnice in mocna. Nekaj sem gledal klik natancnejse ta model Motorna kosa, KAWASAKI, SR 440S Ideal Djte prosm se kasne linke do kasnih dobrih in tiste ki primorocate. Hvala:)

Oxford ::

Žal ti ne morem pomagati s točnimi podatki, vem pa, da je bilo v prilogi Nedeljskega dnevnika "Moj dom" številka 123 (pred enim ali dvema tednoma) opisanih vsaj 5 (ali nekaj takega) motornih kos. V najnovejši številki Mojega doma pa je opis ene.
Mislim, da so bile opisane samo kose Stihl in Husquarna.

Vikking ::

Stihl in Husquarna preverjeno dobra roba.

iggy ::

SOLO izdeluje odlične laksarce, edino cena je mogoče malce zasoljena.
Hey, you're fat!

Tomay ::

Tudi jaz kupujem podobno zadev samo ni potrebe, da je tako močna. Odločam se med stihl FS55R in husqvarna 125L. Bi nabavil kaj močnejšega samo je budget malo manjši.

A ve kdo če se splača vzet tako ki ima spodaj zobnike napram tisti, ki ima zvito cev? Pri tisti z zvito cevjo ne moreš dajat gor drugih nožev, a je razlika še kakšna npr. v življenski dobi, moči ...?

A je 1konjska sila dovolj za košenje trave do pol metra?
Voodoo 4Ever

Stajerc ::

Te ki imajo zavito cev imajo zaradi drugačnega prenosa moči tudi večje izgube tako da kljub isti moči je efekt pri košnji s kosilnico z zavito cevjo nekoliko manjši.

1 konj je tako tako...če je super izdelana mogoče ampak po vsej vrjetnosti nebo nič s polmetersko gosto travo. Zdaj če je površina košnje mala pol že nekako drugače pa ne.

Nevem kako je stihl drugače pa Husqvarna all the way...nekje od 80.000 naprej že delaš kaj hočeš z njo...
Have a nice day.

M-XXXX ::

No sm se sel dans se mal v Merkur pozanimat pa so mi rekl da pride enkrat 4.5 al pa 5.5 nov katalog tako da bom se ta 2 dneva pocakal.;)

Klemenn ::

aja 2,5kojna ti je ''močna'' kosilnica? :\

M-XXXX ::

aja 2,5kojna ti je ''močna'' kosilnica? :\

Kuk pa je zate mocna kosilnca?? A mora met not motor od trahtorja al kaj???

sid911 ::

2,5 konja za tako kosilnico je več kot dovolj. Mi smo imeli Solo kosilnico s štiritaktnim Hondinim motorjem in 2,5PS (motor je imel takooo lep Hondin zvoka:D) vendar je nekaj narobe z ventili, sedaj imamo eno noname s kawasaki motorjem in 1.25 PS ( merjeno pri glavi kosilnice in ne pri motorju, kot to počnejo pri stihlu) in razlika med obema niti ni tako zelo opazna, teža slednje pa je neprimerljivo manjša kot Hondine.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kosilnica na nitko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9329247 (1306) _marc_
»

nitka za kosilnico

Oddelek: Loža
4411171 (6295) bedarija
»

Vrtna kosilnica (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13438792 (16170) urosh
»

Katero motorno koso (lakserco)?

Oddelek: Loža
228580 (7590) noraguta
»

motorna žaga

Oddelek: Loža
1613814 (11513) Konlov

Več podobnih tem