» »

Mnenje o Vodici.net

Mnenje o Vodici.net

zlotko ::

Zanima me kaj menite o Vodici.net. Povej kaj vas moti, kaj bi dodali, kaj spremenili itd.

Hvala za odgovore!

lp,zlotko

segi ::

Ime je katastrofalno. Sem mislil, da gre za vodiče, osebe, ki vodijo ljudi okrog...
Stran je zelena!
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

#000000 ::

Men je tko tko, najdeš celo kaj uporabnega, mogoče kategorije niso ravno najbolj posrečene, drugač pa se mi izgled ne zdi slab. Segi btw sej je tud slo tech zelen :D no vsaj pri meni. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

BluPhenix ::

No, zaenkrat naj bo, ocenite stran. V kolikor bomo zavohali kakšno eksplicitno oglaševanje strani gre tema v izbris.

Zanima pa me, ali imaš namen upoštevati katera od priporočil, ki jih bodo uporabniki tu navedli? Al je to bolj tako "za naprej".

Drugače tu ocenjujemo strani, ki so v fazi nastajanja.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

steev ::

Tiste novice so mal cudne, ker je vec novic v eni vrsti. Nared tako, da bo novica pod novico.
:|

alum ::

Stran je grozno nepregledna. Ravno zaradi novic, ki si dobesedno natiščane.

[+ ne mene si naredil totalno anti vtis že s svojim prisiljenim oglaševanjem v pritožbah.]

Kami ::

Strani an sploh ne morem komentirat kr temelji an e107, design pa mi je drugače dokaj všeč kr se mi zdijo barve prijazne očem.

Edino novico so malo hecno drugače, tak kot jih je že več reklo

zlotko ::

...Zanima pa me, ali imaš namen upoštevati katera od priporočil, ki jih bodo uporabniki tu navedli? Al je to bolj tako "za naprej"....

Ta stran je v fazi nastajanja, ker kot vidite jo je treba še izpopolnit. Imam pa namen nasvete v veliki meri tudi upoštevat oz. kolikor bo mogoče.

lp,zlotko

;-) ::

Sicer je res da je malce nepregledno vse skupaj kot previjo drugi...
Design mi je p ful vredu!Stran bereš z lahkoto, kot je že nekdo rekel da je očem prijazna-res je. Nekatere majo tak čudne kontraste pa to...
Preveč na tesno drgač pa....Nice...

Blerof ::

Hvala za pohvalo, hvala pa vam tudi za kritike, ker samo tako lahko neko stran izboljšaš. Mi se bomo potrudili, da se bodo te stvari čim hitreje uredile.

Drugače pa imamo namen upoštevati priporočila, kot je že napisal zlotko, če se bo le dalo.

L.p.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocena Moje Spletne Strani www.lap-stand.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9014998 (8973) ...:TOMI:...
»

Ocena moje spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
687899 (4635) Goran's Blog
»

Google pod kitajskim napadom

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
426264 (4533) poweroff
»

Zaklepanje map

Oddelek: Programska oprema
51825 (1798) mango
»

Vrhovno sodišče sprejelo odločitev v primeru Grokster

Oddelek: Novice / Tožbe
484421 (3525) Paramedic

Več podobnih tem