» »

Obremenitev proca 2

Obremenitev proca 2

OZZY ::

Enkrat sem že pisal o tem, da mi kaže v winsihh stalno obremenitev proca okol 35-45 posto. Ko pa recimo premikam miško pade obremenitev na 0-5%. Stvar sem preveru tud z drugimi programi in je res taka. Zdej me pa zanima, če imate tisti, ki ste odgovarjal in rekl, da imate podobno obrementev AMD proce. Ker pol bi blo lahko to, da pač winsi niso optimizirani za amdjeve proce in njihov naboe ukazov 3dnow.

MadMax ::

C600@900 na MSI BXMaster, pa na prejsnjem C300A na QDI BrillianX2S je blo isto>:D

OZZY ::

Pri men se t ni dogajal dokler nisem zamenu plate. KAj pa če je kriva zvočna kartica, ki je vgrajena na plati? Sam pri sebi jo mam v biosu izključeno. Za bxmastra pa e vem, če jo ma gor.

krneki ::

Epox KX133 + Athlon 700 + Windows 2000 tega ni (divje premikanje miši naraste CPU usage za okoli 5%). Vem pa da sem videl to tudi pri sebi, samo se ne spomnim ali je bilo z isto konfiguracijo pod windows 98 ali na prejšnem proc (P2 300) pod windows 98. Mislim da je bolj prvo kot drugo.

jetam ::

BP6 dual 400@500 w2k... samo novejši BIOS sem flešu in stvar dela brezhibno. Čeprav je tudi res da uporabljam CpuIdle PRO ki je sigurno najboljši prog za znižanje aktivnosti proca (in s tem tudi temp)
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

OZZY ::

Jetam-a prej si pa mel isto tak problem? Kaj pa brez Cpuidila?

jetam ::

Ja Task Manager je skos javljal da je proc obremenjen, zdej kaže 100% ampak zato ker je CpuIdle Pro aktiven... CpuIdle Pro kaže 100% mirovanje inje sigurno bolj točen saj je tudi temp 7-8c nižja kot brez CpuIdle
Error on line: Object of type SIGNATURE expected


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Software CPU cooler.?.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111171 (977) tiborrr
»

CpuIdle nforce2 problemi?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
14950 (851) Dr_M
»

CpuIdle=> 100% obremenitev procesorja?! Prosm za pomoč!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101097 (956) Jackass
»

IZREDNO!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131238 (847) msmiha
»

Volcano 7

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
8922 (701) random

Več podobnih tem