» »

Feedback pri Skypu in MSNju

Feedback pri Skypu in MSNju

jakaj ::

Oj! Mene pa zanima zakaj, ko se pogovarjam preko Skypa z mikrofonom mi ful seka feedback v ozadju? Ko naprimer začnem dlje govoriti v ozadju slišim samega sebe.Pa to vem da more bit mic. na mute pri zvočničku v nastavitvah zvoka in pri zvočni.Samo vse sem mutal pa mi še vedno seka feedback samega sebe.To je zelo zoprno in muka se mi je pogovarjati tko.Ma mogoče kdo kaj pojma kako bi to zrihtal??
Hvala.
LP!
Metal Thrashing Mad !!!

Cofko Cof ::

Mogoče ma pa folk s katerim se zgovarjaš zvočnike pa od njih nazaj slišiš svoj glas?
Ars longa,vita brevis.

jakaj ::

Ej točn vidš na to pa nism pomislu huh :) Ja to je pa res da ma ta oseba zvočnike in lahko je to zrad tega.Bom probu rečt tej bejbi nej si da na slušalke.ej hvala ti za pomoč.
Lp!
Metal Thrashing Mad !!!

tomaz 06 ::

Najbrz res slisis svoj glas, kar je zelo pogost fenomen...
Nekateri posamezni uporabniki Skypa zaznavajo dvosekundne zamike ali ne morejo slišati sogovornika ali obratno. Bo pa kak drug ponudnik voip-ja ponudil kaj bolj zanesljivega.

Poldy ::

Seveda, to ti slišiš samega sebe. Preverjeno. Rešitev so poceni slušalke, če pa na zvočni nimaš dveh izhodov, si kupiš razdelilnik, ki je mislim da cca.300 sit, tako da imaš lahko oboje naenkrat priklopljeno, pa med pogovorom samo zvočnike utišaš.

bekas ::

Al pa imaš zvočno narobe naštimano, meni se je dogajalo z Realtek, dokler je nisem prou naštimal :\

Tilen ::

Poldy, a BigBang ima tole? Se mi je AUX spet malo zlustal :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jakaj ::

Tnx za odgovore.Že zrihtano :)
Metal Thrashing Mad !!!

Cofko Cof ::

Z veseljem pomagam, če le znam :D
Ars longa,vita brevis.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere In-Ear slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
314402 (2747) Ganon
»

Kaj se dogaja s simobilom?

Oddelek: Mobilne tehnologije
436640 (3382) zmaugy
»

Prisluškovanje mobitelov

Oddelek: Mobilne tehnologije
2921828 (11131) globalna80
»

Klepetajte preko interneta bolj kvalitetno kot preko telefona! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
848389 (4940) Gandalfar
»

Pogovor prek neta...

Oddelek: Zvok in slika
121518 (1253) Sims

Več podobnih tem