» »

Moja računalniška mojstrovina :-)

Moja računalniška mojstrovina :-)

Yoxi ::

Evo na željo mene in moderatorja odpiram novo temo kjer se bo lahko poleg mojih in vaših slik lahko komentiralo, moje, naše in vaše mojstrovine.
Tko jst ponovno prilagam slike moje umetnine, ker sm dobu dosti vprašanj na ZS, jih lahko sedaj postavljante tu.....







Računalnk je spodaj opisan, imam pa pravtako v sobi Dolby Pro Logic Surraund preko Sonyjevega stolpa. Le zadnja dva zvočnika sem zamenjal z večjimi samostoječi 4-sistemci tko da kr dobr seka :D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)
  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

steev ::

Jaz bom tko rekel. Pohvlajen. Lepo izpeljano. Sam res ne vidim keč v tem da zabetoniras komp v omaro.

Kaj bos prinesel na nest pokazat? :O

Edit: Monitor (drzalo) se mi dopade.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

gumby ::

zanimiva ideja...
kolk je ta stvar glasna? se vibracije kaj prenasajo na omaro?
my brain hurts

Yoxi ::

vibracije sem nekak utišal tako da sem disk montiral na en nosilec ta nosilec pa postavil na neko peno, ki pa zelo utiša same vibracije diska. Trenutno imam dva 12 cm venta direktno pritjena na stranico, vendar imam namen narediti iz pene vmesne vložke. Se jih pa tako že sedaj zelo malo sliši, ker ju imam na regulatorju obratov, na minimumi.
Edino kar je malce glasneje (čeprav je sama zadeva tišja kot prej k sm jo imel v škatli) napajalnik. Vendar bo v prihodnosti letel vent vn in ga bo nadomestil 12 vent od Akse. Od grafe vent je pa tako že skor neslišn.
Sej v bistvu mam tu 5 dejavnkov hrupa, dva zunanja ventilatorja, disk, napajalnk in grafo. Torej m preostane samo đe napajalnik in zunanja ventlatorja potem pa bi mogla biti zadeva urejena z minmalnem hrupom.
Steev razlog da sem komp spravu v omaro je bil ta da sem poskusol sam sistem čimbolje stišati in da nimam povsod teh kablov k jih je miljon ter zaradi prostora in same estetike.

Držalo za LCD je bilo pa ob nakupu precej manjše. Sem ga pa potem podaljšal ter na sredi naredil pregib. Moram rečt da je luštn k si lahk sam LCD naštimaš k gledaš kak film k ležiš na pojstli al pa k gledam TV k mam kablsko in tv tuner :D :D :D :D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Yoxi ::

Evo še druga stran sobe .....sicer čist mim kr se računalništva tiče ampak je pa umetnina spod mojih rok :D :D :D :D :D
Kaj naj rečem, rad ustvarjam >:D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

mprox ::

Hehe zlo dobro ;)
Ful bi mev tisto držalo za monitor...zgleda kewl ;)

Yoxi ::

evo ti ga podobnega nosilca za lcd, le da je moj podalšan by me :D
KLIK
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Pyr0Beast ::

Ampak je res umetnina :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Baxxxter ::

ful dober zmaj:D

schurda ::

Kje pa ima zadnje noge?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

cole-22 ::

Full dobr zgleda tole. Samo kolk se ti kej grafa greje in pa proc? Vidim, da imaš na Infinityju brez ventilatorja. Pa ne rečt, da so nizke temp. ker ti ne bom verjel. Zrak nikjer ne kroži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cole-22 ()

Yoxi ::

Kak da ne kroži, če dobro pogledaš notranjost boš vidu da imam iz leve strani 2 x 12 cm ventilatorja od Akse prikloplena na regulator obratov in na minimumi. Tu zrak pride not, vn gre pa s p pomočjo grafične, napajalnika in za hladilnikam sta dve luknji :D
Temperatura ja pa sledeča


V sobi imama pa trenutno 21 stopin. Kar se pa nog tiče od zmajčka pa sprednja se vidi lepo če pogledaš...zadjna pač ne >:D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yoxi ()

Yoxi ::

Dans mi uspel v trgovin k sm kupu osnovno ploščo intel lemont pregovorit prodajalca da jo bo vzel nazaj in mi dobavil asusovo ploščo p5w dh deluxe oujee:d
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: gfighter ()

Yoxi ::

Dans sm še robe zalepil z obrobnim trakom ter preštrihal mrežice na črno ter dodal modro neonko znotraj :D





Le še rjav flomaster vzamem v roke da mal potegnem po robovih k se mal vid pa bo.

