» »

Ocena Moje Spletne Strani www.lap-stand.com

Ocena Moje Spletne Strani www.lap-stand.com

«
1
2

dasooo ::

Pozdrav vsem Slo-Tech oboževalcem.

Ker sem na področju izdelave spletne strani amater, sem se odločil da mi vi oceniste moj izdelek. http://www.lap-stand.com

Zanima me vaše mnenje kot strokovnjaki o tej spletni strani.

LP David

dasooo ::

Ocenite moje spletno stran z lestvico od 1-10.

1.Izgled
2.Funkcionalnost
3.Ideja

Hvala za vse vaše odgovore. Za vsa dodatna mnenja, možne izboljšave,... bom zelo hvaležen.

David

eboycina ::

ti to tak malo za reklamo al resno?

jaz bi dal za vse tri tam ene petico.

Izgled: stran po moje "predolga", enostavno se mi ne da scrollat 2 min da pridem do dna. Naredi kak meni pa malo naredi funkcionalnejše vse skupaj. Ideja, da samo ta en stand prodajaš direkt v eni spleni trgovini se mi zdi tudi precej slaba. Nisem pogledal cene, ampak ta stvar ne more biti ne vem kako draga oz. sigurno da nimaš gor v € ogromno marže. Se pravi, da če si plačal za stran, gostovanje, domeno, optimizacijo, oglaševanje itd itd po moje nimaš šanse da zvoziš in si v pozitivnih številkah (ampak to že nima veze s samo stranjo ampak poslovno filozofijo...) Predlagam, da stand ponudiš nekim spletnim trgovinam, ki so že uveljavljene. Več jih boš prodal 100% in več boš zaslužil na enaki prodani količini, kot pa da tu sam nekaj poskušaš.

gufy123 ::

Zakaj pišeš vse besede z veliko začetnico? Za pravopis ocena sedi 1

IceIceBaby ::

Ker je ravno moje področje :)

- Najprej odstrani košarico. Največji ubijalec konverzije. Ker imaš samo 2 izdelka (pa še to je en cross sell izdelek) je košarica nepotrebna oz. zelo moteča. Naredi enostaven obrazec za naročilo, ko stranka potrdi mu ponudi zraven še podlogo za miško. Garantiran dvig konverzije za 2x ali 3x.

- Cene si oblikoval na pamet? Zakaj 6,00 ne 5,99 ali 6,99? Zakaj 52,80? Ljudje ne marajo kompliciranih cen. Poleg tega, če boš mousepad ponudil kot cross sell izdelek ga lahko prodaš dražje. Za cca 1/3 cene rednega izdelka recimo.

- Header je popolnoma neizkoriščen. Ko obiskovalec pride na stran najprej vidi header. Če v nekaj sekundah ne ve kaj točno gleda bo okno zaprl. Kaj vidim, ko pridem na stran? Kaj prodajaš, žensko, telefon, pohištvo... Oblikuj header iz slik in tekstov, ki takoj zelo jasno povejo, kaj je glavna prednost izdelka.

- Teksti so slabi. Še posebej naslovi. "Odkrijte 6 Magičnih Trikov Stojala za Prenosnik Lap-Stand" - ne rabim magičnih trikov, rabim stojalo, s katerim si ne bom pokvaril hrbtenice, adijo. Pri vse naslovih imaš podoben problem. Namesto, da bi predstavljal prednost izdelka, ga opisuješ ali pišeš te brezvezne fraze.

Isto je recimo pri "Zakaj Si Želite Imeti Lap-Stand Tudi Vi v Vašem Domu". Ne mi pisat tega, napiši mi že v naslovu "Lap-Stand izboljša držo in prepreči bolečine v hrbtenici" ali nekaj konkretnega. Daljši teksti skoraj vedno prodajajo boljše kot krajši. AMPAK. Tekst mora biti relevanten.

- Barva naslovov je slaba. Naj bodo barvno ločeni od ostale vsebine.

- Ostali teksti potrebujejo temeljito lektoriranje. Pa še vedno velja, prodajaš lastnosti, ne izdelka. Stojala za laptop noben ne rabi, večina pa bi z veseljem plačala za manj bolečin v hrbtenici itd.

