» »

Xp noce instalirat po formatiranju

Xp noce instalirat po formatiranju

elasto_mania ::

Problem je sledec formatiral sem pc in probal instalirat Xp po 30 poskusih mi ni uspelo pa sem bil prisiljen nekaj dat gor da grem na internet edino kar sem mel je bil Linspire 5.
Zakaj mi noce instalirat Xp/ja in ce imate resitev mi jo recite probal sem y modificiranem CD/jem in navadnim sp1
Hvala ya odgovore

A. Smith ::

Nisi napisal kakšen error ti vrže ven.

Če je res kriv format(?) je lahko vprašljiv program za formatiranje. Nekoč sem formatiral disk z neko antično zagonsko disketo - jasno da ni nič delovalo. Zaženi inštalacijo XPjev s CD-ja in nanovo formatiraj.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

elasto_mania ::

sem prek xp cd/ja formatiral

A. Smith ::

to je bil tvoj drugi post, pa še nisi napisal, KAJ_DEJANJSKO ti program izpiše...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

elasto_mania ::

da ne more instalirat win xp iy tega cd/ja

BigWhale ::

Uporabnika v njegovo dobro naprosam, da bolj natancno specificira svoje tezave, saj mu bomo lahko le tako pomagali.

Trenutno pa imam kristalno kroglo v okvari, vceraj se je za trenutek zameglila in bo potrebovala kake tri dni, da se zbistri.

jype ::

Vem kaj pomaga, pojma pa nimam, ce bos to znal izvest:

dd if=/dev/zero of=/dev/disk bs=512 count=50

count je lahko verjetno tudi samo 1, al pa 3, al pa 10, vazno je, da tabele razdelkov ni vec.

simoncek ::

Mogoče so na cd-ju kakšne napake in ti jih pogon noče prebrat tako da tudi inštalacija ni uspešna. Probaj z kakšnim drugim inštalacijskim cd-jem.

Lahko pa je tudi problem v samem HD.

Sam sem imel oba premera samo da ne istočasno.
simoncek

Rokic ::

Problem je tukaj slaba slika CDja. Sem se že ubadal s takimi problemi, pa sem samo zamenjal CD in je namestitev normalno potekala.

Če ti še to ne pomaga, si zamenjaj CD/DVD enoto, če pa še to ni problem, je disk kriv.

To ti je to zaporedje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namestitev GRUB-a

Oddelek: Operacijski sistemi
162088 (1851) Icematxyz
»

ubuntu 10.10 formatiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
161776 (1482) jamabama007
»

Formatiranje-Težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
241776 (1195) luksorzi
»

ne boota se cd-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
11991 (914) smrkecXY
»

Inštalacija operacijskega sistema na prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
121163 (1053) droid

Več podobnih tem