» »

Ocena Moje Spletne Strani www.lap-stand.com

Ocena Moje Spletne Strani www.lap-stand.com

1
2
»

flameir ::

Jst bi izpostavu sam eno stvar, stran je predooooooolga. Preveč teksta. Jaz bi na tvojem mestu ta tekst lepo skril nekam, recimo "opis izdelka" al pa "preberi več". 80% ljudi nebo brala tega teksta. logo je zanič, mi je pa všeč samodejno premikanje slikc na vrhu, morda bi bla fajn še puščica za ročno pomikanje med njimi, kot je že nekdo omenil.
no vsekakor skrajšaj tekst.
in ko pride ven verzija z ventilatorjem, jo bom definitivno kupu, sam da ne bo nad 100€ (upam) :P
pa kot je en predlagu, če bi se z mimovrste zmenu, da daš tja oglas, bi verjetno mel več profita.
lahko pa daš oglas na bolho, nekaj ljudi še zmer tm išče izdelke ;)
in pa piši mail na ceneje.si, da dodajo tvoj izdelek v bazo..
to so bli zgolj nasveti za boljšo prodajo :)
lp

dasooo ::

Hvala flameir vsekakor jih bomo upoštevali.

dasooo ::

dasooo je izjavil:

Hvala flameir vsekakor bomo upoštevali tvoje nasvete.

flameir ::

Ceneje.si zelo veliko ljudi uporablja za iskalnik izdelkov. Jaz večina stvari kupim v najcenejši trgovini v Sloveniji, izdelek pa poiščem na ceneje.si. Verjetno sem eden izmed mnogih. ;) Pač včasih človek da kakšen evro več, zato da podpre slovenceljne :)

zuz3k ::

mah stran je totalno nepregledna ker je predolga


use zmanjšaj in naredi lepo na 1 strani, da ko odpreš stran vidiš bistvo in šele

pri straneh menuje za dodatne stvari, zdaj je to totalno mimo vse nepregledno


lp
Life is a psychological game.

Gandalfar ::

dasoo: ocitno prevajas stran, ki je formata "long sales letter", ki tipicno za take izdelke deluje. Ne poslusat folka, ki ne pozna spletnega marketinga.

333333 ::

Gandalfar je izjavil:

dasoo: ocitno prevajas stran, ki je formata "long sales letter", ki tipicno za take izdelke deluje. Ne poslusat folka, ki ne pozna spletnega marketinga.


Long sales letter je ze pred od obrabe... ze kr nekaj casa ta zadeve ni vec in v marketingu, vsaj v affiliate ne. Video danes prodaja simple as that.
Spiritual

dasooo ::

Tudi jaz sem zasledil, predvsem nove affiliate samo z videom na strani. Kar se tiče grajenja blagovne znamke, long sales letter sploh ne pride v poštev po mojem mnenju, zato smo tudi šli v prenovo.

dasooo ::

Pozdravljeni,

Izdelali smo novo spletno stran. Prosim vas da si stran ogledate, pokomentirate, mogoče pomagate odkriti kakšne slovnične napake ali napake ki jih vidite skozi svoje strokovne oči(marketing, informatika,računalništvo,...)

Vsaka mnenja o spletni strani so dobrodošla. Tisti, ki ste si ogledali že prejšnjo stran lahko pokomentirate razliko med obema ( se vam zdi ta boljša, slabša,...)

Kakršna koli konstruktivna kritika mi pride prav.

Hvala in lep pozdrav

Še link do nove spletne strani http://www.lap-stand.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dasooo ()

galu ::

V zanimiva dejstva najdem tole:
Bila je izglasovana za najljubšo posteljno igračo.


Who are you kidding?:))

Drugače pa se mi na hiter pregled zdi precej boljše. :)
Tako to gre.

PurpleMoo ::

Dosti, dosti boljše. Všečno. :)

opeter ::

Zdaj moraš header/glavo uskladiti z ostalim. Torej, če tam zgoraj uporabljaš sivo/črno, bordo/rdeče in belo potem naj bo to vidno tudi drugod, predvsem pa zeleni/modri naslovi s script fontom je čisto izven konteksta (pa še barvni prehod ima in senco).

