» »

COD2 - punkbuster in patch

COD2 - punkbuster in patch

urosz ::

No končno je tudi za COD2 izčel punkbuster in patch.
sedaj pa me zanima, kaj narediti, da punkbuster deluje:))
aja pa patch tudi... sem ištaliro vendar serverji so na verziji 1.0... naš clan mamo tudi svoj server in me zanima kaj moram naredit... ali mi bodo podjetje, pri katerih mamo najetega naredili punkbuste in patch???

steev ::

To sem ors pa z njimi zment. :|
:|

RunoTheDog ::

Lep pozdrav!
Ja sej ni nč takga samo v multiplayer options daš punkbuster na ON.
Mene zanima pa drugi problem.Pojavljajo se mi težave. Single playerju mi kompjutr reštarta ko mi konča nalagat level The end of the beginning isto se mi je zdaj zgodilo pri novi mapi Rareg (al neki tacga) v multiplayerju .
1. mi je pokazalo samo plav ekran
2. k sm provu pa mi je računalniik kr reštartov kot v single playerju tko d pomojm gre za isto stvar.
Grafa je x700 mam driverje verzija 6.1 .

Verjamem da mi boste pomagali po svojih najbolših močeh - kot vedno.

Lep pozdrav!

Xardas

zdobersek ::

js mam en majhen problemcek s tem novim patchem, pa da ne bi odpiral nove teme, bom kar tu povprasal. sem si ga nalozo prek auto-updatea in instaliral. potem se hocem preko all-seeing eyea povezat na kak server, pa se mi noce povezat in mi pove, da imam bad key code. hec je v tem, da sem se z verzijo 1.0 lahko connectal kamor je moja rit hotela. v cem bi lahko bil problem?

ShowDown ::

Poskušaj ponovno vpisat kodo, ki si jo dobil zraven igre.....če si igro kupil to sploh ni problem.:)

dobnik ::

zacasne resitev imate tlele ( ce nimas originala )
http://www.cod-skupnost.com/news.php?3

Toomy ::

...kar lepo počakat na crack...aja pa še na patch za linuxe...kr trenutno je tričetr al pa več serverjev na linuxih...še malo pa bo :) ...

|SwightDraw| ::

...mene pa zanima zakaj mi na mojem serveru tako lagira..meni nena ker je moj server ampak drugi se pritožujejo, da fejst šteka.kaj bi lahko bil problem???

velikiB ::

Imam problem z punk busterjem. Ko se priključim na server mi vedno napiše, da me je punk buster izključil. Prosim za pomoč!
VelikiB

matej_jack ::

Tudi mene nekaj zanima... Namreč po inštalaciji tega patcha na server se server kar obeša, recimo če pam mod vklopimo v CB mode. A se to pojavlja še komu drugemu? Je kateri podoben mod kot PAM? Hvala, LP

Storm ::

Mene pa zanima glede tega Guid bana, kaj to pomeni. Da mi je kao dal punkbuster permanent GUID ban na serverju. A je to vezno na cd key al na IP al na kej drugega?
Markec The Great

dejanx ::

Njaboljša rešitev za vas vse ki igrate COD1/2 bi bila, da vržete vstran CDje pa si kupite CSS! :D:P

stock ::

Jst sm ta tedn presaltu iz COD 2 (se prej Cod UO) na CSS in vm codovcem povem da je krneki. Krneki strelas in kr Headshot WTF... ampak bom spilu doklr se patchi nebojo porihtal da bo pol lpo Rifle Only>:D

velikiB ::

Kaaj pa je CSS???????
VelikiB

stock ::

Counter-Strike: Source

RaZeR_BmW ::

za sam res pr css strelaš modela pou ure on ti pa sam takuj headshot da ;(( po morš pa še čakat d se uni modeli pobijejo med sabo d gre nanovo špil|O med tem cajtoom lah že zaspiš:\ pr codu pa ni8 problemov razn un GUID ban, pr patch 1.2 ;(( greš na server ti napiše d nimaš ukučenga punkbusterja, ga greš uklučt pa še enkrat na server pa te banajo ..............mislm kr neki no ;( drgač pa doklr je biu še patch 1.0 je cod 2 the best :) >:D
Street racing is not for the week minded

matej_jack ::

Če ima kdo kaki server za CSS naj kr pove :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672016 (14782) tropico2078
»

Punk Buster problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
173286 (1643) Ciklamen

cod 4

Oddelek: Igre
101039 (712) ahac
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517350 (6545) steev
»

COD: GLOBAL PunkBuster GUID BAN 12e306e2

Oddelek: Igre
84428 (4300) DejaVu

Več podobnih tem