» »

Registracija gmx e-mail?

Registracija gmx e-mail?

trademark ::

Gmx e-mail naj bi bil namenjen samo prebivalcem Avstrije, Nemčije in Švice. Opazil pa sem, da je tudi v Sloveniji veliko njegovih uporabnikov.
Zanima me, kako ste se registrirali? Sam sem že poskušal s prijavo z izmišljenim naslovom, pa zahtevajo, da jim pošljem potrdilo, da naslov dejansko obstaja, v nasprotnem primeru mi v štirinajstih dneh račun zaklenejo.
Zakaj potrebujejo celoten naslov uporabnika? Naj navedem naslov nekoga, ki ga ne poznam?

Hvala.

Tadej

Kekec ::

Sicer ne spada sem amapk vseeno, zakaj si sploh želiš ta mail?
lp

trademark ::

Naj bi bil med najboljšimi. Trenutno uporabljam email.si, ki pa ima premajhen poštni predal. Katerega pa bi mi priporočal?

Tilen007 ::

Kaj pa Gmail? 2.7GB in se še povečuje...

trademark ::

Za gmail je za prijavo potrebno vabilo.

mte ::

Povabil je na tone..jaz jih imam recimo še 99 če rabiš kakšnega :)
Sicer pa mislim da je tudi cela tema namenjena temu nekje...

lp

OmegaBlue ::

A veš obstaja imenik avstrije in nemčije na internetu:) Drugače pa z googlaj eno firmo in prepiši naslov.

Primer:
Rechbauerstraße 4a
8010 Graz
Österreich
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

trademark ::

Poskusil sem z več različnimi naslovi, pa je situacija vedno enaka. Želijo, da jim po faksu ali pošti pošljem podpisan obrazec s svojim naslovom.

Verjetno nimam kaj izgubiti, če preverim njihov odziv?

In Einzelfällen kann es vorkommen, dass eine gültige Adresse von unserer Datenbank nicht erkannt wird. Wir benötigen dann eine schriftliche Bestätigung Ihrer Angaben per Fax oder Post. Einen entsprechenden Vordruck können Sie am Ende des Anmeldeprozesses abrufen.

Bitte bestätigen Sie Ihre Angaben innerhalb von 14 Tagen, da Ihr Account sonst automatisch gesperrt wird.

Jaffa ::

Če jaz prav razumem prvi stavek, piše, da naslov ni pravi. Poišči pravi naslov, kot je reko Omega, ker preverijo, če naslov dejansko obstaja.

Drugač pa jaz ga uporabljam že kar nekaj časa, pa lahk rečem, da dela vedno ok, pa tud spama ne dobim _čisto_ nič.
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Fury ::

Sej pise, da samo v primeru, da ne morjo prevert naslova v bazi, mors to nardit.

Kekec ::

gmx.de je eno veliko sranje same reklame če hočeš imeti en kulturen email povej svoj email pa ti bo nekdo poslal gmail povabilo, ki je za razliko od tega pravi balzam za uporabnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
835183588 (1415) mtosev
»

Kdaj in kje kupiti grafično čim bolj ugodno ?

Oddelek: Kaj kupiti
415592 (4851) Netrunner
»

Kazen (radar) v Avstriji, kjer nisem bila (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9328786 (21423) Mare2
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507278096 (112882) darkolord
»

eBay - prosim za pravni nasvet (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5210656 (8822) mn

Več podobnih tem