Tega se znebi, uporabi pisavo, ki jo imaš v logoju, pa bo takoj modernejše ratalo.

Isto velja za meni. Ima neke vrste sivkast/zelenkasto barvo, ki nima nobene povezave z ostalim, potem pa imaš še serifno pisavo (kaj je to Georgia) pri gumbih?

Poskusi nekako poenotit zadeve.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Phantomeye ::

Precej boljše...

mogoce mi edino teli napisi niso všeč, neki 3D....

 slika

slika

flameir ::

Tudi meni se zdi precej boljša, popravi še to, kar je reku opeter, pa bo še boljša. ;)

te zeleni napisi mi edino niso všeč. uporabi kakšen odtenek od barve v logotu. moje mnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

Map ::

Stran je dosti boljša. Mi pa niso všič tisti zeleni naslovi, niti pisava niti barva. Pa še tista slika z merami, niso mi všeč puščice. Bi bilo boljše, če bi dal enobarvne ali pa manjše prehode.

dasooo ::

Hvala za vaše spodbudne besede. Če povzamem morem sedaj narediti naslove z pisavo, ki jo imamo v logotu ter tudi isto bordo barvo.

Naslove z modro pisavo pa pustim kot so, dam jim le pisavo ki je v logotu. Mogoče kakšen predlog glede barve modrih naslovov?

Uninon! Tista slikca se tudi meni ne dopade 100%, namenil ji bom še kanček pozornosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dasooo ()

opeter ::

dasooo je izjavil:

Naslove z modro pisavo pa pustim kot so, dam jim le pisavo ki je v logotu. Mogoče kakšen predlog glede barve modrih naslovov?


Raje ne. Tudi morda barva in ta istva pisava, kot jo uporabljaš v zeleni, nima nobene povezave z ostalim.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

DuleKrtola ::

Phantomeye je izjavil:

Precej boljše...

mogoce mi edino teli napisi niso všeč, neki 3D....

 slika

slika



To, drugač je pa boljš. No, pa tale font-family 'Cantarell' v bold zgleda malo čudno.

dasooo ::

Hvala za vse odgovore. Nekaj smo spremenili nekaj še bomo, nekatere stvari pa so odvisne od osebnih preferenc. Uglavnem dodali smo besedilo za izdelek (opis), naslove v bordo rdečo barvo. Sedaj mislimo, da je čas za ogalševanje. Hvala za vašo pomoč.

flameir ::

No, men je kr všeč stran. :)

ena slovnična napaka:
"Z oddano naročilnico se strinjam z pogoji poslovanja."
Če se ne motim je "s pogoji" in ne "z".

lp

dasooo ::

Hvala flameir :)

333333 ::

Danes sem stestiral ta takoimenovani lap top stand in moram rect da je zadeva popolno razocaranje. Na slikah sicer zgleda vredu pa super ko pa dobis to v roko in poskusis postavit skupaj pa se zacnejo problemi.
Torej:
1. zelo neustrezna nastavitev nogic, leva in desna stran se nastavlja posebej in je zelo tezko nastavit tole.
2. Stabilnost je v visjih pozicijah bolj tak tak tralala
3. Robovi so iz kovine (niso prevleceni z plastiko ali gumo) ce imas kovinsko ohisje prenosnika zna bit to problem in se prenosnik spraska!

in se koncno 4. odsvetujem nakup v vsakem primeru.
Spiritual

dasooo ::

Pozdrav vsem,

stran smo rahlo preuredili. Prosimo vas za vaše izkušnje ter kakšen marketinški nasvet.

Lp

Link do spletne strani : www.lap-stand.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dasooo ()

dasooo ::

Pozdrav,

mene zanima a je kdo, ki obvlada pisanje prodajnih pisem? Potreboval bi pomoč pri urejanju spletne strani www.lap-stand.com

Prosim kontaktirajte preko zasebnih sporočil.

Lp

Ziga Dolhar ::

Comic Sans :/
https://dolhar.si/

Recordman ::

Čist tko btw - če imaš že svojo domeno jo lahko uporabiš tudi za mail, ne pa da imaš za poslovne namene gmail.com. Je đabe, lahko tudi preko googla.

