» »

Wireless antena za prenosnik

Wireless antena za prenosnik

Sthrudel ::

Imam HP nx6125 z vgrajenim wi-fi-jem in me zanima če se da kako vgradit kako anteno, da bi bolje sprejemal wifi omrežja?

Airskull ::

edina možnost je da kupiš dodatno wireless kartico ki ima konektor za anteno. Če zadeva res slabo lovi se bo poznala razlika že v sami kartici tako da ne bo potrebna antena.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Airskull ()

Poldy ::

Wireless antena
Sem mislil da iščeš brezžično anteno...:D
Mogoče lahko razstaviš vso zadevo, poiščeš wireless kartico in tam kjer naj bi imela "antenico", nalotaš daljšo žičko in jo napelješ malo po ohišju?

Airskull ::

Ja seveda se da tudi to, a pri tem ti gre garancija in če se ne spoznaš ravno na zadeve lahko še kaj uničiš(da ne govorim o tem da imajo prenosniki antence ponavadi napeljane okoli oz ob zaslonu).
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Eagle ::

kupiš pcmcia orinoco gold kartico ki ima prikluček za externo anteno in zraven pol še eno 2.4GHz omni anteno..

bozigor ::

..kaj pa naj naredim jaz, ki nimam PCMCIA slota in torej tega ne morem narediti?
imam pa 4 usb 2.0 vhode...
ali je možno dokupiti anteno, ki bi jo priklopil na antenski vhod prenosnika? ali pa celo na usb?
kaj pa druga varianta: čeprav imam že vgrajeno brezžično wi-fi abg (centrino) priklop na omrežje ali bi z priklopom preko usb vhoda dodatnega usb wi-fi finderja ( ki ima vgrajeno tudi anteno) na prenosniku kaj pridobil ali pa bi se zadeve motile med sabo??
audentes fortuna juvat! - sreča je na strani pogumnih! pa lep dan še naprej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako izboljšati domet routerja

Oddelek: Omrežja in internet
4011777 (9631) Pyr0Beast
»

Nadgradnja laptopa (mrezna/wireless/RAM)

Oddelek: Strojna oprema
141585 (1272) tony1
»

Ojačanje brezžične povezave

Oddelek: Omrežja in internet
131867 (1607) Dark Angel
»

Wireless - še en nateg?

Oddelek: Strojna oprema
193001 (2101) Tear_DR0P
»

wireless mreža (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10412322 (8876) pujsek_

Več podobnih tem