- Slike so prevelike in preveč nametane. Motijo flow. Naj bodo slike poravnane na desno, v manjših okvirih in naredi lightbox galerijo. Pod vsako sliko napiši podnapisi. Napisi pod slikami so poleg naslovov najbolj bran del strani.

- Med tekstom ni nobenih "call to action" gumbov ali linkov. Po vsakem odstavku spomni obiskovalce, da lahko naročijo zadevo.

- Footer je neizkoriščen. Pogooglaj kako obiskovalci skenirajo strani. Header je na prvem mestu, potem pa zelo veliko ljudi poskrola čisto na dno strani. Tam moraš imeti pripravljen še en prodajni nagovor, ki stranko pritegne in ostane na strani dlje časa.

V končni fazi o konverziji še vedno odloča produkt in cena, lahko si pa s temi nasveti pomagaš maksimizirati prodajo. Potem pa pride še drug del. Kako dobiti dovolj poceni in relevanten traffic na stran. Če upaš na SEO boš razočaran.

PurpleMoo ::

Zdravo David,

ocene:
Izgled 4/10
Funkcionalnost 2/10
Ideja 4.5/10

1. Kot je že IceIceBaby omenil(a), odstrani košarico. Glede na to, da prodajaš samo en izdelek, je košarica nepotrebna.
2. Galerija slik izdelka na samem začetku je brezpredmetna. Ena, statična slika je dovolj, da mi od prve pove, zakaj gre, zatem pa opis izdelka. Galerijo slik bi bilo potrebno premakniti nižje.
3. Velikost teksta je prevelika.
4. Sam tekst je v bistvu puhlica, ki mi kaj dosti ne pove. Sicer to pri dosti ljudeh vžge, pri meni, ne.
5. Manj "cheesy" naslovi odstavkov, prosim.
6. Uporabi ozadje dizajna kot ločilne 'predalčke', da razbiješ monotonost beline, in da poudariš ključne, pomembne stvari.
7. Sama stran je predolga glede na to, da mi da možnost nakupa samo spodaj, in da ni nikjer nobene navigacije (vključno z "pojdi gor" gumbom)
8. Noga je zelo pusta.

Glede na to, da je spletna stran nek obraz podjetja ali izdelka, se sama ne bi odločila za nakup že na podlagi izgleda spletne strani.

vorantz ::

Meni tako na hitro zgleda kot scam strani, ki ti probajo prodat magično vodo, how to get rich knjige pa to

vsekakor vsaj razbij na podstrani

dasooo ::

Pozdrav vsem!

Hvala vsem za odgovore ter priporočila in kritike, nekateri ste res vložili kar nekaj truda( IceIce Baby, MajaVee,eboycina..)

Na tem področju sem popolnoma nov, zato mi pride vsaka kritika prav(to vzamem pozitivno in z veliko hvaležnostjo). Zavedam se, da se je potrebno dnevno izboljševati, in vi mi lahko pomagate.

Spletna stran je narejena v OpenCart sistemu. Z veseljem bom upošteval vaše nasvete in lepe želje.

Bi mogoče, če pozna kdo, dobil lep primer spletne strani, ki je v vaših očeh čista 10ka al pa vsaj 9ka?

Lp David

Predator ^^ ::

Moj račun = Košarica..
Gnmstle

Vice ::

dasooo ti to delaš zase ali za "naročnika"?

dasooo ::

Vice. Spletno stran delam zase.

Žal nisem programer in ne obvladam kode php da bi lahko iz danes na ju3 vstavil formo za naročilo izdelka na dnu strani. Upam da mi nekako uspe v par dneh.

dasooo ::

Predator nisem razumel kaj si hotel s tem povedati ---> Moj račun = Košarica ?

IceIceBaby ::

http://phpeasystep.com/phptu/8.html

oz. googlaj php contact form. Potem samo ustrezno prilagodi obrazec. Čim manj komplikacij pri naročanju. Abandonment na košarici je eden od največjih krivcev za nizko konverzijo na trgovinah.

Predator ^^ ::

Moj račun ima isto delo kot košarica...Na blagajno pa tudi ni treba da je posebej..
Naj bo iz moj račun < na blagajno
Gnmstle

IceIceBaby ::

Vsaka registracija in vpisovanje podatkov, ki niso absolutno nujni je odveč. Idealno je, da pobereš ime, priimek, naslov in en kontakt, ostalo potem rešiš po mailu ali po telefonu.