DuleKrtola ::

Sajt je popolnoma nekonsistenten. Sto barv, fontov, vsak gumb ima drugačen izgled...

In še največji minus:
Comic Sans :/


Pa tiste fotke v headerju so tud brezbeze zrcaljene. Tipu se noge kar zlijejo skupi :O Creepy

Zgodovina sprememb…

techfreak :) ::

Recordman je izjavil:

Čist tko btw - če imaš že svojo domeno jo lahko uporabiš tudi za mail, ne pa da imaš za poslovne namene gmail.com. Je đabe, lahko tudi preko googla.

Google Apps ni več zastonj za nove domene, lahko pa uporabi MS storitev Outlook, ki je zaenkrat zastonj.

RockyS ::

Stran kot sama je zame premalo, ker izgleda kot da predstavlja nek topšop produkt. Slike mi tudi bolj malo povedo, tisti 10s video pa popolnoma nič.

Lahko bi naredil nek review in ga poknil na youtube. Da vsi vidimo kako se zadeva obnaša oz. uporablja. Ker zame je tudi prilagodljivost pomembna.
Moraš se zavedat, da je produkt namenjen zahtevnejšim uporabnikom in ne penzionistom. Jaz še sicer odlašam z nakupom, ampak za to ceno 40€ bom si ga mogoče res nabavil. Samo upam, da potem ne bom rabil naredit slabega video reviewa...

dasooo ::

Lep pozdrav.

Stran je znova prenovljena. Kako se vam zdi tokrat?

Lp

zuz3k ::

pa daj že enkrat te ogabno ZELENO obravane naslove v neko barvo, ajde modro se ujame z headerjem

stran je preozka in predoooooolga, na vrhu daš par gumbov in več tega texta drugam, na prvi
strani mora bit videt samo osnovno izdelek itd.. ne cela dolga kača strani :8)
Life is a psychological game.

matobeli ::

Nikjer ni hitro vidnega podatka koliko lahko obesim na mizico.

Tekst na strani je preveč nepovezan npr. mene osebno zanimajo tehnične podrobnosti in ne kakšnim težavam se lahko izognem, ker to vem že sam saj tak izdelek kupujem iščem.

Animacija je super. Nisem pa takoj skapiral tistih gumbov za stopinje ukrivljenosti. Pomojem samo šaro delajo, glede na to da sem mogu pomislt celo kaj predstavljajo.

Je pa stran še vedno preveč TOP SHOP. Sploh razne "Izjemna ponuda", "Naroči LapStand danes in brezplačno boš prejel/a podlago za miško LapStand." Take stvari avtomatsko povežem z TOP SHOPom, posledično jih označim za nižje kvalitete in na koncu probam najti nižjo ceno v drugi trgovini ker vem da v TOP SHOPu ne more biti najceneje.

Highlag ::

Ne vem s kje ste pobrali Aloksiran aluminij? Reče se Eloksiran aluminij.
Never trust a computer you can't throw out a window

RockyS ::

@dasooo nikjer več ni omenjena podloga za miško, še je v paketu skupaj z lapstand? Bo kaka "božična" akcija ali popust za ST :)

Yacked2 ::

Jaz osebno na tej strani tega ne bi kupil, ker izgleda scam, predvsem zato ker je predolga ta scrollanje vsaj meni da tak čuden občutek. Naredi podstrani. Ideja je pa bolj tako no, na mimovrstah imaš veliko podobnih izdelkov za precej nižjo ceno. Nimaš teorije, da posluješ pozitivno, kaj šele z zasluškom.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

RockyS ::

Meni je za stran vseeno, ker itak plačaš po povzetju + možnost vrnitve (nakup na daljavo - preko spleta), pa še sistem je najboljši, ker drugega takega stojala za uporabo v postelj IN na mizi ni. Tisti na katerih sam nosiš vso težo prenosnik in se ne moreš premaknite ne levo in ne desno mi ne ugajajo zato bi rad probal s tem.

