» »

packet loss .. kako mimo

packet loss .. kako mimo

trixdrop ::

Lep pozdrav

Imam en problem z lagom...

Zadnje case imam zelo velik lag pri igrci ( ultima online ) Od 9h zjutri pa do 2h zjutri je nikakvo .. igra tece kot da bi gledu strip
Igrca je namrec iz zacetkov 90ih ce se ne motim in kvaliteta je dalec od "strojno zahtevne ". Igram na enem danskem(mnde) serverju ki ni problem ker ostali slovenci ko tam igrajo preko drugih operaterjev(ADSL) nimajo teh problemov .. edino mi triera userji

racunalnik mam athlona 3.0 , 1024 rama , gforc 6600 ...... internet mam triera Gama tf..
Mislim da tu nebi smel bit problem ....Pripel sem dve sliki narejeni z UOtrace .. ena ob 8h in ena ob 13h
ob 8h je bilo brez laga ob 13h pa "strip"....

zdej pa ce si jst prav to predstvlam so to serverji preko katerih se jst povezujem da pridem do spila?
In moje vprasanje je ce se da vse te serverje preskocit in se direktno na koncni server prklopit??
in ce se da... kako??
Hvala za odgovor

ob 8h


ob 12:40

ABX ::

Iz slik je razvidno da pride do težav na 130.244.193.x subnetu.

Kaj lahko narediš? Nič
Koga lahko kriviš? Švede
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

trixdrop ::

Prokl...i Švedi .. :))

hvala na odgovoru

A teh serverjov se pa ne da zaobit ?? da bi tega preskocu?


lp

Cinderela ::

najvec kaj lahko naredis je reportas ISPju torej Trieri in ccjas lastnika tega ruterja. Tak sem jaz enkrat naredo za siol in en vmesni server do jolta sicer je trajalo 1 mesec prepricevanja a mi je le uspelo :D

trixdrop ::

hvala Cindarela
zanima me pa se eno laicno uprasanje ka pomeni "cc-jat" ?? pa kaj je "jolt" ? :)


hvala in lp

Cinderela ::

email pac da dodas lastnika emajla kot sprejemnika se ko trieri pises. Prvo bi pa probo se na tvojem mestu sam z tem lastnikom tega ruterja zmenit pa podati par statisticnih podatkov. Verjetno bo sam htel se z triero potem menit se.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

level one ROUTER FBR-1418TX- nastavitve

Oddelek: Omrežja in internet
475887 (2870) OmegaBlue
»

Pomoč pri povezavi LCDja iz prenosnika

Oddelek: Zvok in slika
61279 (1170) Pyr0Beast
»

Moja računalniška mojstrovina :-)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
405385 (1608) Yoxi
»

Uporaba diode

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
76790 (6596) SSH
»

Izračuni

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
818374 (18170) radiator

Več podobnih tem