Vice ::

Dasooo če bi rad kaj prodal moraš malo investirati tudi v spletno stran. To da si greš z neznanjem sam delati stran je največja napaka, ker si delaš samo škodo. Ni dovolj da si na spletu. Kot prvo imaš design čisto v PM, teksta preveč, s še več napakami. To, da če se že kakšen revež najde, ki bi vseeno kupil ga bo minilo ko bo moral v 6 korakih izvesti nakup, da ne omenjam nepotrebne traparije kot so regija, seznam želja???? WTF.

Tekst ni razumljivo postavljen, ne izstopajo ključne stvari, na mnenja pozabi, to je navadno ceneno fake nakladanje....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

IceIceBaby ::

Vice, se strinjam z vsem, razen s tem, da je teksta preveč. Teksta ni nikoli preveč, mora pa biti smiselno oblikovan in relevanten. To, da dolg copy boljše konverta je milijonkrat preverjeno dejstvo.

dasooo ::

Hvala za vaš trud. Z veseljem bom upošteval vaše nasvete.

Mogoče imaš prav glede mnenj. Vendar a ne gre za izpostavitev nekega problema ter nato kako ta izdelek lahko reši tak problem?

IceIceBaby, kaj pa ti misliš glede mnenj?

IceIceBaby ::

Mnenja kupcev se obnesejo, ampak, če niso fake. Če imaš prava mnenja pravih ljudi jih opremi z imenom, krajem itd. Fake testimonialov pa raje ne objavljaj, ker ljudje hitro ugotovijo, da nekaj ni ok.

Vice ::

Tekst mora biti napisan za splet. To, da klobasaš in nakladaš brez repa in glave preverjeno ne vpliva na prodajo.
Teksta ni nikoli preveč, v primeru, če nič ne prodaš.

p.s. V prvem stavku piše "Odkrijte 6 Magičnih Trikov Stojala za Prenosnik Lap-Stand". Kateri pa so to, če že omenjaš da jih je 6.

dasooo ::

Mnenja so relevantna.

Mogoče en pogled na to stran kjer ponujajo enak izdelek(brez zračnih luknjic).

Spletna stran ZenLap

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dasooo ()

Janac ::

amaterske slike!

PurpleMoo ::

Ockej, na hitro sem (spet) spacala skupaj en dizajn (ker imam preveč časa, pa še uživam v tem), ki se mi zdi, da bi bolje učinkoval. Barve sem uporabila po občutku, uporabila sem pa tvoj način predstavitve (v smislu, da je v bistvu ena sama stran), s klikom na naročilo bi te ali preusmerilo na drugo stran, ali pa s pomočjo javascripta zdrsnilo okno z obrazcem za naročilo, kakorkoli pač že.

Pa še disclaimer: nisem profesionalna oblikovalka, to je samo oblika, ki bi jo sama uporabila za predstavitev tega izdelka.



Predlagam ti še, da strani ne baziraš na OpenCart, ker je le-ta preveč, za kar ti potrebuješ. Osnovni obrazec za plačilo je dovolj.

P.S. Razmišljam o nakupu ene take stvarce, dosti ležim / sedim v fotelju, tako da bi mi prišlo precej prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: PurpleMoo ()

dasooo ::

Pozdravljena MajaVee,

Moram povedati da sem impresioniran. Nisem niti malo pričakoval, da bo nekdo na takšen način priskočil na pomoč.

Sedaj tudi razmišljam o popolni prenovi spletne strani. Mislim da ste me sedaj vsi popolnoma prepričali kakšno pot naj uberem, ter da OpenCart ne pride v uporabo v tej fazi prodaje.

Hvala za tvoj trud MajaVee

David

Vice ::

Ne zastopiš, ni kriv OpenCart, saj na njem lahko narediš kakršenkoli design. Samo PRAV ga moraš narediti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

dasooo ::

Pozdravljeni,

po preteku 14dni vas znova pozivam k ocenjenvanu in konstruktivnim kritikam o spletni strani, ki jo sam izdelujem. ---->> Spletna trgovina LapStand

Torej pozivam vse, ki bi radi pripomogli k izboljšanju spletne strani da jo ocenijo po lestvici od 1-5 ( 1 najslabše,2 zadovoljivo,3 všečno,4 zanimivo, 5 super ). Ocenjujete pa vse skupaj, na splošno gledano. Tisti, ki to temo bolj obvladate pa prosim bolj podrobno.
K izboljšavam naproti.