Še vedno čakam na plato.........nestrpn k šus >:D >:D >:D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

link_up ::

pazi na pozarno varnost! drugace lepo
In and Out

Yoxi ::

za to je pa poskrbljeno....imam v planu preurediti notranji podtavek in zadnjo stran kompa
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

HunterMan ::

Lepo si tole naredu, bolš od mizarja:D

Yoxi ::

Evo tko zdele še 10 minut da skopiram določene stvari na drug disk pol pa ugasnem komp, dam osnovno plato vn, jutr zjutri pa direkt nazaj v štrcuno nazaj, pa novo Asusko (P5W DH Deluxe) not >:D >:D >:D pol pa da iztisnem še zadnjo frekvenco vn iz procesorja :D komi čakam :-)

Drgač sm pa dans namontru še novo lampico da mi svet na tipkovnico, da ni treba met ponoč cele sobe razsvetljene :D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

schurda ::

A ne bi rejši p5b dlx ali commando?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Pyr0Beast ::

Zadn MHz btw xD
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Yoxi ::

Nop že mam Asus P5W DH Deluxe in sm več kot preveč zadovoln z njo :D
Razlogov je blo dost več k sam kak Mhz.... namreč na prejšni intelovi plat nisi mogu spravt niti 1 mhz več vn z nje, pa še to me je full motl k mam TV tuner in sm mogu met not posebej eno 100 let staro zvočno kartico, da sm lahk povezu tuner in zvočno da sm mel zvok, ket intelove plate niso več podpirale cd-in konektorjev>:D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yoxi ()

HunterMan ::

Ka flašo od fruca maš prilepljeno na mizo al zakaj je na vsaki sliki zmeraj na istem mestu?>:D :\

Yoxi ::

:D :D :D to pa zato kr ima vsaka stvar svoje mesto...>:D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

pviran3 ::

Flaška ni prilepljena, a ne vidiš, da je zavrtena za 36stopinj v nasprotni smeri urinega kazalca? :))

Čmrlj ::

lepo urejeno yoxi

btw:Katere ribe furaš v tistem akvariju?

Yoxi ::

Uff vse sorte..je le 230 literski :D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Yoxi ::

Dodajam še novo fotko nove plate Asus P5W DH Deluxe ....res dobra plata, me je kr mal presenetla glede na vse kar ponuja :D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

damirez ::

NORO DOBR!!!!

kuglvinkl ::

Pohvale tudi iz naše strani. :)

Bethrezen ::

a prodaš sobo?>:D :D :D
www.urbanterror.net

amigo_no1 ::

Kje bi lahko dobil zgoraj omenjeno peno (ki zelo utiša same vibracije diska) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

schurda ::

@Yoxi: Kako pa je z ozemljitvijo?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

ru7 ::

Pripeljaš pokazat na NEST? :D :D :D :D :D :D

Yoxi ::

Vse poskrbljeno in funkcionalno:D

Pena ua utišanje diska sm pa dobl v ZOO trgovini >:D pena se uporablja za notranje filtre v akvariju, je taka groba, modra kocka. Kar se tiče vibracij, sploh neveš da ti disk kej bere al pa piše, le tisti zvok vrtenje je slišn.

Po ta novm sm dodal še Canyonovo kamerco ter malce spremenil sprednjo ploščo, ker sm rabil USB vhode spredaj za digitalca. V bodoče enkrat dodam še uhode za mikrofon in slušalke...... če bo čas seveda...
Aja pa da ne pozabim. V teh deževnih in gmečih dnevih sm dodal še razdelilec elekrtike kateri ima napetnostne varovalke za vsak slučak da nedo kake škode od grmenja ;(( ;(( ;(( to se zdej mojmu kolegu zgodl k mu je skurlo napajalnik in matično...




Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: sid911 ()

LittleDevil ::

Zelo lepo, čestitke!

LP

Yoxi ::

Nova posodobitev po dolgem času :D :D :D 22`lcd od Samsunga >:D

Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: sid911 ()

TESKAn ::

Krivo ti stoji monitor.

>:D
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

dajoker ::

I meni se čini nakrivo...

...jebo mater krivo. >:D
"Hacker" is a term of honour and respect. It is a term that describes
a skill, not an activity. K. Mitnick

RejZoR ::

Ta nosilec ni bil mišljen držanja takega bremena na še enkrat daljši nosilni roki...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Infinity ::

am slikan je postran ;) poglejte si okolico :D k pomojem d omara ne visi ane >:D

Yoxi ::

Res da je bil noslec podalšan ampak prov lepo služi svoj namen. Mogoče je res postrani, lahko da sm ga tudi postrani slikal, vse je mogoče >:D namrečLCD se premika v vse strani...
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri povezavi LCDja iz prenosnika

Oddelek: Zvok in slika
61265 (1156) Pyr0Beast
»

Uporaba diode

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
76754 (6560) SSH
»

Izračuni

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
818294 (18090) radiator
»

Termalna pasta

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
182100 (1793) d3k0
»

vgradnja dvd rw-ja v prenosnik

Oddelek: Strojna oprema
51033 (934) Šimpanz

Več podobnih tem