» »

windows password

windows password

cyber_killer ::

pred kratkim sm dubu en comp (win xp) od frenda, k ma pac racun zasciten z geslom in fora je utem da je pozabu geslo (ne me sprasevat kako mu je to uspelo k je tud to cudno :D.Zdej pa vprasanje kako pridt not v windows.Probavu sm tud s safe mode da se upisem kot admin, vendar je tud to zasciteno z geslom tko da nc od tega.Najlazja moznost bi bla windows repair, vendar k bootam s cd te moznosti sploh ni, tko da mi preostane kaj format c: sam model ma full enih pomembnih dokumentov iz sluzbe in nevem kaj se.tko da plz help

iNN ::

google --> windows password recovery. Drugace pa obstaja ze nekaj tem. Uporabi iskanje
==

sverde21 ::

V forumu programska oprema je ena tema. Sicer pa tule (SAMInside) poglej preeverjeno deluje :)
<?php echo `w`; ?>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sverde21 ()

Ericssony ::

Odjadraj SEM prenesi ZIP datoteko cd060213.zip ter si naredi boot CD (seveda na RW disk da ne boš po nepotrebnem zapravljal CD-jev :) ).

Potem s tem CD-jem zaženi PC ter sledi navodilom na zaslonu in resetiraj administratorjevo geslo (nastavi 'blank password').

Potem ponovno zaženi PC in se prijavi kot administrator. Odpri nadzorno ploščo -> uporabniški računi. Izberi uporabnika in mu enostavno ponovno nastavi geslo oz. ga pobriši :D

Preverjeno najenostavnejša metoda in tudi deluje >:D

sverde21 ::

Najlažja... nebi reku. Poglej moj link. Tist program ti sesuje XP password v parih urah. Splača se pogledati tudi na forum, kjer je SLO prevod in zastonj pomoč.
<?php echo `w`; ?>

Ericssony ::

Hmmm možnosti je kar nekaj in vsak bo hvalil tisto s katero mu je pač uspelo...

Če rabiš dostop do PC-ja TAKOJ potem ti programček v tistem trenutku ni ravno dosti v pomoč. Ne pravim pa, da program ni uporaben za iskanje pravega gesla, če imaš seveda čas...

sverde21 ::

programček generira okol 10 miljonov passwordov na sekundo tako da jev parih urah konc, če že ne prej, če je geslo krajše...:\
<?php echo `w`; ?>

minime ::

zakaj ne morem spremenit da mi z brutal force upošteva tudi številke in ne samo črke ?

poweroff ::

V bistvu starega gesla ne rabiš, ne? Nastavi si novo, pa je stvar rešena.
sudo poweroff

Ericssony ::

@sverde21: programček preverjeno deluje (nikoli nisem trdil nasprotno). sem ga ravno zdaj stestiral na enem računalniku v firmi. geslo dolgo 8 znakov (velike in male črke ter številke) je našel v slabi uri (nisem bil zraven tako da točnega časa ne vem).

@minime: program ni freeware in ima omejitev iskanja gesel samo po velikih črkah.

sverde21 ::

Sej iskanja po malih za geslo kodirano v LM hash ne rabiš malih črk... ker če bolj podrobno pogledaš se geslo najprej pretvori to uppercase in geslo daljše od 7 znakov se razdeli na 2 dela... če pa res rabiš scrackano geslo pa objavi hash na forumu, kjer ti ga bo admin oz. kdo drug (z polno verzijo) scrackal, je tam že ena tema.
<?php echo `w`; ?>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preveč gesel in drugih podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
232810 (2022) čuhalev
»

Razbijanje gesel z GPU je realnost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
10228919 (23350) MrStein
»

težave z geslom v wordu

Oddelek: Programska oprema
222063 (1761) d_dunka
»

Poyabil geslo od administratorja..

Oddelek: Pomoč in nasveti
424252 (3464) hyper x
»

Gesla- kateri programi?

Oddelek: Programska oprema
311756 (1204) Hammer

Več podobnih tem