Lep pozdrav dasooo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dasooo ()

dasooo ::

Prosim prosim da ocenjujete vsi ki si ogledujete spletno stran. Potrebujem čim več mnenj, le tako lahko naredimo boljše izboljšave. Hvala

Pa ne bit sramežljivi :)

Lep pozdrav dasooo

bluefish ::

Hm, mi je bil prejšnji design bolj všeč, ker je ponujal vsaj neko konsistenco ter poravnavo.

Logo je kar nekaj. Raje vložite par € v izdelavo bolj všečnega ali pa se ga znebite in uporabite navaden tekst.

Pomanjšane slike, ki se vrtijo zgoraj, bi morale biti poravnane na temnem delu in imeti nek gumb za pomik levo ter desno.

Promocijska cena, gumbi Naroči zdaj, Garancija na kvaliteto,... me takoj spomnijo na razne slabo oblikovane strani s top-shop robo.

Tekst je enkrat poravnan sredinsko, drugič levo - tako na prvi strani kot ob prikazu ponudbe.

FB polje bi sodilo v footer ali pa bi se raztegnilo čez celotno širino div-a.

Kontaktne in splošne informacije prav tako sodijo v footer.

Tisti del, ki ga verjetno prikazuje skripta za trgovino, pa se ne vklaplja prav posrečeno s preostankom strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Vice ::

Odnesel sem te informacije:
garancija 1 leto (a drugi jo imajo po 1 mesec?)
Nek popust (kdo ga pa ne da?)

Je bil to namen?

dasooo ::

Ok, po tolkih kritikah sem se odločil narediti popolnoma novo stran, nov logo, nov design. Me kdo podpira pri tem?

dasooo ::

Nova stran ne bo usmerjena v "topshop" smislu, kot je trenutno sedaj. Moje mnenje je da taka stran izpodbija vrednost izdelka. In kot je eden v tej temi omenu da da je občutek "kitajca" in slabe kvalitete, za kar se za izdelek popolnoma ne strinjam, saj gre za najboljšega proizvajalca tovrstnih izdelkov na svetu z licenco.

Torej, mogoče ima kdo kakšen predlog sloga strani. Čeprav imam že en dizajn v mislih.

Phantomeye ::

@IceIceBaby

OP bi moral obvezno naredit en serijo usability testiranj. Bi ga takoj postavilo na realna tla :P


---
@Dasooo

Na kratko. Če je stran zanič je tudi izdelek zanič (z vidika potrošnika).

Stran mora vizualno in vsebinsko potrošniku dat razloge ZAKAJ bi moral kupit to stojalo. Namesto tega pa mu daje razloge zakaj NAJ NE KUPI (between the lines) stojala.

Upam reč, da če bi nekdo naredil stran kot se zagre, pa začel prodajat ponaredke tega stojala, bi zagotovo imel več prometa.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Glede na to, da ponujaš le dva produkta oz. enega glavnega, naj bo stran minimalistična in z relevantnimi informacijami, brez dodatnega balasta ter nakladanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Phantomeye ::

bluefish je izjavil:

Glede na to, da ponujaš le dva produkta oz. enega glavnega, naj bo stran minimalistična in z relevantnimi informacijami, brez dodatnega balasta ter nakladanja.



Jap, recimo tole spodaj. To je odveč in nepotrebno. Tekst o kuhanju mošnje med nogami je pa sploh biser profesionalnosti. :))


Kako LapStand pripomore k bolj primerni uporabi prenosnega računalnika
Življenja brez računalnika si ne znamo več predstavljati. Postali so del našega vsakdana. Vedno so z nami, s seboj jih nosimo tudi v posteljo, kjer še pred spanjem pobrskamo po svojih najljubših straneh, oddamo zadnje vaje oziroma dokončamo delo, ki ga nismo uspeli opraviti čez dan.

