» »

.NET Framework in zagon računalnika?

.NET Framework in zagon računalnika?

tilen232 ::

Zaradi programa Mpeg4Modifier sem moral namesti .NET Framework...

Sedaj pa se mi ob vsakem zagonu Windowsow pojavi neko okno, kjer zahteva, da kliknem na uporabniško ime, da se naložijo Windowsi...



S temi zadevami nisem ravno domač, zato me zanima, če lahko kje v Windowsih nastavim, da se ob vsakem zagonu računalnika ne bo vedno pojavilo to okno...

Zanima me tudi kaj sploh je ta .NET Framework...


Lp

M-XXXX ::

Mene je isto zajebavalo. Na slo comu je ena tema o tem. Uglavnem moras it nekj v registrij pa nekj reci zbrisat pa je.

MTm2H37rqt7B ::

Kaj bos brisal!!! Ne seri klamf matr:)

Iz ene strani:

"Click Start, Run and type CONTROL USERPASSWORDS2, and click Ok. Select the user account from the list (to which account you want to automatically logon). Uncheck Users must enter a user name and password to use this computer option, and click Ok. Type the user account password and complete the process.

For Windows XP Home, don't try to auto-login as the built-in Administrator, as you'll receive a restrictions error."

Pol se pa folk cudi zakaj jim windowsi strajkajo/brejkajo/nedelajo ipd... ne dr#@!t po registru ce ni potrebe. Pa tiste ljudi ki drugim govorijo pejt v registr pa tm neki zbris, na kol dat.

Zgodovina sprememb…

tilen232 ::

Natoxt: A lahko daš link do tiste teme na slo comu o kateri govoriš...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMB povezava Winows 10 s Synology NAS

Oddelek: Operacijski sistemi
323013 (2279) dukedl
»

Brisanje Netframe work-a?

Oddelek: Pomoč in nasveti
271903 (1524) mitja12345
»

Driver za grafično se preneha odzivat in opomore.

Oddelek: Pomoč in nasveti
7597 (516) lopov
»

Šifrirana mapa

Oddelek: Operacijski sistemi
91907 (1378) amigo_no1
»

Izginil standardni zagon? !!

Oddelek: Operacijski sistemi
51163 (1055) CaqKa

Več podobnih tem