» »

Sony PSP, da ali ne?

Sony PSP, da ali ne?

mzidy ::

Kmalu se bo izteklo tekoče šolsko leto in za nagrado samemu sebi bo treba nekja kupiti:D Oči so se mi ustavile na Sony PSP, ki me je zelo pritegnil, sam ob tem se pojavi več vprašanj:
-Je to kar bi se od take konzolice lahko pričakovalu?
-Gledanje filmov, je vredi al je enkran premali/preslab?
-Igrenje iger, verjetno spominja na kak Gameboy Advance, samo logično va višjem nivoju?
-Kak je z odklepom za pir*t igre?
-Kaka je kaj hitrost in odzivnost celotne konzolice?
-Skratka, se splača?

Hvala in LP

EvilK|NG ::

Ja nwem lej , vsak je s stvarjo zadovoln k jo kup prvič oz jo ima prvič :) jst sm kupu 2 pspja za igranje preko multiplayer in morm rečt da sm se naveliču usega shita hackanja .......in tko naprej po 2h mesecih in tako izgubil približno 70 tisoč sit :).Zdej pa as you FISH !
Play your Cards Right !

opeter ::

Odvisno. Nekaterim so takle drkalice všeč, drugim ne. Osebno bi raj imel Nintendo-ja. Kmalu bo itak izšel novi Gameboy, mogoče se splača počakat tistih nekaj mesecev. :)
Pa tudi Microsoft pripravlja neki tazga oz. temu podobnga (Xplay al kva).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Porkadrek ::

Ti dam druge boljše variante:

- boljša grafična kartica
- konzola
-čakaj na playstation 3

PSP je tko, tko. Se da filme fajn gledat, je muzika kul, je multiplayer, isto maš piratstvo,........Samo se ne splača. Filme se ti nikol ne lubi gledat na avtobusu, zunaj itd. Za muziko je prevelik, dobiš 1 gb flash mp3-je za 15 jurjev. Igre pa so eno samo nategovanje. Potetakem raje kupi xbox, če se ti gre za igre.

Drugač pa dnar najraj de šparaš. pizda, poglej kaj bo država delala s študenti. Če nimaš bogate tastare si najebal.

opeter ::

Drugač pa dnar najraj de šparaš. pizda, poglej kaj bo država delala s študenti. Če nimaš bogate tastare si najebal.


Jebemti, dober komentar :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

planetparty ::

Sem lastnik PSPja 2 tedna in moram priznati, da sem navdušen nad odličnim ekranom. Ne maram neke čune izjave tistih, ki zadeve niso preizkušali dlje časa kot 5 min. PSP je kvalitetno narejena naprava, ni neko poceni sranje, igre dobiš itak vse na črno, pod pogojem če imaš na PSP firmware max 2.0. Menije pa obvladaš v 10 min, vse je tam, kjer mora biti.

Edina slabost je bleščeč ekran kot pri sony prenosnikih, recimo na soncu je naprava neuporabna.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

mtosev ::

Kups si XBOX 360.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

klemen22 ::

Mtosev: spet ena neumestna. Verjetno ga sobna konzola NE zanima, če pa gleda za PSPjem. Mislim ti sploh kaj bereš poste pred tabo ali nočeš razumeti, ali ne moreš?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

planetparty ::

Imeniten odgovor, kar Xboxa treba vzeti? Ti se zavedaš, da rukaš tu gor neke čudne in bolne odgovore. Kaj ima veze Xbox s prenosljivostjo?8-O

Da malo karikatiziram. Vprašajo te: "Kako ti je ime?"
Odgovor: "Ja, zunaj je lepo vreme.":\
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

mzidy ::

Kje pa pred morebitnim nakupom pogledam kir firmware je?
1.50 naj bi bil najbolš?

planetparty ::

Ne rabiš nujno 1.5, lahko je tudi 2.0. Najboljše da vprašaš prodajalca. Jaz sem npr. kupil prek bolhe v eni trgovini za smešnih 40k + 2 original igri, ki sem ju prodal vsako po 5k. PSP sem dobil v popolnoma novem stanju, brez ene same praske! Pa še po sreči je bil gor 2.0 FW :D
No, zdaj če kupuješ novo, potem boš težka našel PSP z nizkim FW, ker jih morda več niti ni v obtoku? Jaz ti svetujem, da kupuš na bolhi od kakšne trgovine ali pa od posameznika, pri katerem lahko osebno pevzameš, prišparal boš pa tudi do 20k.

Poleg tega, boš še rabil 2GB Memory Stick kartico (še to je premalo, kajti prideta gor le 1-2 igri, ali pa celo 1, če niso izrezani filmi, brez tega pa je beda, ker je glih to čar PSP iger)

Taka kartica te stane še daodatnih 30-33k v trgovini, sam imam za prodat še par kosov od Sony, garantiram najnižjo ceno v Sloveniji. Za več pa ZS, da ne bo tu preveč reklame.

Filmi so gor odlični, edino me moti manjek TV izhoda ;((
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646656 (19020) Peter6
»

Ali se splača kupiti Sony PSP?

Oddelek: Kaj kupiti
142837 (2314) Sandi1987
»

Nintendo DS Lite ali Sony PSP?

Oddelek: Konzole
483537 (2474) mojsterleo
»

PSP(Nimam Pojma) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11211235 (9973) ZaOstali
»

Ne morm se odločt oz . se ne morta

Oddelek: Pomoč in nasveti
161617 (1155) Hux

Več podobnih tem