LapStand vam lahko prihrani marsikatero težavo, tudi zdravstveno. Vse je odvisno od tega, kako svoj prenosni računalnik uporabljate ter kako pogosto. V navadi nam je, da prenosni računalnik uporabljamo kjerkoli ter na kakršen koli način, čeprav le ta ni primeren za naše zdravje ali počutje. Kot je splošno znano vse elektronske naprave oddajajo elektromagnetno sevanje. Vaša osebna izpostavljenost sevanju je odvisna od moči sevanja, ki vas obdaja, vaše razdalja do virov sevanja ter koliko časa ste bili izpostavljeni sevanju. Zasloni, napajalni kabli in baterije povzročajo sevanje. Prenosni računalniki so še posebej skrb vzbujajoči, saj jih večinoma uporabljamo v svoji neposredni bližini (ko ležimo jih imamo včasih celo na trebuhu). Predvsem je potrebno ob taki rabi prenosnika opozoriti nosečnice. Prav tako gre opozorit moško populacijo pri rabi prenosnikov, saj vam prenosni računalnik lahko tako rekoč "skuha mednožje". Ko imate prenosni računalnik v naročju, se vašemu spodnjemu delu telesa močno poviša temperatura. Že v 10 ali 15 minutah uporabe prenosnika na nogah se temperatura v mošnjah dvige preko tiste, za katero velja, da naj bi še bila varna.

Pravzaprav se marsikomu ob tem porajajo razna vprašanja. Kako pa to, da me o tej tematiki ni nihče informiral? Kako da niso do sedaj našli rešitve za udobno namestitev za prenosnik, ter da ob enem še ščiti naše telo pred nezažljenimi učinki, ki jih povzroča nepravilna raba prenosnega računalnika.

Na srečo imamo danes tudi v Sloveniji na voljo zaščito pred tovrstnimi škodljivimi učinki, ki jih povzročajo elektronske naprave ob nepravilni rabi. Stojalo za laptop LapStand vam bo olajšal marsikatero težavo, obenem pa zaščitil vaše zdravje, katero je na prvem mestu.

Looooooka ::

Mal pretiravate. Sej ne dela novga mimovrste.com-a.
Ze domena pove kaj prodaja. Ce zadeve ne rabis bos stran zaprl tudi po 3 designih.
Jst mislim, da svoj NAMEN doseze. Odpres stran in vidis tiste slike. Jst sm si stran ze oznacil in bom zadevo definitivno kupil nekomu za rojstni dan. Tist tekst spodaj me pac niti ne zanima. Vazno, da sem nasel gumb naroci.
Kar se tice kosarice...prodajata se 2 izdelka...plus kokr vidm na ali babi je mozno to stojalo narociti v vecih barvah. Ce bo kdaj ponujal to izbiro bo kosarica pac nujna.
V glavnem...nov design ne bo dvignil prodaje tako kot tale pac ne bo odgnal kupcev.
Sej je lepo, da hocte met vsi neke moderne minimalisticne strani. Ampak lepa stran ti izdelka, ki ga ne potrebujes ne bo prodala.
Grda ti bo pa prodajo zjebala samo ce lahko zadevo kje drugje narocim. Zaenkrat pri nas tega glih ne prodajajo? 8-O

bluefish ::

Looooooka je izjavil:

Grda ti bo pa prodajo zjebala samo ce lahko zadevo kje drugje narocim.
Ja, saj v tem je catch.
Ni problema, če je izdelek edini na trgu. Situacija se spremeni, ko potencialni kupec odpre par strani in ga nek % od nakupa že takoj odvrne.

Sploh pa tole ni ravno redek produkt, ker že Amazon ponuja vsaj dve izvedbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Phantomeye ::

Looooooka je izjavil:

Mal pretiravate. Sej ne dela novga mimovrste.com-a.
Ze domena pove kaj prodaja. Ce zadeve ne rabis bos stran zaprl tudi po 3 designih.
Jst mislim, da svoj NAMEN doseze. Odpres stran in vidis tiste slike. Jst sm si stran ze oznacil in bom zadevo definitivno kupil nekomu za rojstni dan. Tist tekst spodaj me pac niti ne zanima. Vazno, da sem nasel gumb naroci.
Kar se tice kosarice...prodajata se 2 izdelka...plus kokr vidm na ali babi je mozno to stojalo narociti v vecih barvah. Ce bo kdaj ponujal to izbiro bo kosarica pac nujna.
V glavnem...nov design ne bo dvignil prodaje tako kot tale pac ne bo odgnal kupcev.
Sej je lepo, da hocte met vsi neke moderne minimalisticne strani. Ampak lepa stran ti izdelka, ki ga ne potrebujes ne bo prodala.
Grda ti bo pa prodajo zjebala samo ce lahko zadevo kje drugje narocim. Zaenkrat pri nas tega glih ne prodajajo? 8-O


Verjameš ali pa ne, izgled spletne trgovine vpliva na zaupanje v produkt.

dasooo ::

Pozdrav, vsem skupaj.

