» »

Netscape 6.0

Netscape 6.0

Matty ::

Najnovejsa verzija Netscape 6.0 FINAL je zunaj...

Ima kdo ze kaksne izkusnje?

Ahiles ::

Jah je se kr sam ma se neki bugov k jih morjo odpravt.

PaJo ::

Jaz upam da bo cool. Si ga bo treba DL-jat:))
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Sergio ::

kako dela slotech gor?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Matty ::

Sem dl... in Slo-tech dela bolje kot v prejsnih Netscapih... :))
Hmmm... sicer ni 100% , verjetno ga ne bom uporabljal pa vseeno... zanimiv design... 8-)

Ahiles ::

Ja sma moderna tema sux je nekak cudn sem dal raj klacicenga nazaj.

EASYdoor ::

design totalno seka, se mi zdi da so ga ukral iz macov. Je pa full pocasen. ne me narobe razumet:
- ni pocasen pri nalaganju strani
- ampak sam vmesnik pocasen!
pa eno dobro lastnost ima za tiste xxx manjake - slikce se full hitrejs nalagajo kot v MSIE. stvar kar trga, ampak ne bom uporablu dokler ne izdajo kakega popravka, ko bo pospesil vmesnik!

...clovek se pocuti kot pred 486-ko in 14 inch monitor...:P
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

JLP ::

Jest sicer uporablam tazadne nightly verzije Mozille (jh dljam skor usak dan) in morm rečt da vmesnik ne deluje nč počas.
Edin kar me mot je, da se zagana komad dolg ampak k ga pol u tadrugo je će bol.
Pa tud kr dost rama kur (okol 25MB pr men).
Drgač pa strani dobr pa hitr kaže. Edin kašno tako k je bl prlagojena IEju mal zajeba.
Pr Slotech stran me pa mot sam to da tista slikca na vrh strani kr nekej utripa pa da so okol slikc kr ene debele obrobe.
Live long and prosper!

PaJo ::

Ga bom se jaz danes probal pa vam povem kak kaj stvar izgleda:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

~Panter~ ::

A ma se kdo pr ta novmu netscapeu probleme z sumniki?Nastavm na Central European, ampak mi zmeri sam nazaj na Wetrn nastav.;((

JLP ::

Mam tud podobne probleme.
Sam pol pogledam source code od strani in ponavad tista stran nima definiranga charseta.
Najbol bi bil ISO 8859-2 (Latin-2).
Največkrat se to dogaja pr raznih Forumih.
Tako da se moraš vedno pazit da ko imaš odprt obrazec za postanje da je charset nastavljen na parvo nastavitev.
Live long and prosper!

PaJo ::

Hm....

DAnes sem sprobal slo-tech stran v N6 pa stran kar za no silo zgleda, malo bi se bilo treba kaksen detalje popravit pa bi lepo delalo, mogoce pa se bo kaj iz Netscapa:D:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

EASYdoor ::

Mene tudi sumniki jebejo, na kar nastavim ne dela? Cudno?:8)
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

JLP ::

Če naštimam na CE (Windows-1250) al pa CE (ISO-8859-2) ponavad dela.
Live long and prosper!

Immz ::

Ko sem vidu netscape 6 sem si koncno rekel IE je popusil. Izgled je super, nakar je prislo testiranje IN AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA IDIOTI!
Zal sli so spreminjat javascript, tako, da nobena stran, ki je prej uporabljala veliko sodobnih javascript funkcij ne dela. Da ne govorimo o Flash ter java povezavi, ki sedaj zopet ne dela. Za moje pojme so s takimi dejanji naridili samomor in tako prisilil se vse tiste netscape zagreteze v uporabo ie.

luni ::

Immz oba? :D
Artificial Intelligentia

TESKAn ::

Hm, glede character set - a: najprej nastav željen set, pol pejt pa spet tist meni odpret, kjer to nastavlaš - čist na dnu bi mogu bit gumb 'set default character set'. Pritisn in ti ne bo vč spreminjal. Vsaj v NN 4.70 je blo tko...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Primoz ::

To z charseti... mogoče ste opazil, da šumniki v našem forumu DELUJEJO. Če odkrijete kodno tabelo, v kateri ne delujejo sporočite in dodal bom podporo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

McSpike ::

Jest sem si dal gor pred časom NS6 prerelease 1 in moram rečt da je bila hitrost nalaganja strani končno enko hitra IE (kar ne pomeni da bom šel zato uporabljat NS - kje pa IE rula!). Važno mi je samo to da tisti ki ga bodo bodo mojo stran videli hitreje.... Predvsem je imel stari 4.7 (ali pa še kar novi hahaha....) obilico težav z globoko gnezdenimi tabelami kar so sedaj odpravili.... ni imel tudi seveda podpore za CSS kar sedaj je.... so pa blazno zajebali zadevo s align texta (no vsaj v prereleasu je bilo tako) tako da si font lahko postavil na mesto le z alignom tabele (kar je skropucalo veliko mojih strani).... v glavnem moram rečt kolikor so presenetili z dizajnom in popravki so na drugem koncu povsem me usekali....

Mater a nikol ne bo pravega Netscapa ki bi lepo delal...

Netscape fantje moji je history, majo ga samo še zagreteži in ljudje ki sovražijo take ki imajo velik keša in s tem šefa ki stoji za Microsoftom.... vsi ostali so na IE...

