Forum » Pomoč in nasveti » E-mail
msmiha ::
V Microsoftovem Outlooku se to ne da ( vsaj mislim ). Če se pa da to s kakim drugi programom pa ne vem.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Nokia C7 (N8) Slovenski SwypeOddelek: Mobilne tehnologije | 4282 (2705) | Fuks |
| » | Izšel Thunderbird 2.0Oddelek: Novice / Ostala programska oprema | 8338 (6635) | MrStein |
| » | Gmail by Google : niti za amaterje !Oddelek: Omrežja in internet | 4111 (3036) | r5r |
| » | TripTrackerOddelek: Izdelava spletišč | 1898 (1456) | mile |
| » | Kako bi napisal .bat file, da bi ...Oddelek: Programiranje | 2210 (1656) | AtaStrumf |