Ne obremenjujte se s trenutnim dizajnom. Nova stran je že v zaključih in bo dokončana v roku 5 dni.
Tako da vse vljudno vabim v prihodnjih dneh k ogledu nove, sveže strani. Seveda sem upošteval vaše, predloge. Pač ne vseh, ker so si nekateri kontradiktorni.

Upam da vam bo stran všeč. Mogoče bi prosil moderatorja da zapre to temo, ter da bi odprl novo? Ali mislite da je pgovor na tej strani še uredu čeprav gre za popolnoma novo stran.

Lp

bluefish ::

Kar nadaljuj v tej temi.

Gregor P ::

... mimogrede, kakšna je ta "garancija na kvaliteto za 1 leto"? Glede na to, da je zakonska minimalna 1 leto?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

333333 ::

Jaz bi se na tvojem mesto da kak video noter z predstavitvijo to zlo dost pomaga pri prodaji sploh pa na internetu, ker vecini ljudi se ne da tooooooooooooooolk in taaaaaaaaaaaaaak dalec brat dol. Aja pa glede na to da je to ze lap stand bi mogoce se lahko dodal kaksno verzijo z kakim ventilatorjem od spodaj da ohranja prenosnik na nizji temperaturi... mu s tem podaljsa delovno dobo... bla bla bla... traala :)

Aja pa garancija na kvaliteto eno leto... sicer se to rima ko zima :) samo ni pa ravno neka kvaliteta to ce das eno leto garancije to je neumno poudarjat sploh pa tak na vlko.
Spiritual

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 333333 ()

Ziga Dolhar ::



Ne.

Imate nadvse zanimiv produkt. Ampak tale header je v meni v trenutku ubil vsakršno željo po nakupu.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

dasooo ::

Gregor P. garancija traja 1 leto, kot je tudi z zakonom določena minimalna meja.Račun velja tudi kot garancijski list. Garancija vključuje vse napake, ki jih proizvajalec tudi priznava. Proizvajalec trdi da se gumb pred 100.000 kliki ne more pokvarit. Če se gumb kakorkoli zaskoči, vam izdelek takoj popravimo (v tem primeru zamenjamo nogico)seveda na naše stroške. Kar se tiče aluminjastega panela, se mu praktično ne more nič zgoditi.Proizvajalec nam zagotavlja da je 1/10000 proizvodov kjer je panel kakorkoli defekten, ali narobe barvan,...

Ne sprejemamo garancije če se z mizico malomarno ravna. Če je karkoli polomljeno, kjer je očitno vidna človeška malomarnost. Kakorkoli, v tem primeru nudimo servis. Ker aluminjastega panela skoraj ne moreste pokvarit(razen v primeru če ga povozite z avto,...) se vedno samo zamenja nogice. Kar pa je minimalen strošek 10€ na nogico.

Torej pod garancijo spada kakršen koli defekt na produktu, za katerega je kriv proizvajalec in ga tudi on priznava. Človeška malomarnost v garancijo ni všteta.


Gregor P je izjavil:

... mimogrede, kakšna je ta "garancija na kvaliteto za 1 leto"? Glede na to, da je zakonska minimalna 1 leto?

dasooo ::

Poe T , tudi jaz sem razmišljal da izdelamo video. Strinjam se s tabo, da je danes skoraj nuja prodajni video, za povečanje prodaje. Problem je v tem, da je tudi na tem področju potrebna investicija. Ker nisem profesionalec za izdelavo videov. Če bi se ga sam lotil, bi verjetno naredil več škode kot koristi, pa niti opreme nimam za to. Investicija pa bi bila tudi verjetno par 100€? Verzija z ventilatorji, pride v poštev pri naslednjem naročilu.

Tvoje mnenja da ponujamo garancijo vendar jo raje ne poudarjamo? Kaj ostali porečeste na to stvar?