Jaz imam kot webmaster za to ogromno razlogov.... NS je muhast ko svinja in pa tudi manj stabilen.... Ko se sesuje gredo vsa okna k vragu medtem ko pri IE samo tekoče okno....

Tako da jaz ostajam pri IE... mene niso prepričali, vesel sem le da če bo že kaj bolje delovalo pri NS me veseli da bodo tisti ki ga bodo uporabljaji mogoče vsaj bolje videli mioj site.

IE rula! RAje imam slabši grafični vmesnik in srečne surferje, kot pa kopico slabe volje in dober vmesnik ki poskuša slabo voljo odpraviti:D:D

luni ::

McSpike se strinjam!
Artificial Intelligentia

yjj ::

IE

JeDo ::

HeHE NS sux, IE Sux LYNX riulz, pa brez zamere vsem zanesnjakom!!lpJeDo8-O
----------------------------------------------------------------------------
<br>

JLP ::

Pa še res je.
Še nkol se ni suv al pa OSa zravn.
Pa še nezahtevn je.
Live long and prosper!

luni ::

pa se totalno nepregleden in nemogoc za navigavijo je...

pa se...

>:D
Artificial Intelligentia

Nemenej ::

Kar nekaj je takih, ki netscape "morajo" uporabljati in meni osebno je zelo vsec. Prej sem po slo-techu brskal v lynxu, zdaj pa v netscape.

Jeronimo ::

IE je povozil NS že pred časom. Včasih sem imel NS, zdaj že nekaj let uporabljam IE in sem kokortolk zadovoljen. Sigurno je pa boljši kot NS.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Jeronimo ::

IE je povozil NS že pred časom. Včasih sem imel NS, zdaj že nekaj let uporabljam IE in sem kokortolk zadovoljen. Sigurno je pa boljši kot NS.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Jeronimo ::

IE je povozil NS že pred časom. Včasih sem imel NS, zdaj že nekaj let uporabljam IE in sem kokortolk zadovoljen. Sigurno je pa boljši kot NS.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Jeronimo ::

IE je povozil NS že pred časom. Včasih sem imel NS, zdaj že nekaj let uporabljam IE in sem kokortolk zadovoljen. Sigurno je pa boljši kot NS.

Jeronimo ::

IE je povozil NS že pred časom. Včasih sem imel NS, zdaj že nekaj let uporabljam IE in sem kokortolk zadovoljen. Sigurno je pa boljši kot NS.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

pramarko ::

Hja, tud men se nn6 ne zdi kej prevec stabilen, tudi nalaga se zlo pocasi (ie se prakticno cel nalozi ze med zagonom os-a), pa ne razume nekaterih javascript klicev - sam sem se mucil s klicanjem layerjev, ampak se je dalo zadevo hitro porihtat, tak da mi vse lepo deluje tud na nn6. Se mi zdi pa se nekaj: css-e razume malo drugace kot nn47 in ie - ima malenkostno manjsi font.

Pa se nekaj: ce kaksna slika (ali kaksen podoben insert) mannjka (ni dosegljiva na webu), jo nn6 enostavno vrze ven (ie in nn47 samo naredita okvircek kakrsnega bi slika morala zavzemati) in s tem pokvari poravnavo ostalega pejdza. Tudi ce je slika v tabeli.;(;(;(

Hja fino bi bilo, ce bi obstajal samo en browzer:D tak pa je nn6 samo se dodatno delo.
Tudi iz strani uporabnika se mi zdi, da bi blo bols, ce bi vse sajte vidli tako kot so bili namenjeni izgledati.

Jeronimo ::

IE je povozil NS že pred časom. Včasih sem imel NS, zdaj že nekaj let uporabljam IE in sem kokortolk zadovoljen. Sigurno je pa boljši kot NS.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Jeronimo ::

Joj, se oproščam. Sem mislil, da mi ni oddalo sporočila, ker je ene parkrat zacvikalo. Pa sem pritiskal l na stop in pošlji.:8)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

PaJo ::

Ja se zgodi, samo ti je zdaj tudi kar nekaj pik odstelo od tovjega profila>:D

Drugace pa je to res ja, IE je ze zdavnaj povozo NS-ja, samo mi je malo zal za njim, ker je le bil prvi dokaj lepo uporben browser:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Jeronimo ::

Pajo: O kakšnih pikah to govoriš??? Mi malo razložiš prosim.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

PaJo ::

O pikah ki jih dobivas da si prisluzis visji naziv na forumu in ce delas bedarije ti pike odsteva:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Jeronimo ::

No, to se je pa za sekirat.
8-)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

TESKAn ::

jah, škoda je blo Netscape - a...sam kaj, ko niso vzdržali pred konkurenco...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

singular ::

:)

Tr0n ::

Sami sebe so pokopali z NS6. Uporabljajte OPERO! :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ameriško ministrstvo za domovinsko varnost odsvetuje uporabo MSIE (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
937040 (6786) OmegaBlue
»

Nova anketa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
1209568 (9568) moj_nick
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
432687 (2687) Hellios
»

Internet Explorer se poslavlja

Oddelek: Novice / Brskalniki
393247 (3247) CaqKa
»

Kateri internetni brskalnik uporabljate?

Oddelek: Omrežja in internet
292037 (1676) Avenger

Več podobnih tem