» »

Netscape 5

Netscape 5

Matek ::

Kaj menite o njem. Baje da je ful bolši od IE. A ga sdo sploh uporabla. V Jokerju ga ful hvalijo, ampak baje še ma dost bugov, tko da jest čakam na razhroščeno verzijo.:D

Dajte si duška!

Flash2000 ::

hm Netscape 5 ? vem sam da je 6 zuni :) . jest sm probal 6 in zadeva je dost hitra vendar zlo hroščata. Zato bom se naprej uporabljov IE 5.5 SP1... :D

whatson ::

em.. Mad MAn mislis verzijo 6?????

whatson

Elemen_T ::

Ako uporabljaš browser...uporabljal IE 5+...večino strani je še vedno optimiziranih na IE...in tako bo še nekaj časa, dokler bo imel MS monopol...netscape nima kaj za brskat...meni osebno je sicer veliko boljši...a se vse podre ko pogledam kako stran v NS in potem v IE...razlika je skoraj na vseh straneh občutna.

Lp

TinkaPinka ::

Verjetno mislis na Netscape 6? Verzije 5 nismo docakali, je prisla kar sestica na plano.

Jo imam na disku, sem jo uporabljala mogoce vsega skupaj trikrat. Izgled mi je zelo vsec, tudi to da se lahko spreminja, ampak je tako pocasen, da ostajam na Internet Explorerju od Microsofta. Poleg tega pa, kot je ze bilo omenjeno, vecina web designerjev dela za IE...

Matek ::

Ja pardon mislu sem 6
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

whatson ::

Ok, ce mislis na verzijo 6:))
Torej... Netscape 6 je dober, predvsem Messenger, ki je po mojem mnenju dosti bolji od outlooka.. ... Za Navigatorja pa menim da je slabsi kot IE5.5...
Je pa novi Netscape zelo nestabilen.. bo treba pochakat na novo verzijo..

whatson

JLP ::

Ne uporablam sicer Netscapea 6 ampak Mozillo pa kr dost. Razn na kašnh straneh k ne zgledajo dobr uporablam IE 5.5 SP1.
Uporablam pa natančeneje Nightly verzije, ki jih buildajo nekajkrat na dan (Latest nightly).
Edin kar me mot je, da kur kr dost RAMa in da je kr nekej strani k niso narjene po standardih ampak uporablajo zadeve k delajo samo u IE.
Seveda ma pa še kr dost bugov. Sam če me ker zlo mot pol grem na Bugzillo in če hrošč še ni v bazi ga vpišem in če me še posebno moti zanj še glasujem. In če bug res ni tako težak za popravit je popravljen kaj kmalu.
Live long and prosper!

rookie ::

Pusti net scape uporablji IE 5.5 . NS dela ful pocas v primerjavi z IE pa se poun hroscolinkotov ma.:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Ribicija ::

Gospod Gates je enkrat rekel nekaj podobnega: POČAKAM DA IZIDE NETSCAPE, POTEM GA PA POGLEDAM VZAMEM TISTO KAR JE BOLJŠE, DODELAM IN IZDAM INTERNET EXPLORER.

Netscape je bil do verzije IE 4 daleč pred Microsoftom. V zadnjem času pa je dosti bolj zahroščen kot IE. Sam sem bil tri leta zaprisežen uporabnik Netscapa pa sem pred kakim letom presedlal na IE. Zadeva je stabilnejša. Upa, pa da bodo s 6-tico naredili korak naprej, če ne druga že zaradi konkurence.

lp

Loki ::

Frontend od Netscapa 6 je ful grd - tisti gumbi za back, forward...

JLP ::

Roberto:
Maš teme/skine tko k za Winamp in lohka dodobra spremeniš izgled.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IE 8 prikaže napak tudi Microsoft.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5010809 (6162) Poldi112
»

Kateri internetni brskalnik uporabljate?

Oddelek: Omrežja in internet
291964 (1603) Avenger
»

Netscape is shit

Oddelek: Loža
91093 (979) abcde7
»

Slo-Tech in Netscape

Oddelek: Slo-Tech
191861 (1601) MRtwister
»

Netscape 6.0

Oddelek: Omrežja in internet
391808 (1483) Tr0n

Več podobnih tem