333333 je izjavil:

Jaz bi se na tvojem mesto da kak video noter z predstavitvijo to zlo dost pomaga pri prodaji sploh pa na internetu, ker vecini ljudi se ne da tooooooooooooooolk in taaaaaaaaaaaaaak dalec brat dol. Aja pa glede na to da je to ze lap stand bi mogoce se lahko dodal kaksno verzijo z kakim ventilatorjem od spodaj da ohranja prenosnik na nizji temperaturi... mu s tem podaljsa delovno dobo... bla bla bla... traala :)

Aja pa garancija na kvaliteto eno leto... sicer se to rima ko zima :) samo ni pa ravno neka kvaliteta to ce das eno leto garancije to je neumno poudarjat sploh pa tak na vlko.


Ziga , čez nekaj dni zalaufamo novo spletno stran, z novim logom. Upam da ti bo bolj všeč.

Ziga Dolhar je izjavil:



Ne.

Imate nadvse zanimiv produkt. Ampak tale header je v meni v trenutku ubil vsakršno željo po nakupu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dasooo ()

333333 ::

Glede garancije ki je zakonska eno leto je neumno poudarjat da je to kvaliteta ce bi bla kvaliteta bi recimo imel 3 ali 5 let garancije ne tolk kolk je po zakonu minimalno.
Glede videja pa bi ti mogoce priporocal eno zadevo. To je bilo sicer narejeno ze nekaj casa nazaj ampak za amatersko izdelavo videjev za produkte kot je ta ali pa za kaksne druge affiliate zadeve je odlicna. Video program oz lekcije se imenujejo Video Boss jaz sem to gledal nekaj casa nazaj kolikor pa sem preveril sedaj pa je zunaj ze verzija 2 pomoje se tud kje na kakem travniku najde. Za to kar pa ti rabis pa je to to lepo ti povejo vse kako in kaj od a do z.
Spiritual

dasooo ::

Poe_t glede videa imamo že načrte. Hvala za priporočilo za ogled Video Boss. Po končani spletni strani imamo še nekaj projektov v mislih, upam da se najde tudi čas za ustvarjanje lepega videa.

333333 je izjavil:

Glede garancije ki je zakonska eno leto je neumno poudarjat da je to kvaliteta ce bi bla kvaliteta bi recimo imel 3 ali 5 let garancije ne tolk kolk je po zakonu minimalno.
Glede videja pa bi ti mogoce priporocal eno zadevo. To je bilo sicer narejeno ze nekaj casa nazaj ampak za amatersko izdelavo videjev za produkte kot je ta ali pa za kaksne druge affiliate zadeve je odlicna. Video program oz lekcije se imenujejo Video Boss jaz sem to gledal nekaj casa nazaj kolikor pa sem preveril sedaj pa je zunaj ze verzija 2 pomoje se tud kje na kakem travniku najde. Za to kar pa ti rabis pa je to to lepo ti povejo vse kako in kaj od a do z.

Map ::

Sem malo pogledal to stran in mi ni všeč, ker je predolga in ni pametno postavljena. Dizajn strani od MajaVee se mi zdi proti tej strani vrhunski. V kratkem besedilu opisane vse prednosi za nakup, na koncu strani pa galerija. Stran je kratka itd. Pri tej strani mi tudi ni všeč logo. Upam, da bo nova stran bolj všečna in držim pesti, da ti uspe s prodajo.

dasooo ::

Union, hvala za lepe želje.

DuleKrtola ::

Dekle pravi, da zadeve ne bi kupla, ker je sajt milo rečeno grd. Kaj pa če bi upošteval design MajaVee...

dasooo ::

DuleKrtola nova stran bo v roku enega al dveh dneh online. Upoštevali smo nekatere nasvete, ki ste nam jih vsi skupaj podali. Upam da ti bo nova stran bolj všeč.

DuleKrtola je izjavil:

Dekle pravi, da zadeve ne bi kupla, ker je sajt milo rečeno grd. Kaj pa če bi upošteval design MajaVee...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dasooo ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izdelava spletne strani, nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8014575 (8391) Netrunner
»

1nadan.si - pokomentirajte nov dizajn

Oddelek: Izdelava spletišč
173435 (2392) Nummy
»

MojaČokolada.si - mnenja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6211531 (8067) Tilen
»

ocenite stran (ja spet:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9214352 (11315) Tody

Več podobnih tem