Je kdo iz ST ki je nabavil zadevo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

tufy ::

Živjo, dasooo. Malo pozno, ker tegale foruma ne spremljam redno, a vseeno naj podam svoje mnenje.

Namen strani je prodati izdelek, je tako? Bojim se, da nakup preveč otežiš. Nekaj piscev zgoraj je podalo primerjavo s Top Shopom, vendar se moramo zavedati, da spletna stran ni TV spot ali letak. Obiskovalca bi moral po strani voditi, ga interaktivno angažirati in mu vedno omogočati konverzijo v kupca.

Naj podam primere:

1. Gumb "želim naročiti zdaj" je ponujen šele na treh četrtinah strani. Dosti obiskovalcev bo na tvojo stran prišlo zato, ker bo želelo kupiti tvoj produkt, ali pa se bodo za to odločili na pol poti skozi stran. Kupca ne smeš nikdar ovirati pri nakupu - to žal počne čisto preveč strani. Predlagam, da se gumb zato prestavi v glavo, ki naj bo lebdeča, in se preimenuje v "kupi".

2. Teksta je bistveno preveč, je premajhen in preveč stisnjen. Nisi omejen na teh 800 pixlov, kolikor je stran široka, vzemi si prostor in dobro premisli, kaj boš napisal. Povprečen obiskovalec ne bo bral skozi vse tvoje tekste, ti naj bodo na voljo le tistim, ki jih zadeva zanima podrobneje (linki ali skriti sestavki "več o tem"). Raje obiskovalca prepričaj z enim ali dvema jasnima, razločnima, velikima stavkoma. Za primer si oglej denimo Applovo predstavitev za iPhone 5S. Predlagam tudi, da se v splošnem spremeni besedilo. Ciljna publika so osebe, ki iščejo stojala za prenosnike, zložljive mizice in podobno. Naj se to na strani bolj poudari, da bodo iskalniki ravno pri teh iskanjih stran uvrstili višje.

3. Ne uporabljaj pisanih pisav za sporočanje informacij. Te so namenjene okraševanju strani, za informacije uporabi čist, eleganten, enostaven font. Bralca moraš pritegniti in mu informacijo podati hitro, pisan tekst pa oteži branje.

4. Razdeli stran na posamezne elemente in jih poveži z menijem. Ko obiskovalec pride na spletno stran, naj zagleda ključne informacije, recimo lastnosti stojala, ostalo naj bo na dosegu klika. Tako bo obiskovalec lahko sam izbral, kaj ga zanima in kdaj naj izdelek kupi. Če želiš ohraniti le eno stran, jo lahko brez težav razdeliš na odseke in te zlinkaš v meniju.

5. Zakaj ima mobilna verzija link do facebook strani v meniju? Za ta link ne potrebuješ menija.

6. Kje je iskalna vrstica?

7. Kje je e-pošta? Kontaktni obrazec ni dovolj.

Takšnih malenkosti je na strani ogromno in skupaj predstavljajo kritične napake. Bojim se, da bo marsikateri potencialni kupec stran raje zaprl in šel h konkurenci, preprosto zato, ker predstavitev šepa.
Oblikovanje spletnih strani - andrejgaluf.com

RockyS ::

Evo pa sem jo dobil, če koga kaj zanima glede mizice naj vpraša ali pa če bo zanimanje napišem tudi review.

Goran's Blog ::

Spremeni celotno spletno stran, saj že ko prideš nanjo te odvrne od nakupa.

Marino88 ::

ocene:
Izgled 2/10
Funkcionalnost 2/10
Ideja 6/10

Poden od spletne strani če temu lahko sploh tako rečemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marino88 ()

...:TOMI:... ::

Pojdi na FB in vpiši naslov: facebook.com/username ter naredi recimo facebook.com/lapstand ali po želji tudi kaj drugega.
Tomi
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izdelava spletne strani, nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8014605 (8421) Netrunner
»

1nadan.si - pokomentirajte nov dizajn

Oddelek: Izdelava spletišč
173438 (2395) Nummy
»

MojaČokolada.si - mnenja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6211537 (8073) Tilen
»

ocenite stran (ja spet:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9214359 (11322) Tody

Več podobnih tem