» »

Sennheiser PC130

Sennheiser PC130

Mitch ::

Zanima me torej, če ima kdo ta headset in kako se obnese v praksi? Rabil bi jih predvsem za uporabo z messengerjem, pa tudi za kakšen špil. So pa glede na večino drugih headsetov kar drage (11.500 SIT pri CoolPC), pa še garancija znaša le eno leto.

Hvala!
Mitch

jype ::

Hja, ce jih mislis imet na glavi dolgo casa, potem so definitivno vredne svojega denarja. Jaz jih nimam, sem jih pa "preizkusil" tako, da sem jih imel na glavi dobrih 6 ur.

Jaz sem pred kratkim kupil HD 555 za poslusat muziko in so, ceprav trikrat drazje, noro super, seveda pa nimajo mikrofona. Lahko jih mas na glavi od 8h zjutraj do 10h zvecer, pa ni nobenih stranskih ucinkov :)

Elvoo ::

Imam model 140 doma ampak specifikacije so iste le da je desing malo drugacen

So zelo dobre slusalke se posebej ce jih imas dle casa gor usesa sploh ne bolijo, sploh ne cutis da jih imas gor
pa se mikrofon je ful dober,pa se zraven imas gum za izklop mikrofona(zelo uporabna stvar)

Slusalke vredne svojega denarja mam ji hje 1 leto in jih ful uporabljam.Ne bo ti zal.
ELvoooooooooooo

Mitch ::

Hvala za odgovora! Sicer se resno nagibam k Sennheiserju, ki velja kot zelo kakovostna firma, ampak po drugi strani pa so bile Logitech precision PC gaming headset v enem od Jokerjev zelo dobro ocenjene. So tudi malo cenejše (okrog 8.500 SIT). Ampak kolikor sem gledal po spletu, so mnenja o njih zelo deljena. Eni jih zelo priporočajo, predvsem zavoljo prijetne uporabi, drugi pa jih ocenjujejo kot navaden ščiš. Le kdo ima sedaj prav?

LP, Mitch

Vesoljc ::

ce nosis ocala, ti logitech zna povzrociti zulje :p
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

nokia6310 ::

jype:
Se globoko strinjam!
Sam imam hd 590 za pc pa pc 150 in so res odlične!
Vsekakor kvaliteta, ki je vredna svojega denarja!

Pouh ::

Mi je frend na lanu posodu tele logitech. Po 1 uri in pol so me ze posteno tiscale. Meni niso uredu (najbrz moja glava ni izoblikovana za te slusalke). Sam imam hd 457 (sennheiser), ki so bol hi-fi. Nekaj casa sem jih imel pac za hi-fi pol sm jih pa kr na komp dau (ceprou nima mikrofona...)
... ko grem med igranjem v kuhinjo kaj spit, jih cisto pozabim uzet dol:D

Alexius Heristalski ::

Mene so Logitechove slušalke tiščale, nosim očala. Zvok se mi ni zdel nič posebnega. Odsvetujem.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slusalke

Oddelek: Kaj kupiti
458220 (7210) Verma
»

Slušalke za igre

Oddelek: Kaj kupiti
233221 (2861) €uro
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739555 (6079) Fatboyslim
»

Udobne slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
201845 (1267) Romancek1
»

Katere slušalke z mikrofonom?

Oddelek: Kaj kupiti
172279 (1768) jackorsen88

Več podobnih tem