» »

Win Me in chipset driverji

Win Me in chipset driverji

Shadowman-x ::

Imam problem, katerega ne znam rešiti in sicer kako se da nadgraditi driverje za Intelov chipset v Win ME.!?
Program z chipset driverji zaženem in vse dela OK dokler ne pridem do nalaganja, ko mi napiše, da nadgradnja ni potrebna in zadeva je zaključena.

RayFidelity ::

Ne vem kakšne tažave imaš, saj ti vendar računalnik javi, da ima že vse potrebne informacije o čipsetu, torej inštalacija novih gonilnikov ni potrebna, potrebna bi bila v win98, winME pa imajo že gonilnike v samem sistemu....
[It's The Little Things That Make You Crazy]

Shadowman-x ::

RayFidelity, tvoje poznavanje operacijskih sistemov je očitno še slabše kot moje, rabim pa pomoč nekoga, ki to stvar obvlada bolje kot jaz.

kuglvinkl ::

OK, sklepam, da je nadgradnja res potrebna in da Winsi lažejo. Pri Intlih ne vem, pri VIA chipsetu je ta fajl v standradni Install datoteki, kot bi denimo nalagal nek softwear. Potem enostavno rebootaš in konec.

Imaš ti fajle *.inf? Če da, potem je simple. V Device Managerju izbereš driver Update.

Jep, bo treba mal več povedat o plati in naboru. Pri Intlu nimajo pojma?
Your focus determines your reallity

bexl ::

Živjo , ej a ti mogoče mlinček ne dela dober8-Oče ti , pusti ta čipset kar pri miru ker men je pol k sem instaliru vse nagajal da sem ponovno naložil O.S. in pustil originalne:D
kako je lepo biti glup!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Intel: ne nameščajte popravka za Spectre (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
6320911 (16341) AštiriL
»

AMD Zen bo Ryzen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
7123423 (20173) m0LN4r
»

Dell vostro a860 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7218681 (8765) krneki0001
»

VIA z novimi procesorji

Oddelek: Novice / Procesorji
466176 (4250) AngelOfDeath
»

ocenite; AMD za INTEL ??

Oddelek: Kaj kupiti
231756 (1357) Jure2k

Več podobnih tem